Results from Baltic Grand Prix 2010 - IDSF Youth Open Latin 18 декември 2010 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

Baltic Grand Prix 2010
Латвия - Riga 17 декември 2010 г.

IDSF Youth Open Latin 18 декември 2010 г.

Финал

1  Jakub Lipowski & Emma-Leena Koger Естония
2  Vyatseslav Molkin & Darya Chentsova Украйна
3  Jokubas Venckus & Jomante Dapkeviciute Литва
4  Mateusz Sobczynski & Kamila Schmidt Полша
5  Malthe Brinch Rohde & Camilla Melania Christensen Дания
6  Adrian Kopczynski & Natalia Glebocka Полша
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  [28] Valeriy Pavlov & Ekaterina Karaschuk Русия
8  [26] Aleksandr Porozov & Yuliya Remizova Русия
9  [20] Tigran Akinyan & Aleksandra Shapovalenko Русия
9  [20] Valeriu Ursache & Tatiana Scheghiriova Молдова
11  [11] David Mhitaryan & Galina Mhitaryan Украйна
12  [8] Filipp Zholudev & Ekaterina Kostochkina Русия

Четвъртфинал

13  [24] Edgaras Brazas & Viktorija Gaidyte Литва
14  [23] Arturs Freimanis & Elina Muceniece Латвия
15  [22] Krists Ciapas & Anna Andreicuka Латвия
15  [22] Marts Punins & Dana Jakobsone Латвия
17  [21] Gustavs Ernests Arajs & Anastasija Volozaninova Латвия
17  [21] Dmitriy Kapusta & Ekaterina Kalish Русия
17  [21] Vladimir Vasilevich & Anna Magdeeva Русия
20  [19] Marius Toperczer Muresan & Katrine Nissen Дания
21  [18] Nikita Tabachkov & Ekaterina Ryabogina Русия
22  [16] Stefano Grassi & Giulia Ardizzoni Италия
23  [14] Nikita Moisejenko & Ieva Miklasevskaja Литва
24  [11] Aleksandr Samosyuk & Sofya Aksenchik Беларус

2-ри кръг (топ 47)

25  [26] Alex Gerlein & Alexandra Elert Германия
25  [26] Maksim Sitkin & Viktoriya Kashtelo Русия
25  [26] Mindaugas Strazdas & Evelina Butkaite Литва
28  [25] Robert Veskus & Kristiina Prants Естония
29  [24] Aliksey Tkachuk & Nadzeya Valui Беларус
31  [23] Aurimas Bartkus & Klimate Auguste Литва
31  [23] Andriy Doskoch & Yuliya Zhyk Украйна
31  [23] Valters Janis Frickauss & Liva Orleane Латвия
34  [21] Armand Fazullin & Marit Mets Естония
35  [20] Mantas Kirvelis & Svetlana Azarova Литва
36  [18] Artur Balandin & Anna Salita Германия
37  [17] Dmitriy Bunin & Magdalena Baranowska Русия
38  [16] Gabrielius Sasnauskas & Aine Juzenaite Литва
39  [15] Dmytro Yevtushenko & Olena Dudka Украйна
40  [14] Gabriel Opris & Elizaveta Semjonova Естония
41  [13] Arturs Voicehovics & Anastasija Golubova Латвия
42  [12] Aleksei Sharamed & Aleksandra Smetannikova Беларус
43  [11] Leonid Khokhlov & Yulia Koshkina Русия
43  [11] Jani Neulaniemi & Henni Syvaoja Финландия
45  [10] Viktor Povolotskiy & Anastasia Gabysheva Русия
46  [9] Matas Norkus & Diana Tamosauskaite Литва
46  [9] Vladislav Robatsenko & Emilia Bogdanova Естония
48  [3] Nikita Shevchenko & Anastasiya Prilutskaya Беларус

1-ви кръг (топ 72)

49  Deniss Artemjevs & Julija Guseva Латвия
49  Vadim Gorbach & Elena Rabinovich Русия
51  Ralfs Jugans & Diana Romancane Латвия
51  Daniel Kolosin & Carmen Kreinin Естония
53  Yahor Savostau & Darya Polischuk Беларус
54  Paulius Jonikas & Indre Kontrimaite Литва
54  Ergo Lükk & Rutt Metusala Естония
56  Arturs Caune & Megija Grundberga Латвия
56  Edgars Seleznevs & Inna Klasa Латвия
58  Elvis Kurzemnieks & Annija Bergmane Латвия
58  Jesper Rauhala & Mila Nikanto Финландия
60  Artis Janmeijs & Vineta Ziverte Латвия
60  Marius Mince & Monika Katkauskaite Литва
62  Martins Kagainis & Eliza Lucava Латвия
63  Antton Schukov & Alina Susi Финландия
64  Aleksejs Saburovs & Laima Caunite Латвия
65  Mantas Kvietkus & Mege Serniyte Литва
65  Justas Mejeris & Giedre Lescinskaite Литва
67  Emils Viksnins & Alina Rekena Латвия
68  Aleksandras Pasinas & Ugne Vysniauskaite Литва
69  Tomas Siaulytis & Jolanta Lauraityte Литва
70  Rannar Edovald & Pilleriin Valdur Естония
70  Kipras Paulauskas & Greta Prialgauskaite Литва
72  Sten Tarsalainen & Mari Liis Mets Естония
73  Deividas Pucita & Raminta Baguckyte Литва
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}