Results from Baltic Grand Prix 2010 - Junior I Latin 18 декември 2010 г.
Научи повече как да advertise your product при нас

Baltic Grand Prix 2010
Латвия - Riga 17 декември 2010 г.

Junior I Latin 18 декември 2010 г.

Финал

1  Aleksandr Ryabtsev & Ekaterina Vyalshina Русия
2  Vladislav Kolesnikov & Anna Isakovich Русия
3  Vyacheslav Samokhin & Alina Karapetyan Русия
4  Ivan Efimov & Yuliya Parkhomenko Русия
5  Maksim Panov & Sofya Shmukler Русия
6  Aleksandr Kuriganov & Alla Tsveleva Русия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  [5] Pavel Lagurev & Polina Golubeva Русия
7  [5] Aleksandr Markin & Kristina Godunova Кипър
9  [2] Georg Gritsai & Jekaterina Blinkova Естония
10  [3] Ivan Kalinin & Kristina Stelnikova Русия
10  [3] Kaspar Kolk & Natalja Perepjolkina Естония
12  [1] Daniil Rostvinschii & Anastasia Stan Молдова
13  [3] Igor Gogichaev & Victoria Trishina Русия

Четвъртфинал

14  [7] Andrei Filonenco & Henrieta Buga Молдова
15  [4] Roberts Gints Berzins & Megija Dana Morite Латвия
16  [1] Evgeniy Igumnov & Diana Milyutina Русия
17  [2] Vykintas Sirmas & Gyte Bliudziute Литва
18  [2] Egor Boldysh & Veronika Gushca Беларус
19  [2] Janis Beikmanis & Annija Pivina Латвия
20  [3] Nikita Lipen & Diana Korshikova Беларус
21  [1] Danila Dudin & Mariya Mikhaylova Русия
22  [2] Edvinas Ringys & Rugile Monginaite Литва
23  Orestas Vasiliauskas & Olivija Gramaliauskaite Литва
24  Artjom Garbunov & Eliisa Abramova Естония

2-ри кръг (топ 48)

25  [3] Mikhail Nikitin & Diana Markova Русия
25  [3] Patriks Simsons & Stephanie Dany Zimmeck Латвия
27  [5] Leonardo Lini & Mia Gabusi Италия
27  [3] Artur Viitmann & Anita Sotsugova (aka Sychugova) Естония
29  [2] Simonas Holcman & Erika Abramova Литва
30  [6] Konstantin Adriankov & Valeria Ovtserenko Естония
30  [3] Andris Klievens & Santa Sauere Латвия
30  [3] Kirill Kotchenko & Anastasiya Tochmina Русия
30  [3] Vytautas Seputis & Gabriele Vaiciulyte Литва
34  [3] Justas Skara & Vaida Siaulytyte Литва
35  [2] Aleksandrs Korolko & Gunta-Anda Zabrauska Латвия
36  [1] Rui Hamada & Miyaka Yoneta Япония
36  [1] Daniil Lebedev & Monika Mina Естония
38  [2] Einoras Degutis & Egle Griksaite Литва
38  [2] Werner Robert Laaneots & Laura-Liisa Lohmus Естония
40  [1] Armands Kokorevics & Reicela Heinrihsone Латвия
41  [1] Timirlans Abidovs & Estere Stirane Латвия
42  [2] Toni Kauppinen & Ella Huusko Финландия
42  [1] Jegors Bikovskis & Valerija Misela Petruna Латвия
44  [3] Daniil Sekljutski & Elisabett Gross Естония
44  Ruslan Denisov & Maria Belova Узбекистан
44  Juuso Kivijakola & Mira Pitkanen Финландия
44  Viktor Novakov & Naddel Gazieva Узбекистан
48  [2] Rytis Zalinkevicius & Vaida Abraskeviciute Литва

1-ви кръг (топ 57)

49  [8] Pietari Aikio & Johanna Heikkila Финландия
49  [4] Erik Luts & Liina Piilman Естония
51  [5] Edijs Endijs Abols & Jana Dubovska Латвия
52  [7] Mark Emil Talivere & Rebekka Dungurova Естония
53  [3] Aleksei Lanberg & Polina Kester Естония
54  [3] Margo Valk & Kelli Pärkson Естония
55  [3] Karlis Usins & Elza Pavulina Латвия
56  [1] Robert Saluste & Janna Liina Leemets Естония
57  [1] Mart Saar & Liisa Sarv Естония
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}