Results from Copenhagen Open - Youth U21 Latin 17 февруари 2012 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

Copenhagen Open
Дания - Copenhagen 17 февруари 2012 г.

Youth U21 Latin 17 февруари 2012 г.

Финал

1  Joel Lopez & Kristina Bespechnova Испания
2  Jakub Lipowski & Camilla Melania Christensen Дания
3  Egor Petrov & Varvara Shatalova Русия
4  Petar Daskalov & Christine Hojmark Thomsen Дания
5  Valters Janis Frickauss & Liva Orleane Латвия
6  Malthe Brinch Rohde & Hanne Marie Akselsen Норвегия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  [21] Marius Toperczer Muresan & Katrine Nissen Дания
8  [17] Alexandru Pogor & Mathilde Lyngsdal Дания
9  [16] Stefano Grassi & Giulia Ardizzoni Италия
10  [15] Anton Inglikov & Ella Troshina Русия
10  [15] Arturs-karols Junelis & Natalia Szypulska Латвия
12  [9] Sigurdur Atlason & Sara Jakobsdottir Исландия

Четвъртфинал

13  [23] Freythor Ossunrarson & Hrefna Halldorsdottir Исландия
14  [20] Benjamin Jayakoddy & Sandra Sorensen Швеция
14  [20] Pyry Kansa & Taiju Koivula Финландия
16  [16] Rasmus Lander & Line Smed Дания
17  [13] Petter Engan & Kine Mardal Норвегия
17  [13] Igor Gutan & Sofie Svenninggaard Дания
19  [12] Ivan Dubinin & Anastasiya Gryban Украйна
20  [10] Ignat Calasnic & Olivia Gjelfort Дания
20  [10] Artem Lazarev & Amalie Stampe Дания
22  [7] Dmitriy Bayanov & Olga Voronina Русия
23  [6] Egor Kondratenko & Mie Lincke Funch Дания
24  [3] Armann Hagalin Jonsson & Erne Dogg Palsdottir Исландия

2-ри кръг (топ 46)

25  [22] Timur Dogan & Vanessa Beer Германия
25  [22] Juho Rämäkkö & Ella Rask Финландия
27  [20] Andreas Boddum Jorgensen & Maria Rasmussen Дания
28  [19] Hans Christian Kogsboll & Charlotte Winding Larsen Дания
28  [19] Raphael Provitera & Mélanie Labrosse Франция
30  [18] Lasse Frederiksen & Olivia Jorgensen Дания
31  [17] Slawomir Sowa & Nicoline Kirkegaard Дания
32  [15] Mikkel Klinksgaard Hjortshoj & Jeanette Kristiansen Дания
33  [14] Alexander Bouet & Malin-agla Kristjansdottir Дания
34  [12] Ottar Tveisme & Tanja Kleiven Норвегия
35  [11] Piotr Zaremba & Natasza Dziagwa Полша
36  [10] Emil Vange & Amalie Brynjulfsson Дания
37  [9] John Nordberg & Felicia Taube Швеция
38  [8] Francis Carnes & Sussen Hoen-Vestrheim Норвегия
38  [8] Nikita Goncharov & Alina Siranya Muschalik Германия
38  [8] Hjalmar Göransson & Sara Frisack Швеция
41  [7] Peter Christiansen & Helena Bakholm Дания
42  [5] Björn Dagur Bjarnason & Rebekka Helga Sigurdardottir Исландия
42  [5] Tobias Fladby & Rikke Lund Норвегия
44  [4] Magnus Kornevald & Cecilie Flink Дания
44  [4] lev lukovich & Anna Steblyanko Русия
46  [1] Haakon Gerhard-Lihaug & Ronja Ostensvik Норвегия

1-ви кръг (топ 55)

47  Dati Freyr Gutjonsson & Sigrun Helgadottir Исландия
47  Jason Tuxen & Malene Koch Дания
49  Magnus Ginge & Tenna Bloch Petersen Дания
50  Jacob Nielsen & Linette Schindler Christensen Дания
50  Halvar Vigdal Olsen & Tuva Halvorsen Норвегия
52  Christian Skibsrud & Helene Spilling Норвегия
53  Karl Hallberg & Matilda Johansson Швеция
54  Marcel Marchewka & Klaudia Rafinska Полша
55  Andrej Dordevic & Signe Rosen Vange Швеция
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}