Results from Austrian Open Championshuips 2008 - Junior II Standard 15 ноември 2008 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

Austrian Open Championshuips 2008
Австрия - Vienna 14 ноември 2008 г.

Junior II Standard 15 ноември 2008 г.

Финал

1  Valts Liepnieks & Daniela Diure Латвия
2  Artem Bronnikov & Darya Morozova Русия
3  Valeriy Pavlov & Karolina Maevskaya Русия
4  Andriy Pyatakha & Aleksandra Atamantseva Русия
5  Hristo Grachki & Vesela Dimova България
6  Maxim Sosunov & Evgenia Kazarina Германия
7  Ivan Kazakevich & Elizaveta Shibaeva Русия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

8  [22] Jan Skuhravy & Dominika Bergmannova Чехия
9  [20] Nikolai Mikadze & Alena Parkhomenko Русия
10  [19] Michal Le & Izabela Skierska Полша
11  [18] Leonid Akulenko & Ekaterina Bykova Русия
12  [15] Maksim Orlov & Darya Grishko Русия

Четвъртфинал

13  [25] Zymantas Kucikas & Agne Peceliunaite Литва
13  [25] Rares Laurentiu Soponar & Alice Alexandra Rusznyak Румъния
15  [24] Peteris Lapins & Eliza Lake Латвия
16  [21] Massimiliano Urban & Ylenia Dalla Bona Италия
17  [20] Arturs Freimanis & Agate Labalaika Латвия
17  [20] Adrian Kopczynski & Natalia Glebocka Полша
19  [18] Andrejs Moisejenko & Laura Valta Латвия
19  [18] Matteo Trincia & Giulia Di Nardo Италия
21  [17] Trifon Parushev & Ekaterina Draganova България
22  [16] Ferenc Bandi & Dorottya Dávid Унгария
23  [12] Vadim Maslov & Yana Cherepanova Русия
24  [9] Leonid Khokhlov & Yulia Koshkina Русия

2-ри кръг (топ 36)

25  [33] Georgi Ganev & Veronika Gadzheva България
26  [30] Julius Bandikas & Jurga Gustaite Литва
26  [30] Pawel Urbanski & Karolina Szostek Полша
26  [30] Denys Vlasov & Vyktoryya Chernykh Украйна
29  [28] Daniel Artur Kolosin & Alexandra Elert Германия
29  [28] Karolis Varkalys & Gabriele Juskenaite Литва
31  [26] Karlis Lapins & Sarlote Jakse Латвия
32  [22] Jokubas Laukaitis & Patrisia Belousova Литва
32  [22] Nikita Roman & Elena Kononenko Русия
34  [18] Michal Urbanski & Ewelina Mikolajewska Полша
35  [17] Edvin Judicki & Kamila Drozdz Литва
35  [17] Dimitar Stefanin & Daniela Makneva България

1-ви кръг (топ 67)

37  [30] Michal Hornicek & Yana Grishchenko Чехия
37  [30] Kristaps Mikuckis & Inese Zarina Латвия
39  [27] Radim Stupka & Kristyna Hlavicova Чехия
39  [27] Ioan Bogdan Talpiga & Ana Mirela Talpiga Румъния
41  [24] Todor Atanasov & Pavlina Georgieva България
42  [22] Shamil Nigmatullin & Darya Mityurina Русия
43  [21] Teodor Zlatarev & Iva Georgieva България
44  [20] Milan Martinek & Katerina Krejcikova Чехия
45  [19] Dusan Grula & Alexandra Ksiazekova Словакия
46  [18] Alex Ionel & Cordula Patricia Beckhoff Германия
47  [15] Ewgenij Matskewitch & Valentina Esau Германия
47  [15] Vasil Pavlov & Vanesa Maneva България
49  [14] Richard Gruber & Irina Awick Германия
50  [13] Mantas Kirvelis & Svetlana Azarova Литва
51  [12] Vladislav Adamovich & Ilona Suvorova Украйна
51  [12] Aleksandr Buskin & Sofiya Gorbunova Русия
53  [10] Marjan Bilonic & Paula Jericevic Хърватска
53  [10] Krisjanis Brizga & Sabine Vilka Латвия
53  [10] Krystian Lema & Iga Koch Полша
56  [9] Iordan Dulev & Spasimira Pandeva България
56  [9] Ovidiu Mihai & Cristina Ana-Maria Danu Румъния
56  [9] Alexander Novac & Bianca Pavel Румъния
59  [8] Maksim Osetrov & Maria Vakhnina-Kleinschmidt Германия
60  [6] Yuriy Pinkovskiy & Mariya Matrosova Русия
61  [5] Kevin Kreuzbichler & Verena Grubinger Австрия
61  [5] David Palkovic & Jovana Joka Сърбия
63  [4] Viktor Hrebacka & Barbora Fischerova Чехия
64  [3] Mantas Brazaitis & Viktorija Senker Литва
64  [3] Jiri Vala & Jana Dostalova Чехия
66  [2] Bohdan Stefanjuk & Alina Sokolova Украйна
67  Christoph Poschner & Janine Göschl Австрия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}