Results from Austrian Open Championshuips 2008 - Junior 6 Dance 14 ноември 2008 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

Austrian Open Championshuips 2008
Австрия - Vienna 14 ноември 2008 г.

Junior 6 Dance 14 ноември 2008 г.

Финал

1  Georgi Ganev & Veronika Gadzheva България
2  Maksim Orlov & Darya Grishko Русия
3  Andriy Pyatakha & Aleksandra Atamantseva Русия
4  Maxim Sosunov & Evgenia Kazarina Германия
5  Kirill Medyanov & Eliza Lozhnikova Русия
6  Michal Urbanski & Ewelina Mikolajewska Полша
7  Jan Skuhravy & Dominika Bergmannova Чехия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

8  [26] Leonid Khokhlov & Yulia Koshkina Русия
9  [23] Trifon Parushev & Ekaterina Draganova България
10  [21] Adrian Kopczynski & Natalia Glebocka Полша
11  [18] Dimitar Stefanin & Daniela Makneva България
12  [16] Hristo Grachki & Vesela Dimova България

Четвъртфинал

13  [25] Todor Atanasov & Pavlina Georgieva България
14  [24] Kirill Kuznetsov & Tatyana Paramonova Русия
14  [24] Jokubas Laukaitis & Patrisia Belousova Литва
14  [24] Vadim Likhovtsev & Alina Epeykina Русия
17  [20] Milan Martinek & Katerina Krejcikova Чехия
17  [20] Massimiliano Urban & Ylenia Dalla Bona Италия
19  [19] Oskars Karklins & Elina Muceniece Латвия
19  [19] Valentin Pozdnyakov & Elena Tikhonova Русия
21  [14] Andrejs Moisejenko & Laura Valta Латвия
22  [13] Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Литва
23  [10] Daniel Artur Kolosin & Alexandra Elert Германия
24  [9] Pawel Urbanski & Karolina Szostek Полша

2-ри кръг (топ 37)

25  [27] Egor Kondratenko & Anna Isakovich Русия
25  [27] Karlis Lapins & Sarlote Jakse Латвия
27  [26] Vadim Lehmann & Milena Girivenko Германия
27  [26] Vadim Maslov & Yana Cherepanova Русия
27  [26] Nikita Roman & Elena Kononenko Русия
30  [25] Iordan Dulev & Spasimira Pandeva България
30  [25] Oleksander Panchuk & Yuliya Sorokata Украйна
32  [24] Yuriy Pinkovskiy & Mariya Matrosova Русия
33  [23] Vladislav Adamovich & Ilona Suvorova Украйна
34  [22] Radim Stupka & Kristyna Hlavicova Чехия
35  [21] Vasil Pavlov & Vanesa Maneva България
36  [20] Edvin Belousov & Ieva Jasaite Литва
36  [20] Glib Emelyanov & Olena Ablitsova Украйна

1-ви кръг (топ 58)

38  Michal Hornicek & Yana Grishchenko Чехия
38  Vladyslav Shpota & Darya Goncharova Украйна
40  Dusan Grula & Alexandra Ksiazekova Словакия
41  Mantas Brazaitis & Viktorija Senker Литва
41  Richard Gruber & Irina Awick Германия
41  Denys Vlasov & Vyktoryya Chernykh Украйна
44  Alex Ionel & Cordula Patricia Beckhoff Германия
44  Bohdan Stefanjuk & Alina Sokolova Украйна
46  Mantas Kirvelis & Svetlana Azarova Литва
47  Kristaps Mikuckis & Inese Zarina Латвия
48  Lukas Markevicius & Gabija Tuinaite Литва
49  Maksim Osetrov & Maria Vakhnina-Kleinschmidt Германия
50  Ovidiu Mihai & Cristina Ana-Maria Danu Румъния
50  Nicolai Samuelsen & Mie Lincke Funch Дания
52  Alexander Novac & Bianca Pavel Румъния
53  Ewgenij Matskewitch & Valentina Esau Германия
54  Jacob Grin & Lisa Kononenko Германия
55  Roman Pynzenyk & Valentyna Shytiv Украйна
56  Arsen Yakovyan & Veronika Pidvalna Украйна
57  Ruslan Dynya & Olena Prokofyeva Украйна
57  Christoph Poschner & Janine Göschl Австрия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}