Results from British National 2012 - WDC World Professional Ballroom 2012 18 ноември 2012 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
Научи повече как да advertise your product при нас

British National 2012
Англия - Blackpool 15 ноември 2012 г.

WDC World Professional Ballroom 2012 18 ноември 2012 г.

Финал

1  Arunas Bizokas & Katusha Demidova САЩ
2  Andrea Ghigiarelli & Sara Andracchio Англия
3  Victor Fung & Anastasia Muravyova САЩ
4  Valerio Colantoni & Yulia Spesivtseva Русия
5  Domen Krapez & Monica Nigro Словения
6  Angelo Madonia & Antonella Decarolis Италия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Sascha Karabey & Natasha Karabey Германия
8  Marat Gimaev & Alina Basyuk САЩ
9  Warren Boyce & Kristi Boyce Англия
10  Eldar Dzhafarov & Anna Sazina Азърбейджан
11  Chao Yang & Yiling Tan Китай
12  Mikhail Avdeev & Olga Blinova САЩ

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

To check what crystals are used by the masters visit us on-line.

Четвъртфинал

13  Alessio Potenziani & Veronika Vlasova Русия
14  Aleksandr Zhiratkov & Irina Novozhilova (aka Popovic) Хонг Конг
15  Anton Lebedev & Anna Borshch Канада
16  Gustaf Lundin & Valentina Oseledko Швеция
17  Craig Shaw & Evgeniya Shaw (aka Sutyaginskaya) Англия
18  Marcin Kalitowski & Katarzyna Florczuk Полша
19  Alexandr Voskalchuk & Veronika Egorova Русия
20  Rüdiger Homm & Viktorija Triscuka Германия
21  Kota Shoji & Nami Shoji Япония
21  Alex Sindila & Katie Gleeson Англия
23  Shintaro Asamura & Emi Toyama Япония
23  Stefano Soldati & Natasha Manderson Англия

2-ри кръг (топ 48)

25  Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Германия
26  Jun Motoike & Noriko Muto Япония
27  Hisashi Kawahara & Izumi Arai Япония
27  Kristjan Kuusk & Anri Kokkonen Финландия
27  Emanuele Pappacena & Francesca Lazzari САЩ
30  Anton Perevodchyk & Dariya Perevodchyk (aka Dovgalova) Украйна
31  Dennis Voermans & Samantha Voermans (aka Kolijn) Холандия
32  Glyn Lin & Wen Hua Ji (aka Tracy Li) Тайван
33  Jacek Fidurski & Malgorzata Kotlicka Полша
33  Ruslan Wilder & Katusha Wilder (aka Vostrikova) САЩ
35  Pavel Lebedev & Tatiana Mescheriakova Канада
36  Nobuya Higuchi & Sayaka Shibata Япония
36  Francesco Laterrenia & Loredana Caramia Италия
38  Kiichiro Kinoshita & Naomi Kinoshita Япония
38  Herman Lak & Michelle Lak (aka Gleimann) Холандия
38  Daisuke Yamamoto & Keiko Ando Япония
42  Daisuke Miura & Miwako Miura Япония
42  Martin Parnov Reichardt & Maija Salminen Дания
44  Victor Buenavida & Petra Cernakova Испания
45  Yuta Nakagawa & Kumiko Nakagawa Япония
46  Craig Denham & Grete Käsi Австралия
46  Sergey Parakhin & Valentina Parakhina Русия
48  Volker Schmidt & Ellen Jonas Германия
49  Simeon Stoynov & Kora Stoynova (aka Uczekaj) България

1-ви кръг (топ 62)

50  Christoph Santner & Maria Santner Австрия
51  Masafumi Kitamaki & Naoko Tamura Япония
52  Akira Suzuki & Reina Furukawa Япония
53  Cyril Passerat & Lucie Jeanne Франция
54  Takaya Kawasaki & Akiko Ono Япония
55  Roberto Garcia & Sara Martin Испания
56  Peter Ekkart & Ellen Ekkart Белгия
57  Nikolay Iordanov & Milena Georgieva България
58  Fabio Neves Henriques & Ana Rita Ramires Португалия
59  Penwell Nhalpo & Julia Kharlova Южна Африка
60  Bruno Gazet & Sylvie Gazet (aka Boire) Франция
60  Nuno Paulo & Rute Gomes Португалия
62  Robin Chee & Pele Lim Сингапур
63  Stephen Summers & Sarah Summers Англия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}