Results from Crystal Cup 2006 - Amateur Standard 18 март 2006 г.
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

Crystal Cup 2006
Русия - Moscow 17 март 2006 г.

Amateur Standard 18 март 2006 г.

Финал

1  Petr Kashinski & Evgenia Zakharova Русия
2  Alexei Troshine & Daria Shevelilova Русия
3  Andrei Sergunin & Alexandra Avdeeva Русия
4  Stanislav Zelianin & Irina Cherepanova Русия
5  Evgeni Tereshyn & Elizaveta Nosova Русия
6  Grigoriy Kolomeets & Mariya Ignatenko Русия
7  Anton Nedotsukov & Alina Valchuk Русия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

8  Egor Dulebenets & Natalya Schennikova Русия
9  Mark Volynschikov & Olga Romanenko Русия
10  Aleksandr Zakharin & Aleksandra Proskurina Русия
11  Serguei Peshkun & Veronika Markova Русия
12  Stanislav Ivanov & Elena Stepanova Русия
13  Denis Krasikov & Kseniya Protopopova Русия
14  Andrey Chekmarev & Alena Rakhmanova Русия
15  Alexei Seredin & Yuliya Karaseva Русия

Четвъртфинал

16  Andrey Dementiev & Evgeniya Kuligina Русия
17  Petr Ilin & Olga Lobanova Русия
17  Vladimir Prokopchuk & Irina Kalashnik Русия
19  Nikolay Mezentsev & Darya Yudintseva Русия
20  Aleksey Chinenov & Irina Ulyanova Русия
20  Aleksandr Podgorelkin & Maria Mironiuk Русия
22  Dmitry Stoborov & Ekaterina Krisanova Русия
23  Aleksey Ivanov & Olga Blyum Русия
23  Viktor Kurenkov & Aleksandra Breus Русия
25  Ruslan Kargin & Ramilya Tibaeva Русия
26  Igor Shamrin & Ekaterina Maslova Русия
27  Gennadiy Geraskin & Kseniya Tomak Русия

2-ри кръг (топ 48)

28  Vyacheslav Kuleznev & Ekaterina Blinkova Русия
29  Oleg Dzenenko & Maya Abdurakhmanova Русия
29  Petr Shigin & Maryana Nemova Русия
31  Dmitri Podgornyi & Irina Kopytina Русия
32  Denis Dembskiy & Olga Mikhaylova Русия
32  Georgiy Markaryan & Ekaterina Zlobina Русия
34  Evgeniy Korshunov & Anastasya Afanasyeva Русия
34  Sergei Solntsev & Elena Petrunina Русия
36  Timur Galiullin & Alina Tagirova Русия
37  Temir Dzhabrailov & Elena Terkulova Русия
37  Vladimir Kulikov & Inna Ososova Русия
37  Denis Serebrennikov & Yulia Saitgalieva Русия
37  Maksim Soyko & Elena Avdeeva Русия
41  Dmitri Polikarpov & Marina Frolova Русия
41  Roman Rebrik & Tatyana Ilina Русия
43  Stanislav Sergeev & Olga Sedova Русия
43  Dmitriy Shelestov & Anna Tsalp Русия
45  Rinat Sunitulin & Darya Kushnir Русия
46  Konstantin Gomelchuk & Natalya Kuznetsova Русия
46  Artur Khayrullin & Alia Kurbanova Русия
46  Vitaliy Surma & Olga Zakharova Русия

1-ви кръг (топ 71)

49  Ilya Aleksandrov & Aleksandra Oshkordina Русия
49  Sergey Potemkin & Mariya Potemkina Русия
51  Oleg Surma & Svetlana Zorina Русия
51  Givi Vardanidze & Yuliya Vorozheykina Русия
51  Maksim Zhemchuzhnikov & Mariya Sysoeva Русия
54  Dmitriy Karasev & Yuliya Karaseva Русия
55  Egor Kuznetsov & Ekaterina Oschepkova Русия
55  Sergey Trishkin & Alevtina Likhacheva Русия
57  Artem Budrin & Kristina Pozdnysheva Русия
57  Mikhail Markov & Olga Zelenkova Русия
57  Anton Volkov & Ella Naumova Русия
60  Evgeny Pushkarev & Anastasia Pistoliaka Русия
61  Aleksandr Vorontsov & Yulia Tumanova Русия
62  Yuri Dasov & Valeriya Zyryanova Русия
63  Dmitriy Astafev & Kseniya Podkopaeva Русия
63  Evgeny Filippov & Nadezhda Solzhenitsyna Русия
63  Evgeniy Titov & Arina Kolkova Русия
66  Aleksey Yudkin & Liya Sirazieva Русия
67  Aleksey Romanenko & Vladlena Davidova Русия
68  Ivan Agafonov & Svetlana Larionova Русия
68  Pavel Getmantsev & Anna Bashmakova Русия
70  Sergey Kablov & Olga Kablova Русия
71  Ezio Mattioli & Azzurra Dogana Италия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}