Results from Chisinau Open 2005 - IDSF International Open Standard 16 октомври 2005 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
Научи повече как да advertise your product при нас

Chisinau Open 2005
Молдова - Kishinev 15 октомври 2005 г.

IDSF International Open Standard 16 октомври 2005 г.

Финал

1  Federico Di Toro & Genny Favero Италия
2  Ivan Zderciuc & Olga Ciubari Молдова
3  Alexander Muretov & Olga Serpikova Русия
4  Evgeni Kazmirchuk & Yulia Spesivtseva Русия
5  Florian Gschaider & Manuela Stoeckl Австрия
6  Dumitru Doga & Alexandra Malai Молдова
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Andrej Hromadka & Aneta Orosiova Словакия
8  Dmitri Krupnov & Olga Blinova Русия
9  Edgaras Saldukas & Giedre Kukucionyte Литва
10  Pavel Bartosevich & Marina Karpunina Русия
11  Ruslan Golovashchenko & Olena Golovashchenko Украйна
12  Timur Imametdinov & Ekaterina Nikolaeva Русия

Четвъртфинал

13  Egor Abashkin & Katya Kanevskaya САЩ
14  Dmitry Zharkov & Olga Kulikova Русия
15  Oleg Kharlamov & Ekaterina Zubareva Русия
15  Ilya Zakharov & Suzanna Morbin Беларус
17  Rares Cojoc & Katarzyna Kapral Румъния
18  Vadim Garbuzov & Kathrin Menzinger Австрия
19  Dmitri Bulanov & Anastasia Kazmina Русия
20  Andrey Begunov & Anna Demidova САЩ
20  Anatolijs Bengards & Paula Kokare Латвия
22  Maxim Furtuna & Ksenia Spinu Молдова
23  Szymon Bozek & Michaela Riedlova Чехия
24  Maksim Martynov & Julia Lupanova Русия

2-ри кръг (топ 48)

25  Vladislav Ivanovich & Olga Tribushevskaja Беларус
26  Pavel Alexeevsky & Ekaterina Slesarenko Русия
27  Simeon Timov & Dimitra Nikiforova България
27  Roman Zedan & Marian Zedan Румъния
29  Jakub Jancina & Barbara Bilkovicova Словакия
29  Calin Panaite & Tatiana Timus Молдова
29  Ilya Rubtsov & Olga Romanenko Русия
32  Razvan Dorin Galban & Emilia Oprea Румъния
33  Roland Rannala & Karina Vesman Естония
33  David Schavel & Xenia Dvorinova Словакия
35  Alexander Frolov & Nadiezda Stepochkina Русия
36  Vladimir Garbuzov & Elizaveta Efimova Беларус
37  Andrey Lugin & Alina Belousova Украйна
38  Anton Belyayev & Karolina Paliwoda Канада
38  Dmitriy Milekhin & Evgeniya Shaw (aka Sutyaginskaya) Русия
40  Stefan Ciubotaru & Marina Bazarova Молдова
41  Dmitrii Paiu & Xenia Petrova Молдова
42  Edgar Orlovschii & Tatiana Balaban Молдова
43  Stas Chelnakoff & Mariya Dyomina Молдова
43  Denys Parfyonov & Elena Mikhailova Украйна
45  Ilya Asonov & Alena Asonova (aka Garanina) Русия
45  Cristian Gelepu & Alina Daniela Petre Румъния
47  Andrei Caisin & Ecaterina Mantaluta Молдова
47  Roman Manolachi & Natalia Gutu (aka Paun) Молдова

1-ви кръг (топ 71)

49  Jan Joost & Marjolein Baks Холандия
49  Aleksandr Makarov & Anastasia Kiseleva Русия
49  Vladimir Martianov & Olga Choupilov Израел
52  Sergiy Samchynskyy & Yuliya Besarab Украйна
53  Paul Jurczyk & Anetta Remelski САЩ
53  Christopher Millward & Sammy Jo Shirley Англия
55  Ryan Wilson & Olesja Kosik Англия
56  Petru Moscaliuc & Olga Goncearuc Молдова
57  Serghei Bondarenco & Elimira Bondarenco Молдова
58  Rangel Spirov & Antoaneta Popova България
59  Thomas Milotti & Roxane Milotti Франция
60  Johnatan Bouchard & Laure Nambottin Франция
61  Nicolae Ivanesku & Simona Ardalau Румъния
62  Alexandr Hudorozhtsov & Aneta Oglezneva Молдова
63  Tomoya Kawashima & Matsuri Kojima Япония
64  Kenji Shinohe & Kahori Shinohe Япония
65  Igor Colac & Nadejda Andronachii Молдова
66  Brendan Brbich & Jessica Martin Нова Зеландия
67  Abdul Aziz Ascar & Alexandra Ovchinnikova Холандия
67  Anton Sokolov & Lera Blinderman Израел
69  Denis Cascaval & Victoria Iatiuc Молдова
69  Catalin Macovei & Carolina Simion Молдова
69  Nicolai Sasorin & Cristina Barbuta Молдова
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}