Results from Copenhagen Open - Junior II Latin 18 февруари 2012 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

Copenhagen Open
Дания - Copenhagen 17 февруари 2012 г.

Junior II Latin 18 февруари 2012 г.

Финал

1  Vyacheslav Samokhin & Alina Karapetyan Русия
2  Aleksandr Ryabtsev & Ekaterina Vyalshina Русия
3  Jan Janzen & Maria-louise Hougesen Дания
4  Stepan Mikhaylov & Svetlana Ivanova Русия
5  Karlis Didrihsons & Elina Kalvane Латвия
6  Victor Catalin Cauca & Natalie Winter Дания
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  [20] Petur Fannar Gunnarsson & Rakel Matthiasdottir Исландия
7  [20] Filipp Onischenko & Anna Abrosimova Русия
9  [15] Christoffer Höjmark Thomsen & Sandra Overballe Pedersen Дания
10  [13] Werner Robert Laaneots & Laura-Liisa Lohmus Естония
11  [11] Roberts Gints Berzins & Megija Dana Morite Латвия
12  [6] Aleksey Kapusta & Mariya Pavlova Русия

Четвъртфинал

13  [23] Vladislav Stytsyuk & Varvara Kurdakova Русия
15  [17] Hoskuldur Jonsson & Margret Johannsdottir Исландия
16  [13] Dmitriy Andreev & Evgeniya Banderova Русия
17  [12] Hugo Gustafsson & Anna Götborg Швеция
17  [12] Jacob Pedersen & Emma Andersen Дания
19  [11] Victor Wolff Bengtsen & Ida Kofoed Дания
20  [10] Martin Jantson & Kerstin Kessa Естония
21  [9] Malte Brandt & Natasha Alling-andersen Дания
22  [8] Ingemar Moberg & Alexandra Kaleta Швеция
23  [3] Eemeli Kirjavainen & Esteri Talvio Финландия
23  [3] Oliver Willestofte & Malou Castell Roussel Дания

2-ри кръг (топ 32)

25  [27] Jere Hakalahti & Inka Hakomaki Финландия
26  [25] Björgvin Thor Halldorsson & Harpa Steingrimsdottir Исландия
26  [25] Dmitry Polkovnikov & Diana Markova Русия
28  [22] Vitaliy Shakhmatov & Daria Prizyazhnaya Русия
29  [21] Alexander Gudjonsson & Hrafnhildur Arnardottir Исландия
30  [17] Christian Kristensen & Anique Buck-Arentsen Дания
31  [16] Anton Ryabinskiy & Larisa Chernykh Русия
32  [12] Philipp Alexeev & Anastasiya Romanova Полша
32  [12] Scot Gold & Ellen Gold Финландия

1-ви кръг (топ 46)

34  Oscar Brogger & Amelie Buck-Arentsen Дания
34  Efrem Fedoseenko & Ekaterina Talanina Русия
34  Dmitriy Iridekov & Maria Zhabina Русия
34  Henrik Nyberg Larsen & Sandra Stendahl Hauberg Дания
38  Marius Bless Figenschaug & Marthe Ekrem Норвегия
39  Kasper Habekost & Julie Gravesen Дания
40  Reynir Stefansson & Nhat Minh Vu Duong Исландия
41  Soren Krogh & Sizet Sarosi Thomasen Дания
42  Tarjei Svalastog & Frida Foreland Норвегия
43  Szymon Artelik & Martyna Dworak Полша
44  Justynas Palekas & Marina Ruschin Vevle Норвегия
45  Gunnar Sundby Gunnarsson & Stefania Fanney Armannsdottir Исландия
45  Kasper Larsson & Celina Maria Christiansen Дания
47  Bjarni Armann Atlason & Laufey Halla Atladottir Исландия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}