Results from 36th Blue Band of the River Spree - Senior I C Standard 21 март 2008 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

36th Blue Band of the River Spree
Германия - Berlin 21 март 2008 г.

Senior I C Standard 21 март 2008 г.

Финал

1  Jürgen Vosskamp & Beate Vosskamp Германия
2  Roman Fischer & Anita von Hertel Германия
3  Jens Wolfram & Silke Wolfram Германия
4  Hagen Winterfeldt & Katrin Winterfeldt Германия
Реклама
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

5  Martin Görisch & Anette Bauer Германия
5  Andreas Gropengiesser & Susanne Tietje-gross Германия
5  Gunnar Harms & Kirsten Berndt Германия
5  Manfred Houben & Martina Houben Германия
5  Bert Jacobs & Susanne Jacobs Германия
5  Ralf Lederer & Petra Lederer Германия
5  Hendryk Schwarz & Martina Folladore Австрия

Четвъртфинал

12  Karl Appel & Anja Wilhelm Германия
12  Rainer Niltop & Pia Niltop Германия
14  Karl-Heinz Berg & Anke Hillger Германия
14  Gerhard Kollmann & Susanne Kollmann Австрия
14  Jan Steinmetzer & Doreen Steinmetzer Германия
17  Eckhard Junge & Petra Von Thaden Германия
18  Frank Dempewolf & Daniela Dempewolf Германия
18  Mario Klein & Catharina Klein Германия
20  Bernd Stephan & Ina Stephan Германия
21  Peter Reinhardt & Heike Reinhardt (aka Corodonoff) Германия

2-ри кръг (топ 36)

22  Jens Bode & Stefanie Bode-glatz Германия
22  Jürgen Lüders & Karin Lüders Германия
22  Jörg Von Bussche & Maren Langfeldt Германия
25  Matthias Holtschlag & Lucia Holtschlag Германия
25  Mario Steinmeyer & Eliane Schröder Германия
27  Günter Mehringer & Caterina Vogel Германия
27  Serge Millrose & Ilona Beer Германия
27  Mike Peters & Kerstin Peters Германия
30  Martin Brinker & Martina Brinker Германия
31  Lutz Hoscheck & Jana Hoscheck Германия
32  Wolfgang Bandel & Christine Bandel Австрия
32  Evgeniy Mochkin & Leni Mochkina Германия
34  Lupo-Detlef Wolff & Rebecca Wolff Германия
35  Sven Barwanitz & Michaela Barwanitz Германия
35  Egon Pircher & Lydia Pircher Австрия

1-ви кръг (топ 69)

37  Roland Adam & Beate Fischer Германия
37  Hans Ulrich Bucek & Daniela Gdaniec Krakau Германия
37  Dirk Höpfner & Brit Kirsten Höpfner Германия
37  Joachim Moser & Hildegard Goger Австрия
37  Uwe Pessel & Elke Pessel (aka Steiner) Германия
37  Thomas Schluter & Petra Dalldorf Германия
37  Jürgen Schmidt & Kirsten Schmidt Германия
37  Horst Sobotta & Birgit Sobotta Германия
45  Heinz Brack & Anke Wernicke Германия
46  Frank Braun & Jutta Spiess Германия
46  Thomas Diekmann & Andrea Diekmann Германия
46  Peter Holzner & Ulrike Holzner Германия
46  Reiner Ölschläger & Beate Ölschläger Германия
46  Gunter Reichel & Ina Reichel Германия
46  Udo Schulte & Angelika Schulte Германия
52  Thorsten Reinhardt & Corinna Kock Германия
53  Wolfgang Kallasch & Martina Kallasch Германия
53  Ulrich Linnemann & Andrea Linnemann Германия
53  Michael Stöckl & Andrea Stöckl Германия
53  Wolfgang Zander & Martina Zander Германия
57  Heiko Gorski & Maren Gorski Германия
58  Michael Rodemann & Nicola Rosenkranz Германия
59  Wolfgang Bannies & Martina Bannies Германия
59  Rudolf Schütte & Jungfang Lü Германия
59  Axel Schypulla & Angela Klinge Германия
59  Klaus Weselmann & Maria Weselmann Германия
63  Frank Große & Eveline Große Германия
63  Karl-Heinz Lachmund & Petra Lachmund Германия
63  Peter Stoltefuss & Petra Stoltefuss Германия
66  Franz Dörnemann & Ute Dörnemann Германия
66  Karl Matthias Vetter & Cornelia Mästle Германия
68  Harald Fried & Caroline Fried Германия
68  Frank Niklas & Kerstin Niklas (aka Funk) Германия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}