Results from Czech Open 2004 - IDSF International Open Standard 02 октомври 2004 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
Научи повече как да advertise your product при нас

Czech Open 2004
Чехия - Ostrava 02 октомври 2004 г.

IDSF International Open Standard 02 октомври 2004 г.

Финал

1  Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Русия
2  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Литва
3  Andrzej Sadecki & Karina Nawrot Полша
4  Roman Mayer & Siret Siilak Австрия
5  Andrej Hromadka & Aneta Orosiova Словакия
6  Ruslan Golovashchenko & Olena Golovashchenko Украйна
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Edgars Gasjuns & Jelena Samuilova Латвия
8  Julius Seniauskas & Iveta Pauryte Faraci Литва
9  Filip Rut & Veronika Rut (aka Navratilova) Чехия
10  Pavel Bic & Silvie Konderlova Чехия
10  Maxim Bulanyi & Katerina Spasitel Украйна
12  Oskar Andresev & Monika Mihalikova Чехия

Четвъртфинал

13  Karolis Milius & Indre Bortkunaite Литва
14  Jernej Brenholc & Daniela Pekic Словения
15  Petr Zabystrzan & Jitka Konderlova Чехия
16  Rafal Olek & Magda Groszek Полша
17  Lukasz Pawlak & Aneta Pawlak Полша
18  Ladislav Gerenyi & Lucia Zavadova Словакия
19  Pawel Szajda & Karina Hofmann Полша
20  Filip Maly & Lucie Dolezalova Чехия
21  Jozef Koubek & Marketa Zemanova Чехия
22  Milan Spanik & Eva Spanikowa Словакия
23  Martin Houska & Andrea Trestikova Чехия
24  Michal Drha & Tereza Bufkova Чехия

2-ри кръг (топ 39)

25  Martin Reiss & Corinna Sadowski Германия
26  Jakub Cymbor & Agnieszka Olszewska Полша
26  Pawel Sobieszek & Anna Bocian Полша
28  Luka Romih & Tamara Frank Словения
29  Ivo Gajdzica & Nela Palkovska Чехия
29  Sebastian Jagiella & Ellen Kirst Германия
31  Tomas Dimavicius & Aiste Vilcinskaite Литва
31  Anton Mayantsev & Irina Gorolevici (aka Gareyeva) Казакстан
33  Jakub Kowalczyk & Bettina Molendowska Полша
34  David Biegun & Radka Baronova Чехия
35  Zdenek Roskota & Kristyna Volakova Чехия
36  Jiri Jerabek & Irena Kovarickova Чехия
36  Ondrej Radil & Pavlina Vlaskova Чехия
38  Richard Botik & Alice Pokorna Чехия
39  Jiri Pohlodek & Silvie Hruba Чехия

1-ви кръг (топ 51)

40  Tomas Parilak & Marcela Sestakova Словакия
40  Zdenek Pribyl & Lenka Barakova Чехия
42  Libor Zdaril & Katarina Pankova Чехия
43  Jaroslav Cekl & Dagmar Ceklova Чехия
43  Ales Kaspar & Jana Vondruskova Чехия
45  Lubos Harvan & Martina Duchonova Чехия
45  Jan Lastovka & Kristyna Muckova Чехия
47  Josef Pavelka & Lenka Andrysova Чехия
48  Ondrej Mandak & Petra Dolezalova Чехия
49  Ivan Bocharov & Josefina Ortova Чехия
49  Tibor Stano & Lucie Tosenovska Чехия
49  Nikolaj Volodier & Victoria Dimitrova България
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}