Results from Baltic Cup 2011 - WDSF International Open Latin 23 октомври 2011 г.
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

Baltic Cup 2011
Полша - Elblag 21 октомври 2011 г.

WDSF International Open Latin 23 октомври 2011 г.

Финал

1  Armen Tsaturyan & Svetlana Gudyno Русия
2  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Латвия
3  Guillem Pascual & Rosa Carné Испания
4  Damir Haluzan & Anna Mashchyts Словения
5  Andrzej Suchocki & Natalia Piecewicz Полша
6  Vyacheslav Benko & Elena Klepikova Русия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  [23] Roman Gerbey & Vera Bondareva Украйна
7  [23] Dmitriy Sorokin & Alina Zharullina Русия
9  [19] Stefano Vidoni & Orsolya Toth Унгария
10  [15] Janick Loewe & Pia Lundanes Loewe Норвегия
11  [14] Pavel Silantev & Irina Samoylova Русия
12  [10] Aleksandr Nabiullin & Barbara Ribeiro Португалия

Четвъртфинал

13  [32] Igor Makarov & Anna Baklanova Русия
14  [29] Kirill Zakharov & Ekaterina Bralyuk Русия
15  [24] Adam Fedko & Paulina Dabek Полша
15  [24] Konstanty Kolesinski & Agata Koziol Полша
17  [20] Eric Damian & Greta Kisielewska Полша
18  [16] Michal Stukan & Susanne Miscenko Полша
19  [15] Robert Muller & Justyna Luczak Полша
20  [14] Tomasz Kurczynski & Anna Telka Полша
21  [11] Sebastian Mroz & Joanna Szumkowska Полша
22  [9] Lars Olav Eltervaag & Melanie Kegel Норвегия
22  [9] Igor Wilczynski & Karolina Urban Полша
24  [6] Rihards Eglitis & Egle Straleckaite Литва

2-ри кръг (топ 48)

25  [32] Ruslan Podkolzin & Maria Kukushkina Русия
25  [32] Georgii Rasskazov & Olga Paretskaya Беларус
27  [31] Kamil Gwara & Ewa Malik Полша
28  [29] Igor Gorokhov & Ekaterina Polevtsova Русия
29  [24] Niels Didden & Gwyneth Van Rijn Холандия
30  [23] Janusz Ptaszek & Magda Geldner Полша
31  [22] Igor Plukarski & Paulina Filipczuk Полша
32  [20] Radoslaw Rykowski & Magdalena Kogut Полша
33  [19] Volodymyr Sharapov & Joanna Dabrowska Полша
34  [17] Branislav Elias & Jana Hradilova Словакия
34  [17] Arturs-karols Junelis & Natalia Szypulska Латвия
36  [16] Pawel Nesterowicz & Katarzyna Vu Manh Полша
37  [15] Daniil Sukhanov & Ekaterina Vasilenko Русия
37  [15] Maciej Walczak & Kseniya Kolesnyk Полша
39  [14] Nikita Tabachkov & Ekaterina Kostochkina Русия
40  [12] Jorgen Nilsen & Hanne Marie Akselsen Норвегия
41  [11] Dawid Fiszer & Katarzyna Rawska Полша
42  [9] Richard Szilagyi & Eftymia Giannaraki Гърция
43  [8] Marcin Zaprawa & Anna Piaseczna Полша
44  [5] Pawel Jurczynski & Dorota Poslednik Полша
45  [4] Deividas Simaska & Goda Siugzdinyte Литва
46  [3] Sebastian Saarinen & Laura Lackman Финландия
47  Sergiy Georgiyev & Olena Khablenko Австрия
47  Arkadiusz Sosnowski & Joanna Rolecka Полша

1-ви кръг (топ 64)

49  [33] Oskar Zoladkiewicz & Alicja Kotarba Полша
50  [32] Wojciech Sar & Monika Pasek Полша
51  [27] Pawel Matczak & Monika Chojnacka Полша
52  [25] Adrian Bienioszek & Magdalena Rynka Полша
53  [23] Michal Maj & Katarzyna Roczniak Полша
54  [21] Aleksander Goc & Monika Dacz Полша
55  [14] Pawel Borowka & Agnieszka Baran Полша
56  [12] Michal Rydzynski & Monika Switlicka Полша
57  [11] Michal Skowronski & Aleksandra Gasinska Полша
58  [5] Ilya Makhankov & Ekaterina Ermolaeva Полша
58  [5] Adam Popowski & Paulina Karpinska Полша
60  [4] Jacek Stroz & Paula Leszczynska Полша
61  [2] Michal Prochnicki & Klaudia Staszak Полша
61  [2] Michal Slugocki & Anna Sosinska Полша
63  [1] Grzegorz Michrowski & Aneta Kowalewska Полша
64  Sergey Podkas & Anastasia Klepcha Беларус
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}