Results from Brno Open 2011 - IDSF Rising Star Standard 25 март 2011 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

Brno Open 2011
Чехия - Brno 25 март 2011 г.

IDSF Rising Star Standard 25 март 2011 г.

Финал

1  David Odstrcil & Caroline Kjeldgaard Чехия
2  Vladislav Korotchenko & Olga Gandembul Русия
3  Aleksandr Koshkin & Aleksandra Rygina Русия
4  Piotr Paszewski & Weronika Mierzwa Полша
5  Rihards Eglitis & Egle Straleckaite Литва
6  Jan Kohout & Johanka Pruzincova Чехия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Andrea Bencivenga & Daniela Rossetti Италия
8  Ion Postolache & Ioana Damsa Румъния
9  Marcello Nencini & Tessa De Jong Холандия
10  Alessandro D'amora & Maria Gorelik Италия
11  Aleksandr Shershitskiy & Ksenia Nikitina Русия
12  Artur Kozun & Kamila Wierzynska Полша
13  Tomas Uvacek & Martina Reiterova Словакия

Четвъртфинал

14  Alessandro Bosco & Urte Januskeviciute Литва
15  Daniel Buhala & Anna Korbutt Швейцария
16  Xavi Fonolla Sopena & Anna Shevliakova Испания
16  Jiri Koci & Dominika Kocova Чехия
18  Artem Braylovskiy & Anna Surikova Русия
19  Jakub Skopal & Zuzana Rechova Чехия
19  Peter Udvary & Sofie Ragnar Швеция
21  Andrea De Marco & Debora Zecca Италия
21  Daniele Ruscito & Nicole Cartigiano Италия
23  Teodor Zlatarev & Iva Georgieva България
24  Artjom Potapow & Mai Mentzoni Германия

2-ри кръг (топ 48)

25  Konrad Paprocki & Justyna Malisz Полша
26  Charalambos Charalambopulos & Magdalena Moleda Полша
26  Pawel Switalski & Joanna Grudzien Полша
28  Milan Martinek & Veronika Volkova Чехия
28  Radim Stupka & Tereza Jendrulkova Чехия
30  Deividas Kacinauskas & Gabriele Sabaliauskaite Литва
30  Robin Ondracek & Kristyna Coufalova Чехия
30  Dimitar Stefanin & Ludovica Antonietti България
33  Vaclav Bures & Jana Osickova Чехия
34  Augustas Gostautas & Agne Cimermonaite Литва
35  Ludek Horeni & Michaela Riedlova Чехия
35  Karolis Varkalys & Gabriele Siriunaite Литва
37  Jakub Necpal & Zuzana Borska Чехия
38  Bogdan Suciu & Larisa Pop Румъния
39  Tomas Jelinek & Simona Tejcova Чехия
39  Matej Kutalek & Michaela Krakorova Чехия
39  Rudolf Stupka & Kristyna Hlavicova Чехия
42  Jan Grega & Martina Cellarova Словакия
42  Ondrej Sliska & Daniela Valjentova Чехия
42  Pawel Stekala & Danuta Kwasny Полша
42  Miguel Zurita & Nerea Sotelo Tiebo Испания
46  Maksim Ilinov & Viktoriya Bakalyar Украйна
47  Jan Baca & Monika Zemanova Чехия
47  Tim Steinmetz & Lisa-Sophie Runge Германия

1-ви кръг (топ 66)

49  Titus Ablorh & Natalya Bekker Чехия
49  Jozef Conka & Zuzana Bosanska Словакия
49  Valentin Mukhrev & Ekaterina Vaskina Русия
49  Marek Necas & Lucie Novotna Чехия
49  Roman Vseticka & Martina Jalovecka Чехия
54  Krzysztof Nowak & Aleksandra Niedospial Полша
54  Jakub Surovcik & Barbora Fischerova Чехия
56  Andrey Khripkov & Mariya Eliseeva Русия
57  Michal Solc & Tereza Moravkova Чехия
58  Patrik Sedlak & Daniela Krejci Чехия
59  Ronald Pux & Sabine Pux (aka Möstl) Австрия
60  Georgi Trifonov & Ekaterina Stefanova България
61  Ctibor Mazal & Kamila Rajsiglova Чехия
61  Tomas Oliva & Petra Dvorakova Чехия
63  Ondrej Galecka & Maria Brindzakova Чехия
64  Tomas Jirsík & Martina Jezkova Чехия
64  Jiri Sabík & Lucie Jarolímkova Чехия
66  Martin Klimes & Sarka Stojarova Чехия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}