Results from Crystal Cup 2011 - Juvenile Ballroom 20 март 2011 г.
Научи повече как да advertise your product при нас

Crystal Cup 2011
Русия - Moscow 19 март 2011 г.

Juvenile Ballroom 20 март 2011 г.

Финал

1  Evgeniy Nikitin & Yuliya Khurtina Русия
2  Vladimir Terentev & Yuliya Fedorova Русия
3  Valentin Kravchenko & Anastasiya Guryanova Русия
4  Evgeniy Shulyak & Elizaveta Polyanskaya Русия
5  Georgiy Shvets & Elizaveta Savenko Русия
6  Anatoliy Petrov & Anna Veretnova Русия
7  Nikita Shevchenko & Anastasiya Gavrilina Русия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

8  [24] Albert Safin & Polina Baryshnikova Русия
9  [16] Semen Sukhov & Irina Kitsenko Русия
10  [15] Leonid Starovoyt & Margarita Petrun Русия
11  [14] Aleksandr Ferbert & Elizaveta Dobryakova Русия
11  [14] Kirill Kupreychik & Yaroslava Filippova Беларус
13  [13] Kirill Ulyanchenko & Mariya Soldatova Русия
14  [9] Matvey Finapetov & Alina Nigmatullina Русия
15  [4] Konstantin Mogutnov & Polina Artsibasheva Русия

Четвъртфинал

16  [23] Egor Filev & Dilyara Dzhayrulaeva Русия
17  [22] Nikita Grigorev & Evelina Kovtun Русия
18  [21] Arseniy Klyucharev & Viktoriya Novikova Русия
19  [17] Kirill Kuzmin & Anna Samusenko Русия
19  [17] Yaromir Vodzyanovskiy & Mariya Ozhegova Русия
21  [14] Daniil Zadorozhnyy & Anna Basyuk Русия
22  [10] Vladislav Bezushko & Sofiya Alekseeva Русия
22  [10] Daniil Simakov & Agata Pugacheva Русия
24  [8] Leon Istratiy & Elizaveta Vikulova Русия
24  [8] Nikolay Kogut & Veronika Kotova Русия
26  [4] Daniil Logvinov & Valeriya Moroz Русия
26  [4] Igor Vanyukov & Margarita Zvorykina Русия

2-ри кръг (топ 50)

28  [15] Daniil Soldatenkov & Nina Ushkova Русия
29  [14] Daniel Artemev & Irma Bolotaeva Русия
29  [14] Nikita Kargin & Adelya Usmanova Русия
29  [14] Aleksandr Nabiev & Elena Boyarkina Русия
29  [14] Dmitriy Yusupov & Ekaterina Trufanova Русия
33  [13] Egor Bernatskiy & Margarita Petrochuk Русия
34  [12] Mikhail Panasenko & Elizaveta Kupriyanova Русия
34  [12] Kirill Peshkov & Kristina Komadynko Русия
34  [12] Dmitriy Zakharenko & Nadezhda Kobzeva Русия
37  [11] Viktor Isakov & Varvara Kurdakova Русия
37  [11] Bogdan Panyukov & Aleksandra Krivushkova Русия
37  [11] Valentin Piskovskiy & Anastasiya Zakharenko Русия
37  [11] Ivan Poddubnyak & Ekaterina Grazhdankina Русия
37  [11] Aleksandr Tarakanov & Ekaterina Onyanova Русия
37  [11] Denis Zheleznyy & Arina Kuminova Русия
43  [10] Roman Reka & Alisa Mikhalyukova Русия
44  [9] Vsevolod Saunin & Alisa Kirichenko Русия
45  [8] Maksim Puchkov & Khristina Likhanova Русия
45  [8] Aleksandr Vasilev & Anastasiya Danilenko Русия
47  [7] Sergey Antipov & Irina Antipova Русия
47  [7] Egor Sazhin & Aleksandra Odintsova Русия
49  [6] Pavel Grudinin & Elizaveta Zhuravleva Русия
50  [5] Artem Morin & Anastasiya Bukaeva Русия

1-ви кръг (топ 72)

51  [20] Danila Malyshev & Elizaveta Mokhova Русия
52  [17] Mikhail Imshennik & Ekaterina Sirotyuk Русия
52  [17] Eduard Melnikov & Anna Osipova Русия
54  [16] Daniil Gerasimov & Angelina Gerasimova Русия
54  [16] Roman Lutsak & Anna Mokina Русия
56  [15] Sergey Bykovskiy & Sofya Grechkina Русия
56  [15] Aleksey Derbilov & Anna Dzhuzhoma Русия
56  [15] Nikita Velma & Polina Beloedova Русия
59  [13] Matvey Kanakov & Sofiya Sokolova Русия
60  [12] Nikita Mokhov & Mariya Polevikova Русия
61  [11] Semen Chemodanov & Diana Gasheva Русия
61  [11] Sergey Khokhryakov & Polina Kalinina Русия
63  [9] Fedor Shkurov & Ekaterina Lisogor Русия
63  [9] Stepan Tsvetkov & Aleksandra Filatova Русия
65  [8] Dmitriy Knyazev & Elizaveta Toropchina Русия
66  [7] Aleksey Kirentsov & Veronika Tsetsokha Русия
66  [7] Maksim Pankov & Mariya Leushina Русия
68  [6] Maksim Khrenov & Veronika Sorokina Русия
68  [6] Matvey Kulagin & Anna Machulina Русия
70  [3] Kirill Bokatuev & Darya Chugunnikova Русия
70  [3] Nikita Romanov & Darya Seryakova Русия
72  [2] Anton Chornobay & Elina Fakhretdinova Русия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}