Results from Amber Couple 2011 - IDSF International Open Standard 07 май 2011 г.
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

Amber Couple 2011
Литва - Kaunas 07 май 2011 г.

IDSF International Open Standard 07 май 2011 г.

Финал

1  Benedetto Ferruggia & Claudia Köhler Германия
2  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Литва
3  Andrejs Rogovenko & Anna Voroncuka Латвия
4  Vaidotas Lacitis & Veronika Golodneva Литва
5  Evaldas Sodeika & Ieva Zukauskaite Литва
6  Lukasz Tomczak & Aleksandra Jurczak Полша
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Rares Cojoc & Katarzyna Kapral Румъния
8  Szymon Kulis & Margarita Zvonova Естония
8  Pasquale Nudo & Yulia Saikina Италия
10  Stanislav Portanenko & Nataliya Kolyada Украйна
11  Piotr Purchala & Anastasja Ermolenko Полша
12  Edgars Linis & Eliza Ancane Латвия

Четвъртфинал

13  Andres Liiv & Kristin Vaha Естония
13  Andrei Motyl & Diana Korotina Естония
15  Aleksandr Koshkin & Aleksandra Rygina Русия
15  Georgiy Markaryan & Marina Dorokhova Русия
15  Anton Trubin & Valeriya Lebedeva Русия
18  Konstantin Gorodilov & Yuliya Krepchuk Естония
19  Artsiom Kazyra & Anastasia Veslova Беларус
20  Egor Dulebenets & Aleksandra Samorodskaya Беларус
20  Gerds Ivuskans & Beate-katrina Zeltina Латвия
20  Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Литва
23  Gundars Kalnins & Madara Freiberga Латвия
24  Marts Punins & Dana Jakobsone Латвия

2-ри кръг (топ 36)

25  Edgaras Baltaragis & Indre Kucinskaite Литва
26  Alessandro Bosco & Urte Januskeviciute Литва
27  Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Литва
28  Mikhail Koptev & Aleksandra Atamantseva Русия
29  Vilius Jakas & Eidvile Jonikaite Литва
30  Sergey Lazunkov & Anna Radetskaya Беларус
31  Deividas Kacinauskas & Gabriele Sabaliauskaite Литва
32  Dmitriy Piletskiy & Vita Porshina Беларус
33  Yriy Afonin & Darya Kushnir Финландия
34  Vjaceslavs Suhtins & Anastasija Volkonska Латвия
35  Gabrielius Sasnauskas & Aine Juzenaite Литва
36  Daniil Varlamov & Margarita Angudovich Русия

1-ви кръг (топ 51)

37  Marcin Tichoniuk & Agnieszka Gajak Полша
38  Argo Oblikas & Laura Puusepp Естония
39  Jacek Stefanski & Joanna Korab Полша
40  Artem Mironchik & Alesya Lisukova Беларус
41  Darius Ivanovas & Agne Valiukeviciute Литва
42  Tautvydas Sinkevicius & Ieva Dautartaite Литва
43  Petr Tischenko & Alena Ivanova Русия
44  Rolands Malcans & Kristine Lopeta Латвия
45  Zygimantas Tuskevicius & Kamile Sukeviciute Литва
46  Egidijus Vaitkus & Justina Valaityte Литва
47  Darius Zitinevicus & Viktorija Saulyte Литва
48  Aleksey Babets & Yuliya Akulova Беларус
48  Modestas Krecius & Meda Simaityte Литва
48  Arthur Niin & Mari-Liis Tali Естония
48  Egert Tomingas & Anelle Trepp Естония
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}