Results from 23. German Open Championships - Juniors I Standard 21 август 2009 г.
Научи повече как да advertise your product при нас

23. German Open Championships
Германия - Stuttgart 18 август 2009 г.

Juniors I Standard 21 август 2009 г.

Финал

1  Sergey Rozhkov & Marina Zakharova Русия
2  Alexandru Birca & Alina Milinceanu Молдова
3  Yuriy Lioli & Darya Shishkina Русия
4  Evgeniy Nikitin & Ekaterina Sharanova Русия
5  Zurab Turava & Darya Ispodkina Русия
6  Nikita Pavlov & Veronika Dichka Русия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Yuriy Batyrev & Anna Mordanenko Русия
8  Oliver Kips & Kristina Morozjuk Естония
9  Glib Emelyanov & Olena Ablitsova Украйна
9  Evgeniy Ozhiganov & Alina Voyna Русия
11  Ilya Gavryukhin & Sofia Afanasenko Русия
11  Evgeniy Pavlos & Ulyana Maksimkina Русия
13  Aleksandr Kuriganov & Alla Tsveleva Русия

Четвъртфинал

14  Karls Aniscenko & Paula Kukute Латвия
15  Aleksandr Ryabtsev & Yekaterina Maksimova Русия
16  Tymur Abbasov & Anastasiya Molchanova Украйна
17  Vladislav Baksheev & Kristina Garifullina Русия
18  Kirill Shvaibovich & Polina Matskevich Беларус
19  Aleksey Ermilov & Anna Ilina Русия
19  Kaspars Ivanovs & Jelizaveta Jermilova Латвия
21  Vladimir Neykshin & Elina Kalvane Латвия
22  Anton Dobriyan & Angelina Batrasheva Русия
23  Andrei Filonenco & Henrieta Buga Молдова
24  Victor Catalin Cauca & Nicole Denise Racovitan Румъния
24  Ivan Efimov & Aleksandra Livinskaya Русия

2-ри кръг (топ 48)

26  Ernestas Davidovich & Diana Mackevica Литва
26  Michail Dezhurov & Alina Epeykina Русия
26  Natans Katkovskis & Jelizaveta Manija Латвия
26  Marcin Kleist & Adrianna Zymek Полша
30  Aleksandrs Aniscenko & Katrina Kora Klapere Латвия
31  Marius Vilcu & Diana Cojuhar Молдова
32  Egor Dyakov & Regina Naumova Русия
33  Kewin Espenszyt & Jowita Misiakowska Полша
33  Ravil Shafiev & Viktoriya Pechenik Казакстан
35  Dmitry Khukhko & Sofia Smirnova Русия
35  Petr Kulikov & Olga Alekseenko Русия
37  Ilya Egorov & Veronika Petrova Русия
38  Vladimir Timofeev & Vasilisa Shirobokova Русия
39  Gleb Mishin & Aleksandra Piskulina Русия
40  Vladislav Tammi & Diana Gavrilova Естония
41  Maxim Chirikov & Anastasiya Melchinskaya Русия
42  Casian Tudosie & Paula Diana Otiman Румъния
42  Gleb Vinogradov & Elena Sarkisyan Русия
44  Nikolai Solujazikov & Sofia Kipjatkova Естония
45  Andrey Davydik & Jeva Skarlet Естония
45  Stepan Prochazka & Anne Jägerova Чехия
47  Anton Rakov & Kristina Liventseva Русия
48  Andrey Kuzmin & Varvara Shatalova Русия

1-ви кръг (топ 77)

49  Dragos Ana & Diandra Aniela Illes Румъния
50  Zigmars Lapa & Anna Marija Morozova Латвия
51  Ranno Aigro & Carmen Kreinin Естония
51  Victor Emilian Saceleanu & Miruna Racoceanu Румъния
53  Ilya Stepanov & Polina Kulikova Русия
54  David Costea & Katarina Zajarnyj Германия
54  Nikita Olinichenko & Mariya Maksina Русия
56  Dmitriy Borisevich & Anna Lavrenteva Русия
56  Ila Shabunya & Zhanna Galeeva Беларус
58  Nurhan Isarulov & Zhaniya Zharmenova Казакстан
58  Vladimirs Volozaninovs & Estere Beatrise Klapere Латвия
60  Andrey Gerasimov & Aleksandra Antonenko Русия
61  Yuriy Limanskiy & Tatyana Medelyan Украйна
62  Magnus Ginge & Emma Greve Дания
63  Miron Mihnea & Silvia Mihaela Strahotin Румъния
63  Dmytro Zruynovanyy & Anna Ustenko Украйна
65  Mansur Yanberdin & Elizaveta Basyuk Русия
65  Ayan Zhumataev & Liya Kazbekova Казакстан
67  Arman Makash & Vilena Makash Русия
68  Jan Plsek & Renata Plskova Чехия
69  Natanael Saldamand & Asuka Kasuo Русия
69  Dominik Vodicka & Jaroslava Sklenarova Чехия
71  Aleksandr Agapitov & Mariya Porokhina Русия
72  Hugo Gustafsson & Paulina Andersson Швеция
72  Stephan Klein & Karolina Gaar Германия
72  Aleksandr Romanenkov & Alisa Strogaya Русия
75  Olexander Konyk & Darjya Andrejeva Украйна
75  Daniel Krysa & Klara Maroszova Чехия
77  Konstantin Lushin & Tatyana Shander Русия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}