Results from 48. Goldstadtpokal - IDSF International Open Latin 31 януари 2009 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

48. Goldstadtpokal
Германия - Pforzheim 31 януари 2009 г.

IDSF International Open Latin 31 януари 2009 г.

Финал

1  Alexei Silde & Anna Firstova Русия
2  Evgeniy Imrekov & Elizaveta Divak Русия
3  Nikolai Voronovich & Maria Nikolishina Русия
4  Timo Kulczak & Motshegetsi Mabuse Германия
5  Valentin Voronov & Alina Imrekova Русия
6  Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Германия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Aleksandr Makarov & Anastasia Kiseleva Русия
7  Yuriy Simachev & Anastasia Klokotova Русия
9  Nikita Bazev & Marta Arndt Германия
10  Sergey Tatarenko & Viktoria Tatarenko (aka Lyschinska) Германия
11  Sergiy Georgiyev & Roswitha Wieland Австрия
12  Marius Balan & Sarah Sophie Ritz Германия

Четвъртфинал

13  Roger Romero & Tamara Sommer Испания
14  Denis Weinberg & Helena Kaschurow Германия
15  Marek Fiksa & Kinga Jurecka-Fiksa Полша
16  Christoph Kies & Blanca Ribas-turon Германия
17  Michal Stukan & Susanne Miscenko Германия
18  Stiapan Hurskiy & Tasja Schulz Германия
18  Sergiu Luca & Maria Pia Arces Румъния
20  Stanislav Galinov Kaltschev & Mihaela Hari Ganeshavel Германия
20  Valera Musuc & Nina Trautz Германия
22  Stefan Heinrich & Manuela Brychzy Германия
22  Konstantin Niemann & Anastasia Davydova Германия
24  Anatoly Novoselov & Ilona Cutenco Германия

2-ри кръг (топ 50)

25  Joel Gonzalez & Ariadna Gil Испания
25  Daniel Juvet & Zuzana Sykorova Англия
27  Marvin Nigg & Claudia Obmascher Австрия
27  Piotr Szelest & Dorota Ciok Полша
29  Sergey Plyuta & Debbie Seefeldt Германия
30  Andrei Scrab & Sabine Vorbrodt Германия
31  Gerard Perez & Arismel Naya Испания
32  Johann Deter & Victoria Aidel Германия
32  Kirill Ganopolskyy & Kim Pätzug Германия
32  Jan Knoll & Nina Mishchenko Германия
32  Jakob Stühler & Ekaterina Kalugina Германия
36  Alexandr Chudin & Lyudmila Ismagilova Германия
36  Piotr Krajewski & Malgorzata Rozanska Полша
38  Andriy Plotkin & Jorlanda Geier Германия
39  Dimitriy Barov & Tasmin Spamer Германия
40  Bogdan Boie & Alexandra Jolobceastai Румъния
41  David Jutge & Celine Leorat Франция
42  Christoph Henkel & Olga Pereshitova Германия
43  Alexander Horn & Anna Pachla Германия
43  Fabian Taeschner & Karina Rudi Германия
45  Philipp Hanus & Siri Kirchmann Германия
45  Thomas Holzinger & Pia Sulzbacher Германия
45  Silvio Ilardo & Carmen Ludwig Германия
45  Rik Jansen & Ilse Vogt Холандия
45  Ernst Rych & Franziska Becker Германия
45  Michal Vajcik & Jannic Schneider Швейцария

1-ви кръг (топ 61)

51  Sebastian Triebel & Michaela Kemnitzer Германия
52  William Gauthier & Vanessa Leorat Франция
53  Serghei Gherman & Bourla Vasiliki Гърция
54  Gabriel Floarea & Hannah Kleinhans Германия
55  Michael Mudrik & Ina Sieling Германия
56  Domenico Franzo & Jessica Eisenkrein Германия
57  Andreas Bachler & Vlada Arbatakikh Германия
58  Andre Reinhardt & Selma Berberich Германия
59  Arthur Weingardt & Victoria Chumakova Германия
60  Walter Hirning & Meike Schmid Германия
61  Oliver Rosin & Sandra Lazzarini Германия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}