Results from Bratislava Open 2000 - IDSF International Open Latin 18 ноември 2000 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
Научи повече как да advertise your product при нас

Bratislava Open 2000
Словакия - Bratislava 18 ноември 2000 г.

IDSF International Open Latin 18 ноември 2000 г.

Финал

1  Matej Krajcer & Janja Lesar Словения
2  Denis Kuznetsov & Natalia Koulagina Русия
3  Robertas Maleckis & Inga Sirkaite Литва
4  Andrius Kandelis & Egle Visockaite Литва
5  Jan Kliment & Petra Kostovcikova Чехия
6  Jaroslav Kunes & Jana Vondraskova Чехия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Michal Soukup & Zuzana Paskova Словакия
8  Juraj Faber & Jeanette Faberova Словакия
9  Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Германия
10  Vaidotas Skimelis & Jurga Pupelyte Литва
11  Dmitri Demidov & Olesya Borisova Русия
12  Guy Rosen & Viktoriya Fadina Люксембург

Четвъртфинал

13  Stanislav Bekmametov & Natalia Urban Русия
14  Ales Viscek & Laura Stefanie Hafner Швейцария
15  Gintaras Svistunavicius & Gabriele Valiukaite Литва
15  Martino Zanibellato & Elisa Nasato Италия
17  Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Словения
18  Kirill Nikitin & Olga Bardysheva Русия
19  Konstantyn Voynarovskiy & Katerina Zilkovska Молдова
20  Sören Hougaard & Mette Georgio Дания
20  Timo Kulczak & Motshegetsi Mabuse Германия
22  Lukas Cep & Simona Svrckova Чехия
23  Kaspars Berzups & Anna Znotena Латвия
23  Bor Pantic & Maja Gersak Словения

3-ти кръг (топ 50)

25  Jan Cerny & Lucie Skopalikova Чехия
26  Rene Loft & Michelle Abildtrup Дания
26  Dennis Tischmacher & Nathalie Tradin Германия
28  Peter Majzelj & Masa Salamun Словения
28  Heiko Straile & Daniela Beckmann Германия
30  Marek Dvornik & Katerina Kolmanova Чехия
30  Miroslav Hartman & Andrea Deskova Чехия
30  Gianfranco Visconti & Michela Beltrami Италия
33  Werner Figar & Karin Figar Австрия
34  Alessandro Toffoletto & Roberta Zoia Италия
35  Marco Niero & Mayda Fuga Италия
35  Emanuele Soldi & Sara Di Vaira Италия
37  Benny Cilio & Elena Bourda Италия
37  Atis Legzdins & Jevgenija Markova Латвия
37  Martin Novacek & Petra Ladinikova Чехия
37  Ivan Zderciuc & Olga Ciubari Молдова
41  Martin Wünsch & Kristina Horvathova Словакия
42  Petr Kovac & Sarka Stepankova Словакия
43  Fabrizio Cravero & Lorena Cravero Италия
43  Marek Dedik & Jana Schwarzerova Чехия
43  Nico Zickgraf & Leila Zickgraf Германия
46  Martin Navratil & Veronika Fedorova Чехия
47  Simon Reuter & Gabi Suhadolnik Германия
48  Hrvoje Krasevac & Ivana Vukmirovic Хърватска
49  Slawomir Miszczak & Joanna Siekierska Полша
50  Eduard Zubak & Lenka Kvechova Чехия

2-ри кръг (топ 96)

51  Alexander Zhuchkov & Marina Kaliberda Русия
52  Simon Huber & Isolde Schmidt Германия
52  Stefano Terrazzino & Yvonne Hemlein Германия
54  Gregor Rebula & Petra A Wagner Словения
55  Evgeniy Nazarov & Irina Bezguzova Украйна
56  Jakub Davidek & Michaela Gatekova Чехия
56  Michal Parma & Petra Vladovona Чехия
56  Philipp Singer & Meike Fimpel Германия
56  Robert Tesar & Vendula Burkonova Чехия
60  Ladislav Franek & Zuzana Pazourkova Чехия
60  David Kriz & Jana Zelenkova Чехия
60  Marek Swetik & Renata Dohnanska Чехия
60  Jiri Vagner & Sarka Hladikova Чехия
64  Alexandre Netkatch & Maria Kirillova Русия
64  Pasi Suomi & Niina Ahlgren Финландия
66  Maxym Litiyushkin & Maryna Khoruzhevska Украйна
66  Oleksiy Zagoruyko & Tetyana Nakhodkina Украйна
68  Maksim Condratiev & Irina Andronic Молдова
68  Stefan Maier & Carolina Inama Австрия
68  Trendafil Sarmov & Daniela Gavrilova България
68  Tibor Slaby & Dalma Bekeova Словакия
72  Petr Sury & Gabriela Peterkova Чехия
73  Matej Chren & Miriam Cechovicova Словакия
74  Oleksandr Gotochkin & Kateryna Trubina Украйна
75  Michal Parso & Tatiana Parsova Словакия
76  Róbert Magyari & Orsolya Darazsi Унгария
77  Konrad Dabski & Joanna Dabska Полша
77  Marek Gabor & Denisa Jancusova Словакия
77  Jure Pirc & Manca Dolenc Словения
80  Gergely Domokos & Eszter Holler Унгария
80  Miroslav Martinovic & Vanda Polakova Словакия
80  Berns Nägele & Corinna Klett Германия
80  Tomas Vacha & Lucie Hucinova Чехия
84  David Biegun & Sarka Turonova Чехия
84  Sven Hahn & Petra Kühnle Германия
84  Pavol Hrehorcak & Veronika Vasilova Словакия
84  Miroslav Kucera & Petra Kucerova Словакия
84  Jure Merhar & Irena Batistic Словения
84  Sascha Mohl & Carolin Marie Behrendt Германия
90  Stefan Hackenberg & Nicola Feil Германия
90  György Köcse & Nanda Wolf Унгария
92  Domen Krapez & Elena Girella Словения
93  Jimmy Chen & Kimberly Hsu Тайван
93  Karl Fencl & Gabriella Szelesi Австрия
93  Zdenko Gregor & Maria Peterkova Словакия
93  Viktor Vadasz & Agnes Dudas Унгария

1-ви кръг (топ 126)

97  David Kozmus & Masa Pikl Словения
97  Richard Kupka & Ivana Drabkova Чехия
99  Anton Lazik & Katarina Platkova Словакия
99  Tomas Surovec & Michaela Markova Словакия
101  Robert Pavlik & Eva Prnova Словакия
101  Peter Terpak & Lenka Borovska Словакия
103  Andreas Hager & Simone Schwarzgruber Австрия
104  Roman Degold & Lydia Degold Австрия
104  Jozef Solus & Andrea Ugrayova Словакия
104  Istvan Toth & Noemi Tarr Румъния
107  Torben Bölk & Annemarie Thaurer Германия
108  Ozren Ercegovac & Biljana Borisov Хърватска
108  Roland Kovac & Katarina Kocisova Словакия
108  Nikolay Manolov & Pavlina Valcheva България
108  Petr Vrancik & Marketa Zemanova Чехия
112  Henrich Heizer & Veronika Slamkova Словакия
113  Ivo Bures & Simona Cervenkova Чехия
113  Tomas Pokorny & Lenka Matejickova Чехия
113  Jaroslav Sobolis & Alexandra Sutriepkova Словакия
116  Darius Haraksin & Daniela Zelenakova Словакия
116  Martin Pesek & Klara Novakova Чехия
118  Tamás Ollerinyi & Ha-vi Le-thi Унгария
118  Jan Taufer & Helena Katzerova Чехия
120  Zdenek Kriz & Kamila Francova Чехия
120  Szabolcs Walcz & Nikoletta Kovács Унгария
122  Peter Polacko & Karolina Majernikova Словакия
122  David Valcuha & Jana Kokotkova Чехия
122  Tomislav Valdec & Maria Blazevic Хърватска
125  Zdenek Fiala & Jana Sedlackova Чехия
126  Shterion Kamburov & Ralitza Manolova България
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}