Results from Donau Cup 2007 - IDSF International Open Standard 28 април 2007 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

Donau Cup 2007
Словакия - Bratislava 28 април 2007 г.

IDSF International Open Standard 28 април 2007 г.

Финал

1  Benedetto Ferruggia & Claudia Köhler Германия
2  Marco Cavallaro & Joanne Clifton Англия
3  Luca Bussoletti & Tjasa Vulic Словения
4  Luca Rossignoli & Veronika Haller Италия
5  Denis Bulanov & Aleksandra Lyubchevskaya Словакия
6  Florian Gschaider & Manuela Stoeckl Австрия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Чехия
8  Evgeniy Zavyalov & Lyudmyla Shvetsova Русия
9  Csaba László & Anna Mikes Унгария
10  Jozsef Szepesi & Judit Szepesi Унгария
11  Francesco Galuppo & Debora Pacini Италия
12  Pawel Sobieszek & Anna Bocian Полша

Четвъртфинал

13  Damian Danielski & Magda Niewiadomska Полша
14  Kazuki Sugaya & Ikuyo Ozaki Япония
15  Jakub Jancina & Adriena Petrova Словакия
15  Dávid Kreiter & Szilvia Telek Унгария
17  Erik Páli & Viktoria Pali Унгария
17  Alen Pavlec & Tara Bohak Словения
19  David Odstrcil & Beata Koblizkova Чехия
19  Olivér Zsom & Boglárka Vozár Унгария
21  Tomas Valícek & Denisa Halicka Словакия
22  Adam Balabuszek & Aleksandra Szopa Полша
23  Dragan Filimonovic & Irina Perovic Сърбия
23  Martin Lazik & Stanislava Vyskupova Словакия
25  Krzysztof Musiol & Katarzyna Kozlowska Полша

2-ри кръг (топ 48)

26  Gábor Szalkai Szabó & Ágnes Markó Унгария
27  Filip Krivda & Kristina Ondrovicova Словакия
28  Ivan Knezevic & Milena Zogovic Сърбия
28  Robert Susel & Katarina Ugrova Словакия
30  Nikita Kolomeets & Michaela Haladova Чехия
31  Miroslav Gago & Lucia Krncanova Словакия
32  Martin Janicek & Petra Pozdechova Словакия
32  Alari Liiv & Keit Speigel Естония
34  Aleksandar Velikovic & Jovana Krnjajic Сърбия
35  Tomas Tanka & Lucia Obonova Словакия
36  Imre Gombkötö & Andrea Malina Унгария
36  Jan Kohout & Hana Novotna Чехия
36  Pavel Mares & Michaela Rocejdlova Чехия
39  Piotr Bednarz & Aleksandra Szpetnar Полша
40  Andreas Polz & Ilse Braunsperger Австрия
40  Dániel Szabó & Éva Lovász Унгария
42  Márk Filotás & Dominika Valler Унгария
42  Vladimir Hamza & Katarina Kmecova Словакия
42  Matej Sandor & Barbora Pagacova Словакия
42  Piotr Skoczylas & Agata Skoczylas Полша
46  Zdeno Blesak & Natalia Spisiakova Словакия
47  Jaroslav Cekl & Dagmar Ceklova Чехия
48  Attila Herczeg & Krisztina Herczeg Унгария

1-ви кръг (топ 58)

49  István Zsigovics & Krisztina Szaka Унгария
50  Armin Gerstbauer & Katharina Hochwind Австрия
51  Maximilian Kopt & Elisabeth Koger Австрия
52  Alen Lorber & Hojka-ana Sober Словения
53  Dániel Pfeiffer & Kinga Majoross Унгария
53  Tomas Roth & Katarina Cingelova Словакия
55  Martin Arnold & Nina Vozarova Словакия
56  Christian Schauer & Veronika Schauer (aka Knott) Германия
57  Martin Kreuz & Sonja Beier Австрия
58  Martin Sirota & Lujza Tarajova Словакия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}