Results from Baltic Grand Prix 2011 - Juvenile II Latin 17 декември 2011 г.
Научи повече как да advertise your product при нас

Baltic Grand Prix 2011
Латвия - Riga 16 декември 2011 г.

Juvenile II Latin 17 декември 2011 г.

Финал

1  Kristers Smits & Melissa Bessonova Латвия
2  Danila Mazur & Anastasiya Polonskaya Русия
3  Mamertas Lozys & Skaiste Jazilionyte Литва
4  Karolis Burneikis & Izabela Shekaite Литва
5  Sergey Selyuk & Ekaterina Raspopova Русия
6  Leonards Petkevics & Aleksandra Ivanova Латвия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  [12] Rui Hamada & Rei Nakazawa Япония
7  [12] Daniels Simosons & Sara Zuberga Латвия
9  [11] Sergey Prokhorenko & Sofya Prudnikova Русия
10  [7] Mantas Kardokas & Klaudija Gutmanaite Литва
10  [7] Jakov Kostjanko & Katerina Maijorova Естония
12  [5] Valentin Kravchenko & Anastasiya Guryanova Русия

Четвъртфинал

13  [11] Aretas Zarnauskas & Julija Mincenkova Литва
14  [10] Niks Habarovs & Alona Kurlika Латвия
15  [9] David Doroseliya & Ekaterina Shimanskaya Беларус
16  [8] Krisjarlet Kivisaar & Silvia Susanne Barjabin Естония
17  [7] Renats Locmeils & Polina Cepilova Латвия
17  [7] Mikhail Maydanyuk & Olga Shimanskaya Беларус
17  [7] Maksim Puchkov & Khristina Likhanova Русия
20  [6] Aleksandras Kakoškinas & Inesa Šleževiciute Литва
20  [6] Kaspar Kaldaru & Maria-Elisabeth Lootus Естония
22  [5] Matvey Korneev & Violetta Levchenko Русия
22  [5] Iivo Töysä & Ester Pentikäinen Финландия
24  [4] Mikhail Aleksandrov & Alina Pivnyuk Русия
24  [4] Arturs Elits & Karmena Ketija Pozniaka Латвия

1-ви кръг (топ 49)

26  Rasmus Lang & Martina Heimo Естония
26  Kert Lillenberk & Eliisa Sukles Естония
28  Nikita Bugaev & Olga Freynkman Русия
28  Dmitriy Dolgorukov & Daria Rusak Беларус
30  Aleksandrs Grisukonoks & Marina Dvorecka Латвия
30  Emirs Ali Salmanovs & Anastasia Bengarde Латвия
30  Olle Viltok & Kendra Metsis Естония
33  Robert Leht & Mirjam Koch Естония
34  Erik Põlgaste & Katerina Jette Sõerde Естония
34  Dovydas Viskontas & Aukse Grebliunaite Англия
36  Ilia Shvaiunov & Julia Leonovich Беларус
37  Janis Freibergs & Sindija Filipushko Латвия
37  Gedvinas Meskauskas & Beatrice Malinauskaite Литва
39  Stepan Grivochevskiy & Anastasiya Sergeychuk Беларус
39  Kaur Pesor & Reti Ojasalu Естония
41  Uku Orupold & Agneta Pukk Естония
41  Simon Prii & Anastassia Maleva Естония
41  Ricards Steinfelds & Megija Indriksone Латвия
44  Ilja Beluss & Elina Paka Латвия
45  Oliver Ivanov & Kristel Saarkoppel Естония
45  Georgs Alberts Pimanovs & Anastasija Smelova Латвия
45  Aleksandr Platonov & Anastasia Pyzhyanova Русия
45  Kevin Reinvee & Samantha Kasela Естония
45  Ville Viltok & Rebeka Nipernado Естония
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}