Results from 36th Blue Band of the River Spree - IDSF Senior I Open Standard 23 март 2008 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
Научи повече как да advertise your product при нас

36th Blue Band of the River Spree
Германия - Berlin 21 март 2008 г.

IDSF Senior I Open Standard 23 март 2008 г.

Финал

1  Jörg Hillenbrand & Ute Hillenbrand Германия
2  Thorsten Strauss & Sabine Jacob Германия
3  Jens Neumann & Anke Gillner Германия
4  Gert Faustmann & Alexandra Kley Германия
5  Heinz Josef Bickers & Aurelia Bickers Германия
6  Marco Wittkowski & Petra Fischer Германия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Bernd Ketturkat & Sandra Ketturkat Германия
8  Fabian Lohauss & Simone Braunschweig Германия
9  Jürgen Stellmacher & Anne Stellmacher Германия
10  Rene Seyboth & Heike Seyboth Германия
11  Patrick van der Meer & Sabrina van der Meer (aka Beck) Германия
12  Michael Gross & Angelika Gross Германия

Четвъртфинал

13  Klaus Padberg & Dunja Jansen Германия
14  Dirk Alefsen & Miriam Alefsen (aka Canrinus) Германия
14  Jens Ladiges & Anja Wittkowski Германия
16  Hendrik Claassen & Claudia Schmidt (aka Schäfer) Германия
16  Juha Pihlman & Tiina Toivonen Финландия
18  Jürgen Beck & Claudia Kleineheismann Германия
19  Nils Goral & Anja Goral Германия
20  Robert Panther & Birgit Panther Германия
21  Damian Kukowka & Bettina Weimann Германия
22  Kim Bartels & Silke Bartels Германия
22  Holger Eissing & Birgit Tomesch Германия
22  Norbert Jäger & Beate-christine Jäger (aka Eberhardt) Германия
25  Detlef Krebs & Andrea Peters Германия

3-ти кръг (топ 51)

26  Thorsten Berthold & Sabine Reuter (aka Schiffmann) Германия
26  Ulrich Lindecke & Manuela Schulze Германия
28  Michael Sipek & Susanne Sipek Германия
29  Raymond Reimann & Antje Reimann (aka Schulz) Германия
30  Thomas Meintrup & Beate Meintrup Германия
31  Diethard Govekar & Kerstin Kunzmann Австрия
31  Mikhail Kotsar & Olga Melnik Русия
33  Alexander Hick & Petra Alexandra Lessmann Германия
33  Clemens Kalmer & Petra Kalmer (aka Dippl) Германия
33  Andreas Kraushaar & Anja Hesele Германия
36  Götz Bierbaum & Maren Bierbaum (aka Muller) Германия
36  Uwe Bodinet & Cornelia Bodinet Германия
38  Bernd Steines & Annette Bauer Германия
38  Wolfgang Walter & Ilse von Beyer Германия
38  Thomas Will & Sandra Will (aka Schulze) Германия
41  Roland Mayr & Annette Hühn Германия
42  Massimiliano Ciardi & Patrizia Discalzi Италия
42  Andreas Kindt & Anne Hinz Германия
44  Stefan Isenecker & Diane Mongellaz Германия
44  Hannu Kursu & Suvi Lukkari Финландия
46  Thomas Leinhäupl & Ingrid Greck Германия
46  Kai Schönherr & Silke Ludwig Германия
48  Juerg Briner & Katharina Egli-Gubelmann Швейцария
48  Volker Conrad & Cornelia Conrad Германия
48  Oliver Dräger & Andrea Simon-dräger Германия
48  Christoph Rummel & Jutta Wießmann Германия

2-ри кръг (топ 80)

52  Axel Bauer & Silke Sowade Германия
53  Seppo Mustonen & Rita Nevaste Финландия
53  Josep Maria Poza & Celia Sansano Испания
55  Klaus Meng & Gabriele Kunau Германия
55  Marius Torka & Barbara Torka Германия
57  Mario Müller & Michaela Frahm Германия
58  Gordan Bedenikovic & Susanne Krieger Германия
58  Friedrich Hoppe & Regine Riechers Германия
58  Vitaliy Lakhman & Svetlana Yakovishina Русия
58  Marco Masini & Sabine Masini Германия
62  Thomas Busta & Manuela Busta Германия
62  Ralf Rösch & Nursen Rösch Германия
64  Juri Henning & Iris Pernat Германия
64  Ulf Nagel & Doris Nagel Германия
64  Holger Wenzel & Monika Schmitt Германия
67  Markus Eggert & Angela Josteit Германия
67  Helge Neuner & Tanja Neuner (aka Gödecke) Германия
67  Dirk Rapröger & Claudia Thies Германия
70  Rudiger Herrmann & Barbara Herrmann Германия
70  Andrey Ivanov & Anna Ivanova Русия
70  Bernward Kett & Christine Kett Германия
70  Thomas Resch & Susanne Schade Германия
74  Matthias Schoof & Anja Eilers-Schoof Германия
74  Volker Stoermer & Sandra Stoermer Германия
76  Michael Borchardt & Anita Borchardt Германия
77  Ulrich Conrad & Sibylle Conrad (aka Hepp ) Германия
77  Bernhard Hoff & Angela Hoff Германия
79  Guido Pohlmann & Ulrike Meyer Германия
79  Ramen Sen & Fides Matzdorf Англия

1-ви кръг (топ 99)

81  Gerhard Baier & Ingrid Cloos Германия
82  Kai Hildebrandt & Anke Tiedemann Германия
82  Jan Pincsek & Edith Carder (aka Pincsek) Австрия
84  Indulis Martinsons & Baiba Martinsone Латвия
84  Uwe Vornkahl & Bettina Mangeng Германия
84  Reinhard Wasmund & Yvonne Henze-hentzschel Германия
87  Bernhard Starz & Barbara Starz Германия
88  Steffan Vogel & Ute Retzlaff Германия
89  Mario Weidner & Susanne Weidner Германия
89  Uwe Wittmann & Sabine Wittmann (aka Dehl) Германия
91  Peter Jöckel & Teresa Jöckel Германия
92  Michel Müller & Elke Rüffler Германия
93  Helmut Harrer & Alexandra Braun Германия
94  Sven Karsten & Claudia Karsten Германия
94  Manfred Nell & Alexandra Würzbauer Германия
96  Reelf Gerdes & Mirja Locnikar Германия
96  Ulrich Scherb & Petra Walliser Австрия
98  Marko Holopainen & Ritva Holopainen Финландия
98  Hans-Jürgen Schulze & Sigrid Schulze Германия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}