Results from Crystal Cup 2004 - Russian Junior II Standard 13 март 2004 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
Научи повече как да advertise your product при нас

Crystal Cup 2004
Русия - Moscow 12 март 2004 г.

Russian Junior II Standard 13 март 2004 г.

Финал

1  Nikita Brovko & Natasha Kalashnik Русия
2  Pavel Osin & Evgenia Zakharova Русия
3  Maksim Pokrovskiy & Alina Glazkova Русия
4  Andrey Chekmarev & Irina Zuykova Русия
5  Vladimir Rudko & Daria Talagaeva Русия
6  Dmitri Kitaev & Yulia Tomilina Русия
7  Anton Azanov & Ekaterina Isakovich Русия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

8  Anton Shumov & Olga Muravskaya Русия
9  Vladimir Arkihipenko & Taisia Ruban Русия
10  Denis Tagintsev & Svetlana Borisova Русия
11  Denis Goncharov & Ksenia Putko Русия
12  Maksim Valeev & Daryana Mikhaylova Русия
13  Roman Kovgan & Marina Sergeeva Русия
14  Kirill Belorukov & Elena Zuzukina Русия
15  Artem Rannev & Yuliya Kashapova Русия
16  Vasiliy Safronov & Mariya Brilka Русия

Четвъртфинал

17  Aleksandr Akimenko & Ksenya Gnezdilova Русия
17  Dmitri Podgornyi & Irina Shpak Русия
19  Andrei Badaev & Yulia But Русия
20  Yurii Zhiltsov & Alena Popova Русия
21  Gayk Karamyan & Svetlana Slivinskaya Русия
21  Evgeni Vinkurov & Iulia Baturina Русия
23  Stanislav Silvestrovich & Olga Yermakova Русия
24  Garik Akopdzhanian & Kristina Mironova Русия
24  Georgiy Kiriya & Diana Bugrovskaya Русия
24  Daniil Ulanov & Maria Makhaniouk Русия
27  Dmitriy Platov & Kseniya Chudakova Русия
28  Ilya Rubtsov & Mariya Raevskaya Русия
29  Ivan Avdienko & Arina Lelina Русия
29  Semen Ginzburg & Elena Litvinenko Русия

3-ти кръг (топ 59)

31  Alexei Ivanov & Alisa Melnikova Русия
31  Ivan Novikov & Margarita Klimenko Русия
31  Vitaliy Ogorodnikov & Melina Kolmykova Русия
34  Roman Besedin & Irina Samoylova Русия
35  Pavel Zuykov & Inna Ososova Русия
36  Aleksandr Alekhov & Svetlana Khrychova Русия
36  Aleksandr Pakhomov & Natalya Shevchuk Русия
38  Denis Kalyuzhnyy & Evgeniya Churikova Русия
38  Roman Nelyubov & Yuliya Belova Русия
40  Artemiy Busarov & Yuliya Gorshkova Русия
40  Anton Teplykh & Ekaterina Belyaeva Русия
42  Roman Shatrov & Alexandra Larionova Русия
43  Anton Besedin & Ekaterina Ishina Русия
43  Aleksey Gubin & Olga Muntyanu Русия
43  Yuriy Shtubov & Iulia Gurkina Русия
46  Evgeniy Chigiriov & Viktoria Viktorova Русия
46  Denis Glivenko & Dina Bogapova Русия
48  Aleksey Glukhov & Ekaterina Lantsova Русия
48  Viktor Kobelev & Nelia Raspopova Русия
48  Alexandr Krasnenkov & Valeria Morgucheva Русия
48  Sergey Kumskov & Olga Salyakaeva Русия
48  Egor Yuzhakov & Olga Soina Русия
53  Fuad Dadashev & Yana Chepeleva Русия
53  Mikhail Vinokurov & Mariya Salop Русия
55  Tigran Akopov & Ekaterina Chuykova Русия
56  Aleksandr Alshevskiy & Angelina Kuznetsova Русия
56  Aleksandr Kotov & Inna Tsyzman Русия
56  Yuriy Petrov & Anna Parkhomenko Русия
59  Maksim Pimenov & Dayana Pyzhova Русия

2-ри кръг (топ 114)

60  Mikhail Aniskin & Yana Petrova Русия
60  Daniil Khudyakov & Angelina Ptashkina Русия
60  Aleksandr Pimenov & Aleksandra Mikhaylova Русия
60  Ivan Revukhin & Elena Khokhlova Русия
60  Kirill Simakov & Lyubov Ryumina Русия
65  Aleksandr Ivanov & Tatyana Reusova Русия
65  Vladimir Prokopchuk & Dilyara Arifulina Русия
67  Daniil Varlamov & Ekaterina Sergeyeva Русия
68  Ivan Belyaev & Karina Lapina Русия
68  Dmitriy Bogush & Kristina Matsak Русия
68  Yuriy Dudoladov & Ekaterina Artemeva Русия
68  Roman Khomyakov & Svetlana Vyazankina Русия
72  Maksim Komarov & Liliya Abdullina Русия
72  Aleksandr Ovchinnikov & Valeriya Zaikina Русия
72  Artem Yamschikov & Ekaterina Kuznetsova Русия
75  Stepan Babenko & Evgenia Andreevskikh Русия
75  Vadim Kozenko & Evgeniya Anikina Русия
75  Nikolay Kupriyanov & Yelena Pyetrunina Русия
78  Nikolay Mezentsev & Olga Romanenko Русия
78  Vladislav Petrov & Ekaterina Shmorina Русия
80  Rinat Isniyazov & Evgeniya Medvedeva Русия
80  Dmitriy Rudskikh & Anastasiya Polyanina Русия
80  Evgeniy Sokolov & Ulyana Kolchanova Русия
83  Andrey Dubinkin & Anastasiya Sainkina Русия
83  Aleksey Stupivtsev & Anush Astabatsyan Русия
85  Roman Badulin & Ekaterina Fatovskaya Русия
85  Yan Konyshev & Anastasiya Kharitonova Русия
87  Aleksey Abramov & Anastasiya Goncharenko Русия
87  Artem Lutsyuk & Oksana Pavlenok Русия
87  Vladislav Suzdaltsev & Anastasiya Korobitsyna Русия
87  Ivan Turbasov & Angelina Kolot Русия
87  Anton Yefremov & Darya Filipenko Русия
92  Evgeni Pronin & Tatyana Petrova Русия
92  Vadim Romin & Mariya Chistyakova Русия
92  Aleksey Yudkin & Mariya Ofrosimova Русия
95  Sergey Lazarev & Evgeniya Lazareva Русия
95  Evgeniy Nasonov & Alevtina Malenina Русия
95  Ilya Sokolikov & Svetlana Tikhonova Русия
98  Dmitry Abdrashitov & Anna Spirina Русия
98  Nikita Anikeev & Irina Kopytina Русия
98  Anton Chernyshev & Ekaterina Kokhnenko Русия
98  Vasili Khitov & Alina Bashlykova Русия
98  Artem Ovchinnikov & Anastasiya Alekseeva Русия
98  Andrei Timonine & Ekaterina Vasileshnikova Русия
104  Nikolay Muzhichkov & Yuliya Gusarova Русия
105  Aleksandr Fyedorov & Aleksandra Plyasunova Русия
105  Vasiliy Kirin & Olga Lesina Русия
105  Dmitriy Porfenchuk & Mariya Kulaeva Русия
105  Pavel Shustrov & Yuliya Kotsenko Русия
109  Aleksandr Kazimirov & Nataliya Krasnova Русия
110  Konstantin Konstantinov & Evgeniya Panfilkina Русия
110  Kirill Savelev & Anna Shlapak Русия
112  Maksim Fedorchenko & Kristina Kondakova Русия
113  Pavel Tkachenko & Alevtina Likhacheva Русия
114  Ivan Patyutkin & Olesya Kanygina Русия

1-ви кръг (топ 146)

115  Sviatoslav Alshanov & Elizaveta Mokeeva Русия
115  Dmitry Baranov & Polina Rassadina Русия
115  Ilya Davydov & Mariya Sholeva Русия
115  Nikita Gromov & Anastasiya Lyuzzhukhina Русия
115  Dmitriy Kondrashov & Evgeniya Glazunova Русия
115  Mikhail Korotkevich & Olga Tarasova Русия
115  Aleksander Shustrov & Olga Kuznetsova Русия
122  Boris Filatov & Anna Rychagova Русия
122  Nikita Ignatenko & Anna Ignatenko Русия
122  Sergey Kovalchuk & Alina Frolova Русия
122  Aleksey Prokopchuk & Anna Grinina Русия
122  Pavel Zhuravlev & Lyubov Afanaseva Русия
127  Ivan Serebrennikov & Olga Smeshlivaya Русия
128  Vladimir Chernykh & Darya Cherkasova Русия
128  Kirill Protsvetov & Kristina Stekolnikova Русия
130  Kirill Gerasimov & Kristina Ukhanova Русия
130  Konstantin Manuylo & Lali Surmava Русия
130  Anton Ostapeev & Svetlana Nikulova Русия
130  Arseniy Reshilov & Elizaveta Zueva Русия
130  Evgeniy Sikorskiy & Viktoriya Khashimova Русия
135  Artur Ananyev & Ekaterina Dolmatova Русия
135  Konstantin Chigirev & Aleksandra Ezhova Русия
135  Vladimir Dolotov & Mariya Turchannikova Русия
135  Guram Kapanadze & Kseniya Prudko Русия
139  Vladimir Akulenov & Anastasya Kashkova Русия
139  Aleksandr Kazarin & Kristina Kirichkova Русия
139  Maksim Lukyanenkov & Aleksandra Schegoleva Русия
139  Vagan Melikyan & Karina Gevorkova Русия
139  Anton Milyaev & Elena Kuznetsova Русия
139  Dmitriy Prokopchuk & Yuliya Kharitonova Русия
139  Andrey Timoshenkov & Natalya Kostomarova Русия
139  Evgeniy Zaytsev & Olga Kirilenko Русия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}