Results from Baltic Grand Prix 2011 - WDSF World Youth Standard 17 декември 2011 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
Научи повече как да advertise your product при нас

Baltic Grand Prix 2011
Латвия - Riga 16 декември 2011 г.

WDSF World Youth Standard 17 декември 2011 г.

Финал

1  Artem Bronnikov & Darya Grishko Русия
2  Evgeniy Nikitin & Dana Spitsyna Русия
3  Dmitri Kolobov & Signe Busk Дания
4  Patrick Rucinski & Ella Nusenbaum Канада
5  Valts Liepnieks & Inese Zarina Латвия
6  Michelangelo Longo & Maria Longo Италия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  [20] Krists Ciapas & Anna Andreicuka Латвия
8  [17] Dan Capcelea & Natalia Luchiv Молдова
8  [17] Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Литва
10  [13] Valeriu Ursache & Darya Goncharenko Украйна
11  [12] Rares Laurentiu Soponar & Alice Alexandra Rusznyak Румъния
12  [9] Vladlen Kravchenko & Aigerim Toktarova Казакстан
13  [3] Daniele Ruscito & Nicole Cartigiano Италия
14  [1] Winson Tam & Anna Nina Kus Канада

Четвъртфинал

15  [21] Ergo Lükk & Rutt Metusala Естония
16  [19] Michal Hornicek & Yana Grishchenko Чехия
17  [17] Maciej Mikrzak & Martyna Michalik Полша
18  [15] Alex Ionel & Cordula Patricia Beckhoff Германия
19  [13] Armand Fazullin & Marit Mets Естония
19  [13] Karolis Varkalys & Gabriele Siriunaite Литва
21  [12] Daniel Buschmann & Katarina Bauer Германия
22  [11] Vlad Paslariu & Eszter Pop Румъния
22  [11] Dmitriy Piletskiy & Vita Porshina Беларус
22  [11] Alexandru Pogor & Mathilde Lyngsdal Дания
25  [4] Nicholas Kharlamov & Rochelle Kharlamov САЩ

2-ри кръг (топ 36)

26  [24] Erik Husgafvel & Laura Mäkinen Финландия
27  [22] Ion Simboteanu & Lina Vartic Молдова
28  [21] Ivan Hristov & Pamela Mavrova България
29  [20] Yaroslav Semenenko & Anastasiya Vysotska Украйна
29  [20] Aliksey Tkachuk & Nadzeya Valui Беларус
31  [15] Tamás Jéri & Lilla Szepesi Унгария
32  [13] Bertalan Hegyes & Violetta Kis Унгария
33  [12] Tine Kranjc & Sasa Ul Словения
34  [11] Dimitar Stefanin & Ksenija Lakusic Черна гора
35  [10] Mateusz Czyzyk & Marta Pilipczuk Полша
36  [6] Michal Konecny & Dominika Feglova Чехия

1-ви кръг (топ 59)

37  [17] Jani Neulaniemi & Henni Syvaoja Финландия
38  [16] Matej Pritekelj & Anja Pritekelj Словения
39  [15] Maxim Rekhtin & Marya Kupryancheva Казакстан
40  [14] Michael Lerner & Marika Odikadze Израел
41  [13] Nicolas Ballester & Carla Salbia Испания
41  [13] Dawid Kaleta & Frida Steffensen Швеция
43  [11] Daniel Shapiro & Katya Kovalyova САЩ
44  [9] Geraint Heaney & Oktawia Talabska Уелс
45  [5] Francis Carnes & Sussen Hoen-Vestrheim Норвегия
45  [5] David Merenguer Torres & Sigrid Merenguer Torres Испания
47  [3] Raphael Provitera & Mélanie Labrosse Франция
48  [2] Glenn Feddema & Patricia Bach Холандия
48  [2] Dusan Grula & Alexandra Ksiazekova Словакия
50  [1] David Büchel & Flavia Landolfi Швейцария
50  [1] Marek Estocin & Simona Feckova Словакия
50  [1] John Nordberg & Felicia Taube Швеция
50  [1] Gudlaugur Valsson & Malin-agla Kristjansdottir Исландия
54  Jean-Baptiste Boyer & Morgane Salomon Gagnaire Франция
54  Edward Fraanje & Bo Sutter Холандия
54  Takuya Ohashi & Akari Ohashi Япония
54  Gabriel Plutov & Viktoria Stytsenko Израел
54  Shimpei Saito & Izuho Saito Япония
54  Ottar Tveisme & Tanja Kleiven Норвегия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}