Results from Crystal Cup - Youth Latin 24 март 2007 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
Научи повече как да advertise your product при нас

Crystal Cup
Русия - Moscow 24 март 2007 г.

Youth Latin 24 март 2007 г.

Финал

1  Anton Karpov & Anna Volkova Русия
2  Armen Tsaturyan & Alina Zharullina Русия
3  Ilia Kutsenko & Anna Kovalova Украйна
4  Vladimirs Kurcevskijs & Ekaterina Selitskaia Латвия
5  Denis Tagintsev & Svetlana Borisova Русия
6  Andrey Gusev & Elizaveta Cherevichnaya Русия
7  Aleksandr Muratov & Elena Markelova Русия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

8  Gayk Karamyan & Maria Kamenskaya Русия
9  Roman Shatrov & Alexandra Larionova Русия
10  Semen Iatsenko & Anna Rozhkova Русия
11  Konstantin Chigirev & Daria Mikhalskaya Русия
11  Vasiliy Pshenichnikov & Alena Bozhanova Русия
13  Artiom Sorokin & Natalia Poliakova Русия

Четвъртфинал

14  Vyacheslav Benko & Aleksandra Pakhmutova Русия
15  Anton Prokudin & Alena Popova Естония
16  Pavel Silantev & Nadezhda Shandrina Русия
16  Kirill Zakharov & Ekaterina Bralyuk Русия
18  Dmitriy Nesterov & Taisa Finenkova Русия
19  Roman Chetvergov & Natasha Boichenko Русия
19  Artem Mikhaylov & Knarik Erkanyan Русия
21  Nikita Shmelev & Elizaveta Nechaeva Русия
22  Andrey Dubinkin & Anastasiya Sainkina Русия
23  Andrey Chekmarev & Alina Vedeneeva Русия
24  Georgiy Sevastyanov & Kseniya Bochkareva Русия

3-ти кръг (топ 45)

25  Evgeniy Kuznetsov & Ekaterina Polevtsova Русия
26  Stanislav Ryzhuk & Darya Shelestova Русия
27  Guram Kapanadze & Vera Lyashenko Русия
27  Pavel Tokmeninov & Alina Kanaeva Русия
29  Yuriy Indichenko & Yulia Steshenko Украйна
29  Aleksandr Shchuchev & Kristina Chernykh Русия
31  Zhaki Butuzafi & Daria Mikhaleva Русия
31  Alexander Chernositov & Elizaveta Mokeeva Русия
33  Dmitri Vorobev & Ekaterina Dolmatova Русия
33  Svyatoslav Yachmenyov & Alena Estrina Русия
35  Rihards Eglitis & Elza Pole Латвия
36  Roman Besedin & Valeriya Dolmogombetova Русия
37  Aleksey Borkovskiy & Aleksandra Bokova Русия
38  Anton Besedin & Anastasiya Izvekova Русия
38  Kirill Chernyaev & Mariya Senyushkina Русия
40  Andrey Chalyy & Anna Babchenko Русия
41  Anton Regush & Violetta Moiseeva Русия
42  Artem Budrin & Kristina Pozdnysheva Русия
42  Georgiy Lapinskiy & Alina Zaychenko Русия
44  Alexey Glukhov & Svetlana Tikhonova Русия
45  Evgeniy Efanin & Dina Valiullina Русия

2-ри кръг (топ 96)

46  Sergey Balynin & Anastasiya Kucheryavykh Русия
46  Mikhail Kashenkov & Anna Shlapak Русия
46  Anton Kirpischikov & Iulia Riapolova Русия
46  Denis Medvedev & Elena Yakimchuk Русия
50  Artem Kuchev & Kseniya Tomak Русия
50  Artem Luchin & Anastasia Alekhina Русия
52  Aleksandr Ledaschev & Ekaterina Belyaeva Русия
52  Oleg Yakushev & Yulia Rodina Русия
54  Aleksandr Zenkov & Anna Azarkhina Русия
55  Fuad Dadashev & Yuliya Gusarova Русия
55  Sergey Katkov & Dayana Pyzhova Русия
55  Nikita Novikov & Nailia Ramazanova Русия
58  Roman Dauze & Ekaterina Pechenik Казакстан
58  Aleksei Eliseev & Anastasiya Rybalko Русия
58  Edgars Jekabsons & Aleksandra Povare Латвия
58  Igor Troyanovich & Valeriya Batt Русия
62  Kirill Alyukhin & Anastasiya Goncharenko Русия
62  Evgeniy Mushtukov & Yuliya Rodina Русия
64  Ruslan Bakhitov & Anna Fedotova Русия
65  Aleksey Zakharov & Anastasiya Androsova Русия
66  Andrey Belyaev & Kristina Krukhmaleva Русия
66  Mikhail Popov & Anastasiya Mitchenkova Русия
68  Nikita Trushyn & Viktoriya Starodubtseva Русия
69  Artem Platonov & Darya Kontanistova Русия
69  Anton Shustrov & Alena Golubeva Русия
71  Aleksey Plotnikov & Yuliya Gubaydullina Русия
72  Sergey Zorin & Valentina Rudenok Русия
73  Evgeniy Zavadskikh & Polina Sinitsyna Русия
74  Dmitri Afanasev & Elizaveta Titova Русия
74  Yakov Khomenko & Ekaterina Kaplun Русия
74  Denis Nechaev & Valeriya Dorofeeva Русия
77  Norayr Arakelian & Yana Mironenko Русия
77  Daniil Egorov & Ekaterina Belyakova Русия
77  Aleksandr Elagin & Anastasiya Pavlova Русия
77  Evgeniy Kopytov & Elena Ospinnikova Русия
77  Dmitriy Krivosheev & Polina Rudavina Русия
77  Anton Seleznev & Evgeniya Vargo Русия
77  Anton Volkov & Ella Naumova Русия
84  Andrey Ivanochkin & Anastasiya Bukina Русия
84  Vadim Shtykov & Anastasiya Grokholskaya Русия
84  Anton Yarosh & Yuliya Komarova Русия
87  Fedor Isaev & Anna Zudilina Русия
87  Dmitriy Ivanov & Anastasiya Lokotkova Русия
87  Aleksandr Pozdnyakov & Aleksandra Bublikova Русия
90  Dmitriy Gavrin & Anastasiya Borovaya Русия
90  Filipp Kadushkin & Irina Osipova Русия
90  Dmitriy Muravev & Olga Gandembul Русия
90  Ivan Ponomarev & Kseniya Popova Русия
94  Roman Gutsu & Svetlana Lukina Русия
94  Roman Petrosyan & Ekaterina Chuykova Русия
94  Boris Sorokin & Irina Polovikova Русия

1-ви кръг (топ 137)

97  Andrey Romanovskiy & Aleksandra Shapovalenko Русия
98  Dmitriy Ageev & Nadezhda Chvileva Русия
98  Mikhail Kozmenko & Lyudmila Dolotova Русия
98  Maksim Labovkin & Darya Ryzhonina Русия
98  Stanislav Tenyaev & Elena Yashina Русия
102  Kirill Protsvetov & Kristina Stekolnikova Русия
103  Mikhail Belotserkovets & Darya Drozdova Русия
103  Anton Khomyakov & Polina Kiselyeva Русия
105  Dmitriy Ryabov & Alina Kolesnikova Русия
106  Viktor Kokhov & Margarita Arsenina Русия
106  Evgeniy Polyakov & Anastasiya Vedeneeva Русия
106  Evgeniy Vakulenko & Karina Fedulova Русия
109  Mikhail Korchagov & Ekaterina Ovchinnikova Русия
109  Igor Silkin & Alena Brizhataya Русия
111  Dmitriy Karnetskikh & Anastasiya Perchikova Русия
111  Vladimir Zverev & Natalya Savinkova Русия
113  Aleksandr Ivanischev & Svetlana Plotnikova Русия
113  Dmitriy Yudenich & Polina Ilina Русия
115  Artem Bulava & Natalya Sanina Русия
115  Maksim Bykov & Viktoriya Skvortsova Русия
115  Sergey Kulyabin & Anastasiya Kokanova Русия
115  Petr Pirmagomedov & Yuliya Shulgina Русия
119  Petr Avramenko & Karina Rudenko Русия
119  Ruslan Kalashnikov & Anastasiya Bykova Русия
119  Vladimir Stolbovskikh & Elona Varban Русия
122  David Jutge & Johanna Rivier Франция
123  Konstantin Lamanov & Alina Pervukhina Русия
123  Aleksey Nikolaev & Anna Osipova Русия
125  Ivan Baganov & Anna Balaganova Русия
125  Aleksandr Gruzinov & Olga Pakhomova Русия
125  Vladislav Stepanov & Violetta Chikovani Русия
128  Kirill Ivanov & Olesya Maksimenkova Русия
128  Nugzar Kvartskhava & Anastasiya Kiryukhina Русия
128  Valentin Nikolaev & Yuliya Nikolaeva Русия
128  Pavel Shugaley & Mariya Paskhina Русия
132  Aleksandr Danilov & Ekaterina Zaletova Русия
132  Dmitriy Shefer & Yuliya Chulkova Русия
134  Ivan Vlasenko & Anastasiya Popereka Русия
135  Pavel Kholkin & Mariya Frolova Русия
136  Konstantin Goryachev & Ekaterina Novikova Русия
136  Maksim Luchin & Olga Zavalina Русия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}