Results from Austrian Open Championships 2012 - WDSF World Open Standard 17 ноември 2012 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

Austrian Open Championships 2012
Австрия - Vienna 16 ноември 2012 г.

WDSF World Open Standard 17 ноември 2012 г.

Финал

1  Benedetto Ferruggia & Claudia Köhler Германия
2  Simone Segatori & Annette Sudol Германия
3  Evgeni Moshenin & Genny Favero Италия
4  Alexey Glukhov & Anastasiya Glazunova Русия
5  Daniil Ulanov & Irina Gogoladze Русия
6  Nikolai Darin & Natalya Seredina Молдова
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Salvatore Todaro & Violeta Yaneva България
8  Vadim Shurin & Anastasia Meshkova Русия
9  Evgeniy Nikitin & Dana Spitsyna Русия
10  Rares Cojoc & Hanna Zudziewicz Румъния
11  Vasiliy Kirin & Ekaterina Prozorova Австрия
11  Csaba László & Viktoria Pali Унгария

Четвъртфинал

13  Artem Bronnikov & Darya Grishko Русия
13  Giovanni Vitone & Sara Confalonieri Италия
15  Simone Carabellese & Lucia Cafagna Италия
16  Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Чехия
17  Giuseppe Longarini & Katarzyna Kapral Полша
18  Steeve Gaudet & Marioara Cheptene Франция
19  Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Украйна
19  Evgeniy Mushtukov & Anastasiya Koler Русия
21  Valentin Lusin & Renata Busheeva Германия
22  Paolo Campigotto & Alina Daniela Petre Румъния
23  Valeriy Pavlov & Ekaterina Karaschuk Русия
24  David Odstrcil & Tara Bohak Чехия

3-ти кръг (топ 49)

25  Francesco Andreani & Francesca Longarini Италия
26  Oleksandr Brezhnyy & Olga Golovko Украйна
27  Paul Lorenz & Ekaterina Leonova Германия
28  Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Литва
29  Markus Hackl & Stefanie Krausz Австрия
29  Vladislav Korotchenko & Olga Gandembul Русия
31  Markus Hirvonen & Mariia Hirvonen Финландия
31  Matej Kralj & Spela Kralj Словения
33  Anatoly Novoselov & Tasja Schulz Германия
34  Lukas Spisak & Eva Tibenska Словакия
35  Madis Abel & Aleksandra Galkina Естония
35  Michelangelo Longo & Maria Longo Италия
37  Boris Basin & Tatyana Zhilkina Русия
37  Nils Jugans & Anna Elizabete Kalnina Латвия
39  Vadim Garbuzov & Kathrin Menzinger Австрия
39  Lubomir Mick & Adriana Dindofferova Словакия
41  Daniel Radu & Anne Weber Германия
42  Alexey Barkov & Anna Grischenko Русия
43  Alari Liiv & Baile Orb Естония
44  Sergey Rozhkov & Veronika Dichka Русия
45  Razvan Cotescu & Ioana Lupeanu Румъния
45  Vitaly Denisov & Natalia Pazyna Русия
47  Trifon Parushev & Chiara Giretti България
48  Aleksandr Ignatov & Mariya Barabanova Русия
48  Aleksey Usanov & Polina Merkelova Русия

2-ри кръг (топ 98)

50  Salvatore Vitacca & Stefania Vitacca Италия
51  Antonio Micheli & Ekaterina Maksimova Австралия
51  Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Литва
53  Nikita Dolyuk & Alla Tsveleva Русия
54  Philipp Hanus & Siri Kirchmann Германия
55  Ergo Lükk & Rutt Metusala Естония
55  Rami Schehimi & Jurga Gustaite Литва
57  Igor Akinshin & Kristina Shinkaryuk Русия
57  Daniel Buschmann & Katarina Bauer Германия
57  Andriy Kamyshnyy & Anastasja Ermolenko Украйна
57  Andrea De Marco & Debora Zecca Италия
61  Sander Seppik & Kaari Kink Естония
62  Marat Khannanov & Anastasiya Timofeeva Русия
63  Roberto Guida & Daniela Rossetti Италия
64  Luca Belometti & Denise Colombo Италия
65  Tomas Uvacek & Martina Reiterova Словакия
66  Michal Mladek & Marika Kasalova Чехия
66  Alexander Novac & Andra Galben Румъния
66  Andreas Pohl & Elisabeth Beck Австрия
69  Marek Bures & Ekaterina Kalish Чехия
69  Ilya Mirgorodskiy & Anna Mirgorodskaya Русия
69  Wesley Van Riel & Wies Van Haren Холандия
72  Ondrej Sliska & Daniela Valjentova Чехия
73  Davide Manfrin & Eleonora Taddei Италия
73  Dmitro Paley & Anastasiya Gryban Украйна
73  Gabrielius Sasnauskas & Aine Juzenaite Литва
76  Audrius Kleismantas & Juste Buciunaite Литва
76  Philipp Lugmayr & Gisela Kubouschek Австрия
76  Dmitriy Pozdnyakov & Svetlana Senko Русия
76  Oleksandr Savchenko & Ganna Poberezhnyk Украйна
80  Michael Infanti & Giada Cragnolini Италия
80  Deividas Kacinauskas & Paulina Rimkute Литва
80  Anton Larionov & Anastasiya Bezuglova Русия
83  Andrey Magdisyuk & Darya Andrianova Русия
83  Lukas Markevicius & Gabija Tuinaite Литва
83  Iakov Ponomarenko & Polina Perova Русия
86  Robert Novac & Bianca Pavel Румъния
86  Radim Stupka & Tereza Jendrulkova Чехия
88  Adam Jendrulek & Iva Riederova Чехия
89  Vit Domorad & Simona Tejcova Чехия
89  Guillaume Foucault & Laura Lozingue Франция
89  Ronald Pux & Sabine Pux (aka Möstl) Австрия
89  Florin Vlad & Natalia O''Connor Румъния
93  Adrian Stefan Gagu & Andra Mihaela Radu Румъния
93  Dinu Victor Lung & Martina Cellarova Словакия
93  Dusan Novak & Petra Jurcovicova Словакия
96  Ivan Kurilo & Anastasiya Bessalova Украйна
97  Giuseppe Aiutino & Chiara Denicolo Италия
97  Tine Kranjc & Sasa Ul Словения

1-ви кръг (топ 154)

99  Maximilian Kopt & Daniela Seiringer Австрия
99  Oleg Shvaga & Adelya Pizhovska Украйна
99  Sebastian Wartner & Anna Gruell Австрия
102  Aleksandr Gusarevich & Kristina Martirosova Украйна
103  Alex Angiolini & Martina Virzi Италия
103  Csongor Balogh & Anita Szabó Унгария
105  Roman Kvas & Anastasiya Burova Русия
105  Giulio Petrilli & Roberta Tarquinio Италия
105  Matej Pritekelj & Anja Pritekelj Словения
108  Matthias Fencak & Diana Bykova Австрия
109  Mantas Bruder & Anastasia Shamis Германия
110  Mihai Aurelian Gavrilescu & Lisa Villani Румъния
110  Thomas Reininger & Anna-Katharina Schramke Австрия
112  David Büchel & Flavia Landolfi Швейцария
112  Nikola Oto & Katarina Lepoglavec Хърватска
114  Jaroslav Obona & Dominika Roskova Словакия
115  Manfred Jaritz & Gitti Puster Австрия
116  Yaroslav Makarenko & Svetlana Makarenko Украйна
116  Václav Málek & Catharina Dvorak Австрия
118  Joep Mutsaerts & Sulekha Buhala (aka Mukherjee) Швейцария
119  Klemens Hofer & Bettina Finek Австрия
119  Hem Spilker & Leonie Borneman Холандия
121  Jean-Baptiste Boyer & Morgane Salomon Gagnaire Франция
121  Richard Forro & Petra Vitazkova Словакия
121  Maksim Labovkin & Anna Gonchar Русия
124  Aleksey Garanin & Yuliya Belykh Русия
124  Aleksandr Gureev & Anastasiya Mazhorova Русия
124  Kevin Kolaczek & Clementine Rasset Франция
124  Vaclav Kubat & Zdenka Vojtikova Чехия
128  Alexander Gadenne & Christine Bareis Германия
128  Milan Simic & Ena Atarac Австрия
130  David Diaz Falcon & Lara Quintela Испания
130  Karl Hallberg & Matilda Johansson Швеция
130  Bostjan Lemez & Ana Gerecnik Словения
130  Dennis Pieske & Tanja Hermsdorf Германия
134  Roland Harrer & Camilla Mader Австрия
134  Karel Zmeskal & Irena Zizkova Чехия
134  Pavel Zuska & Lenka Parizkova Чехия
137  Lukas Benda & Marie Dolezelova Чехия
137  Zbynek Deyl & Martina Cervenkova Чехия
137  Stefan Fröhlich & Sylvia Vogler Австрия
137  Mateo Krcic & Adriana Musanovic Хърватска
137  Markus Siebinger & Christina Siebinger Австрия
137  Herbert Stanonik & Lena Sabisch Австрия
143  Roman Kytka & Sarka Hesova Чехия
143  Robin Matejka & Marketa Skorkovska Чехия
143  Dmitriy Mikaya & Olga Kireeva Русия
143  Massimiliano Mura & Anna-Maria Moskaliova Италия
143  Henrik Persson & Julia Hallberg Швеция
143  Jiri Sabík & Lucie Jarolímkova Чехия
143  Nick Salzer & Barbara Deyerl Австрия
143  Peter Schaldemose & Liuba Mattes Дания
143  Herbert Schrammel & Katharina Ferstl Австрия
143  Péter Szánthó & Szilvia Juhász Унгария
143  Sascha Weber & Verena Tophofen Германия
143  Peter Wurm & Claudia Jabornegg Австрия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}