Results from British Open 2000 - Youth Latin 30 май 2000 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
Научи повече как да advertise your product при нас

British Open 2000
Англия - Blackpool 26 май 2000 г.

Youth Latin 30 май 2000 г.

Финал

1  Paul Hurley & Lisa Bellinger-Ivanets Англия
2  Benedetto Ferruggia & Claudia Buldini Италия
3  Joshua Keefe & Daniella Miller Австралия
4  Genya Mazo & Giselle Peacock САЩ
5  Martino Zanibellato & Elisa Nasato Италия
6  Marat Gimaev & Alina Basyuk Русия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

  Roki Cesen & Jana Pokrovskaya Словения
  Scott Cleaver & Vanessa Polimeno Австралия
  Olexandr Prysyazhnyuk & Mariya Antonova Украйна
  Tony Pututau & Shala Parrish САЩ
  Jeroen Struylaart & Lorna van Dijk (aka Da Silva) Холандия
  Marco Verrelli & Sara Magnanelli Италия

Четвъртфинал

  Dmytro Bondarenko & Inna Berlizyeva Украйна
  Alessandro Camerotto & Zeudi Zanetti Италия
  Kevin Clifton & Lisa Darby Англия
  Arsen Kishishian & Miranda Postlethwaite Австралия
  Tristan Macmanus & Lora Dolan Ирландия
  Marco Mancini & Giada Filacchione Италия
  Paul Mccann & Crystal Main Англия
  Pedro Mendes & Caterina Fonseca Португалия
  Nathan Meyers & Rachel Jones Австралия
  Andrew Palmer & Skye Wilson Австралия
  Bor Pantic & Maja Gersak Словения
  Dmitro Petrov & Yulia Zagoruychenko Русия
  Alexei Silde & Anna Firstova Русия
  Evgeni Stepanov & Maria Goncharuk Русия

2-ри кръг (топ 50)

  Bradley Adcock & Eve Taylor Шотландия
  Rory Couper & Rachael Heron Англия
  Dmitri Datsko & Maria Tzaptashvili Русия
  Werner Figar & Karin Figar Австрия
  Giampiero Gencarelli & Elia Maria Valentina Италия
  Raymon Jansson & Sandra Sjöblom Швеция
  Serguei Khadzhiev & Olga Iagant Русия
  Michal Kostovcik & Eva Waniekova Чехия
  Francis Lafreniere & Christine Thibault Канада
  Dimitrij Mikulich & Milana Mikulich Германия
  Christian Millette & Stefanie Lambert Канада
  Michael Miziner & Gina Buber Австралия
  Ilario Parise & Stephania Traina Италия
  Michael Petr & Martina Kocikova Чехия
  Arkady Polezhaev & Alyona Zarnitsina Русия
  Gregor Rebula & Petra A Wagner Словения
  Shane Reilly & Ash-leigh Hunter Австралия
  Martin Rycroft & Rebecca Young Уелс
  Simone Segatori & Lara Astolfi Италия
  Kirill Shevelev & Anna Dorosh Русия
  Tomas Sieder & Magdalena Teslikova Чехия
  Andrey Strinadko & Svetlana Feldman САЩ
  Clive Uter & Katie Lee Англия
  Bas Van Der Zanden & Leila Akcelik Холандия

1-ви кръг (топ 78)

  Ricky Bentzen & Charlotte Kristiansen Дания
  Rene Castaneda & Elina Lipkin САЩ
  Emanuele Chetta & Lorena Buono Италия
  Maksim Chmerkovskiy & Snezhana Urbin САЩ
  Alex Contreras & Natasha Bitters САЩ
  Frank Ekelmann & Lynn Müller-hegemann Германия
  Pascal Fremmer & Angela Kraft Германия
  Peter Geulinckx & Isabelle Geulinckx Белгия
  Ryan Hammond & Samantha Viana Южна Африка
  Björn Holthe & Anna Soupron Норвегия
  Bjoern Johansson & Angelica Rosen Швеция
  Christoph Kies & Silke Zetzsche Германия
  Jiri Kosydar & Martina Ralikova Чехия
  Yuriy Kutikov & Liliana Giterman САЩ
  Lars Olof Larsson & Carolina Baeck Швеция
  Przemek Lowicki & Danuta Wittig Полша
  Grzegorz Lugowicz & Khrystyna Vorobyova Полша
  Gustaf Lundin & Carin Da Silva Швеция
  Jani Manelius & Anne Jänkälä Финландия
  Francesco Paris & Erika Buzzoni Италия
  Valerio Pavia & Elisa Vona Италия
  Ultimo Piacentini & Cata Mammone Италия
  Keabetswe Ramoshebi & Tebogo Mokgethi Южна Африка
  Joseph Rossi & Meagen Alderton Германия
  Vladislav Silde & Olga Dubravina Русия
  Emanuele Soldi & Sara Di Vaira Италия
  Sergey Sourkov & Ksenia Balovneva Русия
  Bartosz Zagajewski & Natalia Matusiak Полша
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}