Results from Autumn Star - WDC AL World Cup Adult Latin 03 октомври 2009 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
Научи повече как да advertise your product при нас

Autumn Star
Русия - Moscow 03 октомври 2009 г.

WDC AL World Cup Adult Latin 03 октомври 2009 г.

Финал

1  Anton Karpov & Khrystyna Moshenskaya Русия
2  Kirill Belorukov & Elvira Skrylnikova Русия
3  Dmytro Wloch & Ekaterina Vaganova Украйна
4  Alexander Tchesnokov & Julia Tchesnokov Русия
5  Anton Sboev & Patrizia Ranis Русия
6  Pavel Troshychev & Olga Zalivalova Русия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Igor Kuzmenko & Tetyana Kuzmenko Украйна
8  Igor Yaremenko & Yana Yaroslavskaya Украйна
9  Andrey Mikhailovsky & Irina Muratova Русия
10  Denis Tagintsev & Svetlana Borisova Русия
11  Evgeny Orlov & Inga Kapkanschikova Русия
12  Andriy Voloshko & Ekaterina Krysanova Украйна

Четвъртфинал

13  Mykhaylo Samoshchenko & Yulia Shorokhova Русия
14  Alexey Zolotarevskiy & Tatyana Zolotarevskaya (aka Stepina) Русия
15  Fedor Artemyev & Ekaterina Shilova Русия
16  Oleg Dachkevitch & Tatiana Suslova (aka Gorokhova) Русия
17  Anton Kunchenko & Krystyna Shevchenko Украйна
18  Aleksey Chystov & Alena Tikhonova Русия
18  Maksim Khodchenkov & Irina Kurbatova Русия
18  Dmitri Syzrantsev & Alena Syzrantseva (aka Strelkova) Русия
21  Denys Samson & Naira Markina Украйна
22  Aleksey Boytsov & Lyubov Mironova Русия
22  Dmitri Nakostenko & Olga Golovko Украйна
24  Nikolay Govorov & Evgeniya Tolstaya Русия

2-ри кръг (топ 48)

25  Eduard Zhigurt & Yulia Ivanova Русия
26  Oleg Mardachev & Kariana Kletsun Русия
27  Yuriy Egorov & Kateryna Stolyarenko Украйна
28  Alexsey Bogdan & Anastasiya Pugacheva Русия
29  Vladislav Petrov & Dilyara Bliznyuk Русия
30  Aleksandr Andreichev & Kristina Nikiforova Русия
30  Yan Khachaturov & Valeriya Medvedeva Русия
30  Genadi Mikhailov & Ksenia Gnutova Русия
33  Dmitri Gunyaev & Elizaveta Tavrovskaya Русия
34  Aleksey Andretsov & Kristina Gribova Русия
34  Aleksandr Belov & Maryna Strelbytskaya Русия
34  Dmitriy Fedotov & Tatyana Nechaeva Русия
37  Sergey Stepovoy & Valeriya Kazenina Русия
38  Evgen Kaletin & Mariya Sklyar Украйна
38  Viktor Vakulenko & Alla Savostina Русия
40  Vasiliy Platonov & Yana Mazalova Русия
41  Mikhail Tsipes & Lyubov Gundorova Русия
42  Sergey Ratchinskiy & Elena Pavlinskaya Русия
43  Aleksandr Sysoev & Galiya Mansurova Русия
44  Sergey Obukhov & Nataliya Urzhumova Русия
45  Aleksey Styazhkin & Yuliya Krot Русия
46  Dmitry Komarov & Anna Stepanova Русия
47  Sergey Goncharov & Ekaterina Demina Русия
48  Aleksandr Kuznetsov & Yuliya Sidorkina Русия

1-ви кръг (топ 53)

49  Igor Kotelnikov & Nadezhda Orlova Русия
50  Aleksandr Chernov & Maria Klimova Русия
51  Vassili Lobas & Alena Lobas Русия
51  Mikhail Medvedev & Evgeniya Usova Русия
51  Alexey Pyshkov & Nadezhda Vorontsova Русия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}