Results from Crystal Cup - Junior I Latin 24 март 2007 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

Crystal Cup
Русия - Moscow 24 март 2007 г.

Junior I Latin 24 март 2007 г.

Финал

1  Valeriy Pavlov & Elizaveta Shibaeva Русия
2  Artem Efanin & Anastasiya Kornilova Русия
3  Dmitriy Bunin & Natasha Rusetskaya Русия
4  Vladislav Tkachenko & Aleksandra Tarasenko Русия
5  Vadim Likhovtsev & Yana Cherepanova Русия
6  Gleb Moliy & Yuliya Kovaleva Русия
Реклама
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Andrej Blokhin & Vlada Mazun Русия
7  Filip Popov & Ekaterina Tregubova Русия
9  Nikita Tabachkov & Ekaterina Kostochkina Русия
10  Andrey Makarov & Alina Takhautdinova Русия
11  Alexey Barkov & Anna Grischenko Русия
12  Denis Mironov & Elvira Elagina Русия
13  Vladimir Tkachuk & Polina Mamykina Русия

Четвъртфинал

14  Oleg Strekalov & Katerina Semenova Русия
15  Marat Zhumabekov & Yana Popkova Русия
16  Aleksandr Avdeev & Darya Zheleztsova Украйна
17  Denis Murzal & Alisa Kushnareva Русия
17  Vitaliy Nechaev & Sofya Pechenkina Русия
19  Kirill Medyanov & Eliza Lozhnikova Русия
20  Artem Valov & Kristina Murakhovskaya Русия
21  Kirill Kuznetsov & Tatyana Paramonova Русия
23  Dmitriy Pandurskiy & Mariya Zubanova Русия
24  Andrey Prytkov & Ulyana Burkun Русия

2-ри кръг (топ 42)

25  Viacheslav Karasev & Ekaterina Bykova Русия
27  Pavel Emelyanov & Angelina Troshina Русия
29  Pavel Surkov & Anastasiya Sakhnenko Русия
31  Stanislav Maksimov & Anna Ionichenok Русия
32  Andrey Loginov & Vasilina Kuchina Русия
32  Denis Novikov & Vladlena Khodyreva Русия
35  Ilia Ivanov & Mariya Gorodilova Русия
35  Vladimir Zubov & Mariya Eliseeva Русия
37  Artem Podolskiy & Darya Shishkina Русия
38  Maksim Chernyaev & Yuliya Skalaba Русия
40  Andrey Magdisyuk & Anastasiya Soloveva Русия
41  Maksim Zhiganov & Darya Klyuchnikova Русия
42  Maksim Kolesov & Polina Kotova Русия
44  Aleksandr Lutovin & Yuliya Remizova Русия
45  Dmitriy Radchenko & Yuliya Tarasova Русия
46  Maxim Akhmetzhanov & Sofia Afanasenko Русия
47  Karlen Agadzhanyan & Elizaveta Shimova Русия
47  Pavel Elnikov & Anastasiya Vladimirova Русия
47  Ilya Petukhov & Ekaterina Koskova Русия

1-ви кръг (топ 53)

51  Oleg Kudin & Vera Erpuleva Русия
52  Evgeniy Ivanov & Tatyana Andreeva Русия
53  Maksim Kornilov & Yuliya Gorodischer Русия
54  Mikhail Gusev & Polina Pronina Русия
55  Ilya Raskatov & Kristina Kuvaeva Русия
58  Leonid Bobkov & Polina Tropskaya Русия
59  Vladislav Bozhko & Valeriya Panfilova Русия
60  Artem Rannev & Aleksandra Lakhtyukova Русия
61  Oleg Korepov & Oksana Chernyavskaya Русия
62  Dementiy Fedirko & Yuliya Prozorova Русия
63  Ulyan Evteev & Anastasiya Pashevich Русия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}