Results from Austrian Open Championships - IDSF Youth Latin 19 ноември 2010 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

Austrian Open Championships
Австрия - Vienna 19 ноември 2010 г.

IDSF Youth Latin 19 ноември 2010 г.

Финал

1  Nikolay Andruschenko & Darya Seyko Русия
2  David Manukyan & Karolina Maevskaya Русия
3  Malthe Brinch Rohde & Camilla Melania Christensen Дания
4  Nikita Golota & Kristina Androsenko Русия
5  Andrey Semakin & Yuliya Kulmatitskaya Италия
6  Jokubas Venckus & Jomante Dapkeviciute Литва
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Maksim Blinov & Mariya Astafeva Русия
7  Adrian Kopczynski & Natalia Glebocka Полша
9  Marco De Angelis & Alice Fabrizi Италия
10  Artem Gaylit & Elizaveta Shibaeva Беларус
10  Vladimir Vasilevich & Anna Magdeeva Русия
12  Sebastian Mroz & Joanna Szumkowska Полша

Четвъртфинал

13  Sigurdur Atlason & Sara Jakobsdottir Исландия
13  Giacomo Lazzarini & Roberta Benedetti Италия
15  Gregor Bronstein & Aigulim Gerich Германия
15  Miroslav Randjelovic & Sonja Ilic Сърбия
17  Ivan Karastoianov & Nikol Nikolova България
18  Valeriu Leontiev & Alexandra Jolobceastai Румъния
19  Frank Zegels & Danique Zegels Холандия
20  Valters Janis Frickauss & Liva Orleane Латвия
21  Andrea Civita & Eleonora De Mitri Италия
22  Nikita Moisejenko & Ieva Miklasevskaja Литва
23  Krists Ciapas & Anna Andreicuka Латвия
24  Artemiy Martynov & Polina Lisechko Русия
25  Andrey Trubaenko & Olga Chivozertseva Русия
26  Edgaras Brazas & Viktorija Gaidyte Литва

2-ри кръг (топ 48)

27  Marts Punins & Dana Jakobsone Латвия
28  Igor Holovaci & Alina Koshlakova Украйна
28  Paul Adrian Moldovan & Cristina Maria Tatar Румъния
30  Gergö Simon & Anna Jeszenszky Унгария
30  Arturs Voicehovics & Anastasija Golubova Латвия
32  Szabolcs György Zilahy & Krisztina Kovács Унгария
33  Dmytro Palchonkov & Anastasiya Galkevich Украйна
33  Nikita Pavlov & Dariya Palyey Русия
35  Igor Gutsan & Diana Maidanic Молдова
35  Josef Just & Helena Birgusova Чехия
37  Artem Podolskiy & Sofya Zhilenkova Русия
37  Stefan Varlan & Gratiela Terlai Румъния
39  Mantas Kirvelis & Svetlana Azarova Литва
40  Patrik But & Barbara Crnjac Словения
41  Andriy Nikitchenko & Zlata Prykhodko-bosova Украйна
41  Gabrielius Sasnauskas & Aine Juzenaite Литва
43  Vasil Pavlov & Gabriela Burgazlieva България
44  Marco Di Filippo & Alessia Biondi Италия
44  Razvan Stoian & Albena Dascalova Румъния
44  Kristian Yordanov & Veronika Gadzheva България
47  Dániel Kaszás-tóth & Dorottya Dávid Унгария
48  Arthur Ankerstein & Vivien Kreiter Германия

1-ви кръг (топ 75)

49  Daniel Shapilov & Jessica Eisenkrein Германия
50  György Forgách & Róza Bíró Унгария
50  Ivan Kazakevich & Jurga Gustaite Литва
50  Peter Pipp & Eva Osolnik Словения
53  Kasper Korup & Line Schmidt Дания
53  Robert Poklitar & Valentina Vilchak Украйна
55  Roberto Imperatori & Beatrice Tiberia Италия
56  Milos Adzic & Ksenija Lakusic Черна гора
57  Ondrej Babjak & Marcela Babjakova Словакия
57  Aleksandr Klimkin & Tatyana Zhilkina Русия
59  Roman Mikin & Polina Perova Русия
60  Umar Dyallo & Kristina Tsibizova Украйна
61  Miha Gracner & Urska Tivadar Словения
62  Andraz Koritnik & Tjasa Repic Словения
63  Lukas Markevicius & Viktorija Zaicenko Литва
64  Thomas Kern & Nora Hubegger Австрия
65  Nikita Goncharov & Alina Siranya Muschalik Германия
66  Daniel Turcan & Helene Buchner Австрия
67  Toni Tomov & Ivelina Kadiyska България
68  Julian Krimplstaetter & Nikole Berger Австрия
69  Klemens Hofer & Julia Kaiser Австрия
69  Enesio Iudicone & Mariasofia Degiuli Италия
69  Vladislav Kilimnik & Anastasyya Melnyk Украйна
72  David Rehrl & Marina Hillebrand Австрия
73  Mario Duda & Johanna Rührlinger Австрия
73  Christoph Holczik & Bettina Finek Австрия
75  David Palkovic & Jovana Joka Сърбия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}