Results from 38th Blue Band of the River Spree - Adult A Standard 03 април 2010 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

38th Blue Band of the River Spree
Германия - Berlin 02 април 2010 г.

Adult A Standard 03 април 2010 г.

Финал

1  Phil Schwarick & Olga Golikow Германия
2  Nikolas Krause & Theresa Meindl Германия
3  Emanuel Fronhofer & Nina-maria Goldhahn (aka Fronhofer ) Германия
4  Benjamin Böhme & Ina Gröbe Германия
5  Adrian Obladen & Nadine Oeser Германия
6  Hannes Voidel & Sandra Lossin Германия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  [20] Christian Brinkmann & Gillian Kespohl Германия
7  [20] Oliver Stachetzky & Lisa-Sophie Runge Германия
9  [19] Eugen Boos & Franziska Schöne Германия
10  [18] Maximilian Labe & Constance Labe Германия
11  [15] Axel Molle & Reenste Seidenberg Германия
12  [8] Oliver Klepsch & Jennifer Woska Германия

Четвъртфинал

13  [20] Tobias Krüger & Regina Volkova Германия
13  [20] Marcel Wagner & Denise Egenolf Германия
15  [19] Florian Hansel & Linda Wulfes Германия
15  [19] Fabian Rudolph & Anette Harms Германия
15  [19] Paul Schwarze & Nina Horn Германия
18  [18] Sven Glass & Judith Holzwarth Германия
18  [18] Sebastian Rost & Anja Lohr Германия
20  [17] Benjamin Schulze & Sandra Rebentrost Германия
21  [14] Roman Svatos & Ruzena Hartmanova Чехия
22  [11] Rafael Jucha & Maria Hirnich Германия
23  [9] Gerald Kranewitter & Katrin Kranewitter Австрия
24  [8] Philipp Schultz & Kathy Stefanowicz Германия

2-ри кръг (топ 45)

25  [22] Alexej Scheremetjew & Justine Rodewald Германия
26  [21] Christian Beckerat & Anja Beckerat Германия
26  [21] Kai Arne Feldhusen & Mieke Groeneveld Германия
28  [17] Arnd Steinhäuser & Martina Lotsch Германия
29  [15] Manuel Müller & Diana Materi Германия
30  [14] Gleb Belov & Felicitas Timmler Германия
31  [12] Carsten Senge & Inka Harder Германия
31  [12] Martin Wolf & Karin Waldinger Германия
31  [12] Martin Zehle & Isabel Möller Германия
34  [11] Florian Flege & Katharina Meissner Германия
34  [11] Alexander Grabowski & Angela Sauer Германия
34  [11] Daniel Reker & Helena Schardt Германия
37  [10] Sebastian Laube & Laura Korndörfer Германия
38  [9] Torsten Schriewer & Melanie Weidlich Германия
39  [7] Marcus Knappe & Diana Pritzsche Германия
39  [7] Martin Kröger & Friederike Kröger (aka Klinzing) Германия
39  [7] Sebastian Röhl & Sarah Leopold Германия
42  [6] Christian Freisens & Jacqueline Kusserow Германия
42  [6] Heiko Weidlich & Melanie Marx Германия
44  [5] Mark Klinkenberg & Anne Katrin Ross Германия
45  [4] Nico Säring & Nicole Säring Германия

1-ви кръг (топ 61)

46  [11] Marco Albrecht & Constanze Nicklisch Германия
46  [11] Bogdan Kostov & Megumi Miyashita Чехия
46  [11] Christopher Melzer & Monika Libske Германия
46  [11] Horst Schinkel & Isabell Meides Германия
50  [9] Moritz Frommolt & Ilka Paulß Германия
50  [9] Roman Pulz & Katharina Kulmann Германия
52  [8] Matthias Muller & Judith Maretzky Германия
53  [7] Jeremy Prasetyo & Katja Jagiello-debinska Германия
54  [6] Enrico Eilert & Jana Eilert Германия
54  [6] Constantin Von Saucken & Sabrina Kösters Германия
54  [6] Bernd Skora & Susan Borowitz Германия
57  [5] Holger Schilling & Susanne Felber Германия
58  [4] Henning Badrow & Frauke Dullek Германия
59  [3] Matthias Schmitt & Diana Schatz Германия
60  [2] Thorsten Kragh & Carina Rein Германия
61  Stefan Möllmann & Katja Cornelius-keller Германия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}