Results from Coppa Italia 4th round for classes A and B - Senior III B2 Standard 16 януари 2010 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

Coppa Italia 4th round for classes A and B
Италия - Foligno 15 януари 2010 г.

Senior III B2 Standard 16 януари 2010 г.

Финал

1  Silvano Zenti & Fiorella Berton Италия
2  Raffaele Bardella & Paola Piccini Италия
3  Ettore Bertola & Mariarosa Mammone Италия
4  Luigi Venanzi & Ivana Foglia Италия
5  Giuseppe Gioscia & Sonia Fantechi Италия
6  Riccardo Massetti & Patrizia Vannucci Италия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Giuseppe Bianchetti & Giuseppina Corni Италия
7  Gianni Braggion & Lina Crozzoletti Италия
9  Renato Ferrari & Mariella Civilta Италия
9  Raffaele Masuccio & Luigina Borri Италия
11  Renato Ballatori & Stefania Fommei Италия
12  Francesco Mascolo & Stefania Borsini Италия

Четвъртфинал

13  Fabio Bianchi & Mariella Manni Италия
14  Claudio Salvadorini & Franca Bencini Германия
15  Ervino Spollero & Graziella Pezzetta Италия
16  Pierluigi De Zanet & Simonetta Idda Италия
17  Gianfranco Claudiani & Carla Angelucci Италия
17  Loris Pettina & Luciana Rossi Италия
19  Nazareno Piancatelli & Maria Luisa Carducci Италия
20  Daniele Bastianini & Barbara Cambi Италия
20  Moreno Mazzini & Caterina Lo Gioco Италия
22  Roberto Anastasi & Rosa Salvagno Италия
22  Antonio Proia & Maria Venditti Италия
24  Alberto Viola & Daniela Guidarelli Италия

2-ри кръг (топ 48)

25  Stefano Piritore & Elena Basili Италия
26  Angelo Nigro & Elisabetta Mantellassi Италия
27  Marco Audone & Eleonora Sirugo Италия
27  Sauro Fattori & Alessandra Germani Италия
29  Danilo Garbini & Sonia Pagliari Италия
30  Ferruccio Carmignani & Emanuela Romi Италия
31  Siro Cantini & Anna Ristori Германия
31  Dario Scandroglio & Giovanna Tirelli Италия
33  Piero Bertini & Antonella Biagi Италия
34  Stefano Piozzi & Carla Taddei Италия
34  Franco Urbani & Bruna Ciapetti Италия
36  Ferdinando Di Giacomo & Maria Di Fonzo Италия
37  Franco Manganelli & Alessandra Badii Италия
37  Gianfranco Mantini & Sarah Ellis Италия
39  Renzo Birtolo & Daniela Pepi Италия
39  Gino Pitocco & Carla Durastante Италия
41  Giovanni Comunale & Venera Niglio Италия
41  Francesco D'acunti & Maria Mastrantonio Италия
41  Giovanni Zucco & Vincenza Cuzzola Италия
44  Mario Moneca & Vilma D'urso Италия
45  Vittorino Corazza & Anna Teresa Bertolo Италия
46  Pietro Antonio Grolli & Maria Assunta Cracco Италия
47  Pasquale Regina & Patrizia Rosanna Esposito Италия
47  Carmine Zaccagnini & Sonia De Marinis Италия

1-ви кръг (топ 54)

49  Egerio Vonzin & Mariella Chessa Италия
50  Antonio Colella & Paola Cianchi Италия
50  Giovanni Paolillo & Flavia Canepa Италия
52  Aliberto Chiavarini & Lucilla Bacocco Италия
53  Giorgio Guerrini & Giovanna Rizza Италия
54  Pietro Zampetti & Carla Tavolini Италия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}