Results from 2nd Grand-Prix de la ville Esch/Alzette - IDSF Senior Open Standard 05 юни 2004 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

2nd Grand-Prix de la ville Esch/Alzette
Люксембург - Esch/Alzette 05 юни 2004 г.

IDSF Senior Open Standard 05 юни 2004 г.

Финал

1  Stefano Bernardini & Stefania Martellini Италия
2  Vladimir Scherbakov & Natalia Ovcharenko Русия
3  Guido Pellegrini & Angela Petrini Италия
4  Giorgio Morniroli & Viviana Baia Италия
5  Eric Voorn & Charlotte Voorn Холандия
6  Stefan Kolip & Inge Kolip Германия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Walter Valenta & Irmtraud Maurer Австрия
8  Aldo Capitani & Michela Ferraris Италия
9  Claus Halfmeier & Britta Halfmeier Германия
10  Jürgen Stein & Karin Streckeisen Швейцария
11  Bernd Ketturkat & Sandra Ketturkat Германия
12  Fred Lavin & Annette Lavin Германия
13  Andrea Petaccia & Stefania Sabini Италия

Четвъртфинал

14  Roland Holub & Eleonore Holub (aka Gerl) Австрия
15  Jürgen Beck & Martina Ball Германия
16  Robert Dub & Sylvia Schäfer-nouza Австрия
17  Frank-Michael Weiler & Gabriella Kläser-weiler Германия
18  Thomas Weirich & Ingrid Weirich Германия
19  Uwe Timrott & Isolde Förtsch Германия
20  Pascal Bey & Mercedes Bey Франция
21  Ronny Romijn & Anne Romijn Холандия
22  Martin Braun & Betina Braun Германия
23  Michel Heggen & Tonny Heggen Белгия
24  Frans Seij & Boukje Seij Холандия

2-ри кръг (топ 36)

25  Holger Eissing & Birgit Bogaerts Германия
25  Richard Funnell & Jenny Funnell Англия
25  Gunther Nagel & Antje Nagel Германия
28  Uwe Hans & Christine Hans (aka Jörg) Германия
29  Jaap Willemstein & Marianne Willemstein Холандия
30  Jean Yves Murzin & Christine Murzin Франция
31  Rudiger Seeger & Beatrix Lilienthal Германия
32  Franz Peter Schwindling & Cornelia Schwindling Германия
33  Christian Hoffmann & Martine Hoffmann Франция
33  Jörg Holzhäuser & Petra Holzhäuser Германия
35  Philippe Valade & Sylvie Van Mullem Франция
36  Werner Theis & Marianne Theis Германия

1-ви кръг (топ 50)

37  Edgar Kobinger & Lilo Kobinger Германия
38  Gunther Müller & Petra Wagner Германия
39  Daniel Kössler & Angela Kössler Австрия
40  Josef Feltes & Petra Feltes Германия
41  Herbert Wunderle & Yvonne Rücker Wunderle Германия
42  Gerd Breinig & Sabine Rupp Германия
43  Wolfgang Richter & Cornelia Richter Германия
44  Jörg Saalmann & Kerstin Kobluhn Германия
45  Wolfgang Wedam & Regina Krol Германия
46  Andreas Krönchen & Annegrete Krönchen Германия
47  Günther Lutz & Monika Lutz Германия
47  Michel Müller & Katy Müller-kriegel Германия
47  Fon Van De Riet & Marga Van De Riet Холандия
50  Claude Bonneau & Jeanine Bonneau Франция
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}