Results from Amber Couple 2011 - IDSF International Open Standard 07 май 2011 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

Amber Couple 2011
Литва - Kaunas 07 май 2011 г.

IDSF International Open Standard 07 май 2011 г.

Финал

1  Benedetto Ferruggia & Claudia Köhler Германия
2  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Литва
3  Andrejs Rogovenko & Anna Voroncuka Латвия
4  Vaidotas Lacitis & Veronika Golodneva Литва
5  Evaldas Sodeika & Ieva Zukauskaite Литва
6  Lukasz Tomczak & Aleksandra Jurczak Полша
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Rares Cojoc & Katarzyna Kapral Румъния
8  Szymon Kulis & Margarita Zvonova Естония
8  Pasquale Nudo & Yulia Saikina Италия
10  Stanislav Portanenko & Nataliya Kolyada Украйна
11  Piotr Purchala & Anastasja Ermolenko Полша
12  Edgars Linis & Eliza Ancane Латвия

Четвъртфинал

13  Andres Liiv & Kristin Vaha Естония
13  Andrei Motyl & Diana Korotina Естония
15  Aleksandr Koshkin & Aleksandra Rygina Русия
15  Georgiy Markaryan & Marina Dorokhova Русия
15  Anton Trubin & Valeriya Lebedeva Русия
18  Konstantin Gorodilov & Yuliya Krepchuk Естония
19  Artsiom Kazyra & Anastasia Veslova Беларус
20  Egor Dulebenets & Aleksandra Samorodskaya Беларус
20  Gerds Ivuskans & Beate-katrina Zeltina Латвия
20  Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Литва
23  Gundars Kalnins & Madara Freiberga Латвия
24  Marts Punins & Dana Jakobsone Латвия

2-ри кръг (топ 36)

25  Edgaras Baltaragis & Indre Kucinskaite Литва
26  Alessandro Bosco & Urte Januskeviciute Литва
27  Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Литва
28  Mikhail Koptev & Aleksandra Atamantseva Русия
29  Vilius Jakas & Eidvile Jonikaite Литва
30  Sergey Lazunkov & Anna Radetskaya Беларус
31  Deividas Kacinauskas & Gabriele Sabaliauskaite Литва
32  Dmitriy Piletskiy & Vita Porshina Беларус
33  Yriy Afonin & Darya Kushnir Финландия
34  Vjaceslavs Suhtins & Anastasija Volkonska Латвия
35  Gabrielius Sasnauskas & Aine Juzenaite Литва
36  Daniil Varlamov & Margarita Angudovich Русия

1-ви кръг (топ 51)

37  Marcin Tichoniuk & Agnieszka Gajak Полша
38  Argo Oblikas & Laura Puusepp Естония
39  Jacek Stefanski & Joanna Korab Полша
40  Artem Mironchik & Alesya Lisukova Беларус
41  Darius Ivanovas & Agne Valiukeviciute Литва
42  Tautvydas Sinkevicius & Ieva Dautartaite Литва
43  Petr Tischenko & Alena Ivanova Русия
44  Rolands Malcans & Kristine Lopeta Латвия
45  Zygimantas Tuskevicius & Kamile Sukeviciute Литва
46  Egidijus Vaitkus & Justina Valaityte Литва
47  Darius Zitinevicus & Viktorija Saulyte Литва
48  Aleksey Babets & Yuliya Akulova Беларус
48  Modestas Krecius & Meda Simaityte Литва
48  Arthur Niin & Mari-Liis Tali Естония
48  Egert Tomingas & Anelle Trepp Естония
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}