Results from Austrian Open 2008 - Youth Latin 16 ноември 2008 г.
Научи повече как да advertise your product при нас

Austrian Open 2008
Австрия - Vienna 14 ноември 2008 г.

Youth Latin 16 ноември 2008 г.

Финал

1  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Латвия
2  Rihards Eglitis & Elza Pole Латвия
3  Pavel Zvychaynyy & Jacqueline Cavusoglu Германия
4  Andrey Semakin & Luize Darzniece Латвия
5  Aleksandr Shapovalov & Valeriya Ryabova Русия
6  Petar Daskalov & Elena Merdjanova България
Реклама
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Cristian Pontarelli & Giorgia Migliorati Италия
8  Ilya Mazurov & Svetlana Tikhonova Русия
9  Vsevolod Bezruchenko & Darya Kasparova Русия
10  Jakub Drmota & Lenka Navorkova Чехия
11  Jacek Jeschke & Wiktoria Wior Полша
11  Andrey Kitsun & Yuliya Krepchuk Беларус

Четвъртфинал

13  Kiryl Putryk & Magdalena Roderova Чехия
14  Liudas Tamulaitis & Ieva Konopliovaite Литва
15  Roman Chetvergov & Zhanna Sablina Русия
16  Ivan Karastoianov & Nikol Nikolova България
17  Edgars Jekabsons & Aleksandra Povare Латвия
18  Bojan Lazareski & Sonja Ilic Сърбия
19  Adam Fedko & Paulina Majewska Полша
20  Adam Katona & Alexandra Dáné Унгария
21  Stefan Grigore & Laura Filipescu Румъния
22  Vladimir Ciric & Irina Perovic Сърбия
22  Andras Szeles & Boglarka Czina Унгария
24  Lars Erik Pastor & Malika Dzumaeva Германия

2-ри кръг (топ 44)

25  Andrej Mesojedec & Lea Perovsek Словения
26  Robert Beitsch & Jana Ryvkina Германия
26  Philipp Clemens & Weronika Slotala Германия
26  Nikola Korac & Sonja Dragutinovic Сърбия
26  Arturs Prikulis & Anna Budreiko Латвия
30  Gustavs Ernests Arajs & Marika Zelencova Латвия
30  Bryan Lidy & Malene Meihlen Франция
30  Itxasai Mediavilla & Neus Mestres Julian Испания
33  Marek Kypus & Klara Chovancikova Чехия
34  Gianluca Gerardi & Silvia Testa Италия
34  Marius Toperczer Muresan & Sandra Sorensen Дания
36  Sergiy Stoyanov & Kateryna Burdeyna Украйна
37  Filip Cipar & Janka Cizikova Словакия
38  Karol Gawel & Karolina Skowyrska Полша
38  Edgars Orda & Valerija Tormozova Латвия
40  Dzintars Jaundzeikars & Marta Kaleja Латвия
41  Petyo Stoyanov & Yana Staleva България
42  Matic Breskvar & Saba Stancic Словения
43  Plamen Penchev & Galina Veleva България
44  Alex Gerlein & Karolina Bauer Германия

1-ви кръг (топ 58)

45  Marco Ferdinandi & Jessica Di Russo Италия
45  Bogdan Kolos & Karina Zubzhutska Украйна
45  Andrei Minchev & Elena Dumanova България
48  Dino Alic & Dina Imamovic Босна и Херцеговина
48  Adam Brestansky & Dominika Chrapekova Словакия
50  Giuseppe De Bari & Enrica Campari Италия
51  Gianmarco Rossi & Sharon Bisbano Италия
51  Armand Spilmann & Barbara Westermayer Австрия
53  Igor Glushko & Valeriya Yunchuk Украйна
54  Edgars Gribusts & Jana Skaba Латвия
55  Lars Gümperlein & Katharina Dahm Германия
56  Oleksandr Prygora & Tetyana Chylipka Украйна
57  Davide Boneccher & Daniela Mayer Австрия
58  Razvan Socol & Bianca Socol Румъния
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}