Results from 2003 Blackpool Junior Dance Festival - Junior Samba Competition 22 април 2003 г.
Научи повече как да advertise your product при нас

2003 Blackpool Junior Dance Festival
Англия - Blackpool 21 април 2003 г.

Junior Samba Competition 22 април 2003 г.

Финал

1  Anton Popichenko & Alexandra Bogdanova Русия
2  Nikita Bazev & Natalia Borodaenko Русия
3  Mikhail Solovyev & Irina Puzrina Русия
4  Vitaliy Didenko & Darya Lugareva Русия
5  Valentin Lusin & Olga Nesterova Германия
6  Diego Martinez & Natalija Veremeeva Германия
7  Atanas Gendov & Roselina Doneva България
8  Vassili Ivanov & Kristina Olimpieva Русия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

  Frederico D'agostino & Sara Cibelli Италия
  Vitally Derendiaev & Ekaterina Samodelkina Русия
  Roman Kovgan & Marina Sergeeva Русия
  Alexander Meshcheryakov & Veronica Blagodarskaya Русия

Четвъртфинал

  Danny Bayne & Sophie Celikoz Англия
  Andrey Chekmarev & Irina Zuykova Русия
  Dmitry Evseev & Anastasia Merzliakova Русия
  Aleksey Gayduk & Ekaterina Nikolaeva Русия
  Kyrylo Komnatnyy & Anastasiya Yargulova Украйна
  Ryan Lamb & Amanda Couper Англия
  Dmitri Poskochin & Valentina Kazakova Русия
  Pavel Povaliaev & Ina Smirnova Русия
  Pavel Revushkin & Ekaterina Rodina Русия
  Aljaz Skorjanec & Valerija Rahle Словения
  Valentin Vasin & Natalia Granko Украйна

4-ти кръг (топ 51)

  Artur Ananyev & Ekaterina Dolmatova Русия
  Dmitri Braounchteine & Elizabeta Shaboltaeva Русия
  James Cutler & Lauren Oakley Англия
  Daniele Di Salvo & Veronica Esposito Италия
  Markus Hirvonen & Mariia Hirvonen Финландия
  Torben Hoffmann & Kimmie Sorensen Дания
  Milos Jadic & Jovana Stojanovic Сърбия
  Anton Kananen & Mona Redsven Финландия
  Gayk Karamyan & Daria Kovaltchuk Русия
  Rodion Khromov & Elena Yushina (aka Markosyan) Русия
  Marko Kiigajaan & Mari Piksar Естония
  Dmytro Korovkin & Karina Karapetian Украйна
  Evgeny Kulik & Anastasia Popova Украйна
  Georgi Makoev & Kermen Kitinova Русия
  Igor Misurenko & Veronika Zubova Русия
  Stefano Moriondo & Sabrina Manzi Италия
  Timur Namazbayev & Nadezhda Menshikova Русия
  Jonatan Arnar Orlygsson & Holmsfridur Bjornsdottir Исландия
  Callum Powell & Kristen Pulsakowska Англия
  Alexander Rebrov & Lyubov Mushtuk Русия
  Anze Sasso & Spela Vegelj Словения
  Gleb Snimshchikov & Valeria Semochkina Русия
  Kyle Taylor & Jourdan Stone Англия
  Daniil Vaulin & Alina Mokeeva Русия
  Stefano Vidoni & Pamela Lorusso Италия
  Stephen Vincent & Bryony Fielding Англия
  Mykhaylo Zadyraka & Kateryna Kramar Украйна
  Igor Zykov & Ilona Drukarenko Русия

3-ти кръг (топ 75)

  Damian Blackburn & Hannah Davis Англия
  David Brown & Lucy Verrechia Англия
  Daniel Courinha & Joana Ramos Португалия
  Bradley Gregory & Khrystyne Barton САЩ
  Damir Haluzan & Tadeja Haluzan Словения
  Christopher Jones & Faith Kelly Англия
  Craig Jones & Helen Lo Англия
  Mathias Kehlet & Mia Caroe Nielsen Дания
  Nikola Korac & Marina Fodor Сърбия
  Igor Kuzmenko & Yevgeniya Sakir Украйна
  Ilia Lagoutenkov & Yulia Makarenko Русия
  Andrey Lugin & Alina Belousova Украйна
  Serguei Makarov & Svetlana Slivinskaya Русия
  Ludovic Moureau & Katherine Giannini Англия
  Andrey Nikitinskiy & Vera Solovieva Русия
  Darren Piercy & Kerry Alebon Англия
  Cristian Pisotta & Valeria Biocca Италия
  Daniel Silva & Yasmin Priestnall Англия
  Luka Strus & Katra Gabrijelcic Словения
  Vladislav Suzdaltsev & Anna Povazhnya Русия
  Daniel Thomassen & Malene Ostergaard Дания
  Volodymyr Vynogradskyy & Anna Kovalova Украйна
  Ryan Wilson & Olesja Kosik Англия
  Steven Woodward & Francesca Constable Англия

2-ри кръг (топ 121)

  Stefano Barbieri & Elena Bonfiglioli Италия
  Adam Erik Bauer & Thora Bjorg Sigurdardottir Исландия
  Alexander Danchenko & Didar Iliasova Казакстан
  Nikolaj Eibye & Milla Lykke Дания
  David Ellis & Kate Gregory Англия
  Andrew Escolme & Amy Ward Англия
  Kyle Fisher & Kerri Ann Hallbrook Англия
  Leon Garner & Rebecca Jackson Англия
  Caeghan Goliath & Melissa Swartz Южна Африка
  Anssi Heikkilä & Jenni Koskinen Финландия
  Taavi Henttonen & Henna Syväoja Финландия
  Jon Thor Jonsson & Laufey Karlsdottir Исландия
  Frederik Kuhl & Henriette Hansen Дания
  Andres Liiv & Baile Orb Естония
  Vladimir Martianov & Olga Choupilov Израел
  Alexander Mateev & Erla Bjorg Kristjansdottir Исландия
  Alex Mishuris & Lia Taronashvili Израел
  James Moorcroft & Vicky Bissell Англия
  Yevgen Motsnyy & Olga Makaruk Украйна
  Oleksandr Ostanin & Aliona Khomyakova Украйна
  Morten Paaske & Frederikke Flyvbjerg Norgaard Дания
  Evgeney Parnikel & Anna Demidova Русия
  Nikolay Potashev & Anna Boyko Русия
  Adam Preece & Leah Rolfe Англия
  Henri Ranta & Ellimari Ristolainen Финландия
  Simon Riding & Maja Sook Дания
  Dennik Dan Ringgaard & Camilla Dalsgaard Дания
  Veiko Rist & Kristi Joeleht Естония
  Vladimir Rudko & Daria Talagaeva Русия
  Lewis Ryland & Laura Clements Англия
  Bradley Sanders & Emma Slater Англия
  Woo Hong Sang & A Reum Han Южна Корея
  Emilian Seiersen & Benedicte Bendtsen Дания
  Devon Snell & Meagan Lottering Южна Африка
  Jukka Tahti & Riikka Gron Финландия
  Henri Tanner & Bettiina Lehtonen Финландия
  Ben Taylor & Rebecca Macdonald Англия
  Gonçalo Torres & Cristiana Pires Португалия
  Jurijs Trosenko & Claudia Ketonen Финландия
  Daniel Trousdale & Kirsty Tate Англия
  Bogdan Tyaglyy & Marina Yarnova Русия
  Vladimir Utkin & Alla Karunnaya Русия
  Johannes Vanhatalo & Tiina Koskenvalta Финландия
  Aleksandar Velikovic & Jovana Kurtic Сърбия
  Miha Vodicar & Anna De Domizio Словения
  Luke Williams & Louisa Brewis Англия

1-ви кръг (топ 125)

  Joao Baiao & Sara Meireles Португалия
  Anton Dyachkov & Galyna Pyekha Украйна
  Manuel Ioreida & Sabrina Rotundo Италия
  Tyron Sweeney & Carlien Scholtz Южна Африка
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}