Results from Baltic Cup 2010 - IDSF Open Latin 23 октомври 2010 г.
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

Baltic Cup 2010
Полша - Elblag 22 октомври 2010 г.

IDSF Open Latin 23 октомври 2010 г.

Финал

1  Krystian Radziejowski & Sylwia Maczek Полша
2  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Латвия
3  Vitaly Sevastianov & Anna Sevastianova (aka Stepunina) Ирландия
4  Marts Smolko & Viktorija Puhovika Латвия
5  Michal Stukan & Susanne Miscenko Германия
6  Arkady Bakenov & Rosa Filippello Австралия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  [22] Igor Gorokhov & Ekaterina Polevtsova Русия
8  [21] Konstanty Kolesinski & Agata Koziol Полша
9  [19] Gennady Bondarenko & Ilona Cutenco Германия
10  [15] Eric Damian & Greta Kisielewska Румъния
11  [10] Pawel Bartelik & Polina Petrischeva Полша
12  [7] Krzysztof Psciuk & Monika Heinze Полша

Четвъртфинал

13  [28] Andrei Vavilov & Terje Piho Естония
14  [27] Pawel Milcarz & Karolina Skowyrska Полша
15  [25] Marcin Zaprawa & Anna Piaseczna Полша
16  [20] Michal Sadcza & Paulina Filipczuk Полша
17  [19] Michal Miniewicz & Nastazja Szypulska Полша
18  [16] Dmitriy Belov & Alena Vitsan Русия
18  [16] German Filimonov & Daria Demenkova Русия
18  [16] Ruud Moers & Natalia Krzystoszek Холандия
21  [15] Adam Fedko & Paulina Dabek Полша
21  [15] Michal Galek & Klaudia Kedzierska Полша
21  [15] Jacek Janda & Agnieszka Pomorska Полша
24  [14] Dawid Fiszer & Katarzyna Rawska Полша
25  [13] Tomasz Kurczynski & Anna Telka Полша
26  [9] Marcin Kalitowski & Katarzyna Florczuk Полша

2-ри кръг (топ 48)

27  [33] Dawid Kisiel & Monika Stempniewicz Полша
27  [33] Arkadiusz Sosnowski & Joanna Rolecka Полша
29  [30] Michal Danilczuk & Aleksandra Konstantinova Полша
30  [25] Jordi Fabrega & Maria Pomar Испания
31  [24] Edgaras Brazas & Viktorija Gaidyte Литва
32  [23] Robert Muller & Justyna Luczak Полша
32  [23] Lukas Petkevicius & Migle Klupsaite Литва
32  [23] Igor Plukarski & Elzbieta Sierocinska Полша
35  [21] Piotr Purchala & Marika Ostrowska Полша
36  [20] Pawel Muchewicz & Valeriya Zhuravliova Полша
37  [19] Michal Slugocki & Anna Sosinska Полша
38  [18] Rolandas Berzinis & Ingrida Kisieliute Литва
39  [16] Ruben Diaz Castrillon & Alona Sergeeva Испания
40  [15] Krists Ciapas & Anna Andreicuka Латвия
40  [15] Michal Majcherczyk & Patrycja Wieman Полша
42  [11] Adrian Dreling & Julia Adamczyk Полша
43  [10] Dominik Rudnicki & Adrianna Lojszczyk Полша
44  [8] Jan Borecki & Ewelina Czarnecka Полша
45  [6] Mikolaj Krencik & Magdalena Lubaszewska Полша
46  [3] Arturs Freimanis & Elina Muceniece Латвия
46  [3] Mateusz Zakrzewski & Jolanta Krasinska Полша
48  [1] Karol Ossowski & Lucyna Stranc Полша

1-ви кръг (топ 68)

49  [29] Pawel Kudaj & Iwona Weglinska Полша
50  [27] Blazej Lewandowski & Marta Kapanowska Полша
50  [27] Pawel Sieradzki & Maja Weglinska Полша
52  [26] Bartosz Kolecki & Monika Dacz Полша
53  [25] Aleksander Goc & Anna Glownia Полша
53  [25] Rafal Marciszewski & Magdalena Pietrzykowska Полша
55  [17] Wiktor Brzezinski & Malgorzata Rozanska Полша
56  [12] Krzysztof Tomaszewski & Patrycja Sech Полша
57  [11] Pawel Borowka & Agnieszka Baran Полша
57  [11] Pawel Kostrzewa & Martyna Lewandowska Полша
57  [11] Mateusz Zygan & Ada Paczuk Полша
60  [7] Mariusz Finkielsztein & Dominika Rucinska Полша
61  [6] Damian Olczak & Aleksandra Piasecka Полша
62  [5] Filip Iliukhin & Kristina Tkach Русия
63  [4] Mattias Gustavsson & Nathalie Davidsson Швеция
63  [4] Roman Vasilev & Ekaterina Korol Русия
65  [2] Tobias Svensson & Sigrid Bernson Швеция
66  [1] Adam Jablonski & Ewelina Borowska Полша
66  [1] Robert Plichta & Klaudia Plichta Полша
66  [1] Rafal Pryk & Ewelina Gralewicz Полша
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}