Results from Austrian Open Championships 2012 - AOC Junior I Latin 18 ноември 2012 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

Austrian Open Championships 2012
Австрия - Vienna 16 ноември 2012 г.

AOC Junior I Latin 18 ноември 2012 г.

Финал

1  Semen Khrzhanovskiy & Vitalina Bunina Русия
2  Nikita Olinichenko & Elizaveta Pustornakova Русия
3  Yuriy Schegolevatykh & Sofya Sarycheva Русия
4  Denis Gudovskiy & Elena Zenfirova Русия
5  Daniil Porcesco & Nina Dudoglo Молдова
6  Daniel Schmuck & Veronika Obholz Германия
Реклама
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Daniil Distergov & Dariya Marinesku Украйна
8  Ilya Khaushkin & Ekaterina Kulikova Русия
9  Vladislav Velikotskiy & Tatyana Ustinova Русия
10  Danila Kazakov & Arina Kan Русия
10  Danila Mazur & Anastasiya Polonskaya Русия
12  Daniil Savin & Agata Pugacheva Русия
13  Anton Bondarenko & Elizaveta Bondarenko Русия
14  Viktor Shumilo & Valeriya Bykova Украйна

Четвъртфинал

15  Dmitry Ronzhin & Aleksandra Raskatova Русия
15  Daniels Simosons & Sara Zuberga Латвия
15  German Zernov & Anastasiya Belyakova Русия
18  Eduard Florentin Coman & Ilona Arabadji Румъния
18  Nikita Morgun & Anna Petrova Украйна
20  Aleksandr Borisov & Irina Kryukova Русия
20  Kacper Czajka & Oliwia Drozdz Полша
22  Marik Scherbak & Anastasiia Demianenko Украйна
23  Claudiu Ana & Jennifer Kunz Германия
24  Maksim Pugachev & Kira Oksas Русия

2-ри кръг (топ 36)

25  Alexander Kalist & Karolina Kourilova Чехия
25  Georg Kiryakov & Hristiana Burgazlieva България
25  Igor Kolotov & Ekaterina Logacheva Русия
25  Grigoriy Rayskin & Anastasiya Golubeva Русия
29  Alik Bilyalov & Maryya Vysotskaya Украйна
29  Maksim Tsenbalov & Alla Drigina Русия
29  Catalin Valcu & Olga Moraru Молдова
32  Anton Filippenko & Anna Maslova Русия
32  Artur Grigoryan & Nataliya Grigoryan Русия
34  Kostyantin Geraymovich & Katerina Yavorska Украйна
35  Iliya Dobrev & Adriana Angelova България
36  Alen Staleker & Suzana Krevh Словения

1-ви кръг (топ 68)

37  Evgeniy Dyachenko & Valeriya Grabilina Украйна
38  Valentin Kravchenko & Anastasiya Guryanova Русия
39  Yaroslav Verba & Darya Chistyakova Украйна
39  Komil Vokhidov & Vitalina Maryashina Русия
41  Artem Krylov & Nataliya Sukhocheva Русия
41  Nazar Los & Yuliya Login Украйна
43  Daniel Bras & Anna Sloukova Чехия
43  Vladislav Chuchenov & Taisiya Priporova Русия
45  Matyas Adamec & Natalie Otahalova Чехия
45  Tomasz Augustynowicz & Paulina Ronowska Полша
45  Georgi Kininchev & Yana Yanusheva България
45  Konstantin Startsev & Elizaveta Kozlova Русия
49  Ruslan Akhundov & Angelina Myastkovskaya Украйна
49  Vladislav Stepanskij & Irina Budinkevich Украйна
51  Filip Kucman & Valéria Ziffová Terézia Словакия
52  Juraj Bjelac & Petra Bozuric Хърватска
52  Vladislav Gonchar & Diana Matskulyak Украйна
52  Volodymir Spyvachuk & Anastasiya Shevchenko Украйна
55  Heinz-Christoph Lode & Anna Neubauer Австрия
56  Rares Banu & Janine Lackner Австрия
56  Jurica Kavran & Tihana Vusic Хърватска
56  Niko Pfneissl & Barbara Stevic Австрия
56  Jaka Podgorsek & Katarina Marus Словения
60  Jonathan Metu & Jenny Dubsky Австрия
60  Dominik Pocho & Selina Haider Австрия
62  Raphael Resch & Ilena Steinkellner Австрия
63  Bernhard Schimkowitsch & Andrijana Radojkovic Австрия
63  Nikita Velma & Polina Beloedova Русия
65  Felix Brand & Timna Wallner Австрия
65  Ivan Jarnec & Helena Vincek Хърватска
65  Lukáš Kollár & Laura Jawabi Korienkova Словакия
65  Adam Ondrej & Veronika Liskova Чехия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}