Results from Baltic Cup 2011 - WDSF International Open Latin 23 октомври 2011 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

Baltic Cup 2011
Полша - Elblag 21 октомври 2011 г.

WDSF International Open Latin 23 октомври 2011 г.

Финал

1  Armen Tsaturyan & Svetlana Gudyno Русия
2  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Латвия
3  Guillem Pascual & Rosa Carné Испания
4  Damir Haluzan & Anna Mashchyts Словения
5  Andrzej Suchocki & Natalia Piecewicz Полша
6  Vyacheslav Benko & Elena Klepikova Русия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  [23] Roman Gerbey & Vera Bondareva Украйна
7  [23] Dmitriy Sorokin & Alina Zharullina Русия
9  [19] Stefano Vidoni & Orsolya Toth Унгария
10  [15] Janick Loewe & Pia Lundanes Loewe Норвегия
11  [14] Pavel Silantev & Irina Samoylova Русия
12  [10] Aleksandr Nabiullin & Barbara Ribeiro Португалия

Четвъртфинал

13  [32] Igor Makarov & Anna Baklanova Русия
14  [29] Kirill Zakharov & Ekaterina Bralyuk Русия
15  [24] Adam Fedko & Paulina Dabek Полша
15  [24] Konstanty Kolesinski & Agata Koziol Полша
17  [20] Eric Damian & Greta Kisielewska Полша
18  [16] Michal Stukan & Susanne Miscenko Полша
19  [15] Robert Muller & Justyna Luczak Полша
20  [14] Tomasz Kurczynski & Anna Telka Полша
21  [11] Sebastian Mroz & Joanna Szumkowska Полша
22  [9] Lars Olav Eltervaag & Melanie Kegel Норвегия
22  [9] Igor Wilczynski & Karolina Urban Полша
24  [6] Rihards Eglitis & Egle Straleckaite Литва

2-ри кръг (топ 48)

25  [32] Ruslan Podkolzin & Maria Kukushkina Русия
25  [32] Georgii Rasskazov & Olga Paretskaya Беларус
27  [31] Kamil Gwara & Ewa Malik Полша
28  [29] Igor Gorokhov & Ekaterina Polevtsova Русия
29  [24] Niels Didden & Gwyneth Van Rijn Холандия
30  [23] Janusz Ptaszek & Magda Geldner Полша
31  [22] Igor Plukarski & Paulina Filipczuk Полша
32  [20] Radoslaw Rykowski & Magdalena Kogut Полша
33  [19] Volodymyr Sharapov & Joanna Dabrowska Полша
34  [17] Branislav Elias & Jana Hradilova Словакия
34  [17] Arturs-karols Junelis & Natalia Szypulska Латвия
36  [16] Pawel Nesterowicz & Katarzyna Vu Manh Полша
37  [15] Daniil Sukhanov & Ekaterina Vasilenko Русия
37  [15] Maciej Walczak & Kseniya Kolesnyk Полша
39  [14] Nikita Tabachkov & Ekaterina Kostochkina Русия
40  [12] Jorgen Nilsen & Hanne Marie Akselsen Норвегия
41  [11] Dawid Fiszer & Katarzyna Rawska Полша
42  [9] Richard Szilagyi & Eftymia Giannaraki Гърция
43  [8] Marcin Zaprawa & Anna Piaseczna Полша
44  [5] Pawel Jurczynski & Dorota Poslednik Полша
45  [4] Deividas Simaska & Goda Siugzdinyte Литва
46  [3] Sebastian Saarinen & Laura Lackman Финландия
47  Sergiy Georgiyev & Olena Khablenko Австрия
47  Arkadiusz Sosnowski & Joanna Rolecka Полша

1-ви кръг (топ 64)

49  [33] Oskar Zoladkiewicz & Alicja Kotarba Полша
50  [32] Wojciech Sar & Monika Pasek Полша
51  [27] Pawel Matczak & Monika Chojnacka Полша
52  [25] Adrian Bienioszek & Magdalena Rynka Полша
53  [23] Michal Maj & Katarzyna Roczniak Полша
54  [21] Aleksander Goc & Monika Dacz Полша
55  [14] Pawel Borowka & Agnieszka Baran Полша
56  [12] Michal Rydzynski & Monika Switlicka Полша
57  [11] Michal Skowronski & Aleksandra Gasinska Полша
58  [5] Ilya Makhankov & Ekaterina Ermolaeva Полша
58  [5] Adam Popowski & Paulina Karpinska Полша
60  [4] Jacek Stroz & Paula Leszczynska Полша
61  [2] Michal Prochnicki & Klaudia Staszak Полша
61  [2] Michal Slugocki & Anna Sosinska Полша
63  [1] Grzegorz Michrowski & Aneta Kowalewska Полша
64  Sergey Podkas & Anastasia Klepcha Беларус
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}