Results from Celtic Classic 2004 - Celtic Rising Star Amateur Standard Championship 19 февруари 2004 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

Celtic Classic 2004
Ирландия - Tralee 19 февруари 2004 г.

Celtic Rising Star Amateur Standard Championship 19 февруари 2004 г.

Финал

1  Valerio Colantoni & Sara Di Vaira Италия
2  Dmitri Krupnov & Agata Kozhevnikova Русия
3  Alexander Muretov & Olga Serpikova Русия
4  Eldar Dzhafarov & Anna Sazina Азърбейджан
5  Craig Shaw & Marina Voytsekhovich Англия
6  Richard Tonizzo & Claire Hansen Канада
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Denis Bulanov & Aleksandra Lyubchevskaya Русия
7  Oliver Thalheim & Tina Spiesbach Германия
9  Mikhail Avdeev & Olga Tsikalyuk Русия
9  Gaetano Iavarone & Emanuela Napolitano Италия
11  Andrei Chubarev & Yulia Saikina Русия
11  Alexandr Sergeev & Tatyana Livatova Русия

Четвъртфинал

13  Paolo Campigotto & Cristina Seccafien Италия
14  Ivan Anichkhin & Ekaterina Zubareva Русия
15  Joel Marasigan & Clara Shih Канада
16  Mikhail Lenski & Alexandra Postelniak Русия
17  Daniele Pardini & Paola Rosi Италия
18  Gianni Porcaro & Ilaria Carrotta Италия
19  Roland Rannala & Karina Vesman Естония
19  Anton Semenov & Natalya Nikolaeva Русия
21  Christian Engelhardt & Inka Wagner Германия
22  Andrea Faraci & Erica Ridgeway САЩ
23  Damien Koulouris & Natasha Manderson Австралия
23  Tom Erik Nilsen & Pia Lundanes Loewe Норвегия

2-ри кръг (топ 40)

25  Isaac Rovira & Desiree Martin Испания
26  Alexei Troshine & Viktoria Fomenko Русия
27  Rolf Lindberg & Helena Fransson Швеция
27  Michael Sörensen & Miriam Blume Дания
29  Bernhard Maier & Katherina Kurzthaler Австрия
30  Anton Sboev & Elizaveta Missevich Русия
31  Marc Christensen & Tine Dahl Дания
31  Carlos Manchado & Silvia Colominas Испания
31  Nal Vute & Spela Blatnik Словения
34  Mathieu Laroche & Sylvia Ruskova (aka Laroche) Франция
34  Janick Loewe & Ditte Katherina Vedel Дания
36  Cristian Torres & Adelaida Guerrero Испания
37  Stanislav Ivanov & Olga Kim Русия
38  Robert Hoefnagel & Silke Hoefnagel Холандия
39  Yury Solovyev & Daria Fedorova Русия
40  Pasha Pashkov & Inna Brayer САЩ

1-ви кръг (топ 70)

41  Stephen Arnold & Gemma-louise Arnold Англия
41  Nicolai Nyholm & Katja Sörensen Дания
43  Dmytry Pidlbnyy & Friederike Tischendorf Германия
44  Inaki Albiol & Maria Carbonell Испания
45  Steffen Bang-Möller & Charlotte Bang-möller Дания
45  Grigory Novikov & Dinara Talypova Русия
47  Egor Filipenko & Camilla Bentzen Норвегия
48  Ryan Wilson & Olesja Kosik Англия
49  David Carrillo Mengosa & Laia Benet Испания
49  Christopher Millward & Sammy Jo Shirley Англия
51  Wolfgang Lauer & Michaela Rothlaender Германия
51  Igor Misurenko & Olga Tokareva Русия
53  Daniel Kinane & Lisa Corcoran Ирландия
54  Lluis Borrero & Miriam Bujaldon Испания
55  Joseph Farrell & Sarah Corcoran Ирландия
55  Alexander Schalk & Meike Drews Германия
57  Arnar Georgsson & Tinna Rut Petursdottir Исландия
58  Edgar Marcos & Saray Gomez Испания
59  Andreas Bayer & Marie Christine Kloes Германия
59  Dennis Dikkers & Petrie Hendrikx Холандия
61  Marc Fernandez & Anais Royo Испания
62  Jordi Fonolla & Gemma Marti Испания
62  Jon Thor Jonsson & Laufey Karlsdottir Исландия
64  Jörg Gutmann & Isabel Matthes Германия
64  Christopher Mckenna & Ciara Francis Ирландия
66  Bartosz Abramyk & Marion Hopf Германия
66  Tim Brooks & Lindsey Goldbury Англия
66  Andrew Maguire & Emma Mccarthy Ирландия
66  Josep Maldonado & Cristina Suarez Испания
66  Alessandro Tataranni & Anna Oxengoit Италия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}