Results from Dutch Open 2009 - Youth Latin 12 ноември 2009 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

Dutch Open 2009
Холандия - Assen 12 ноември 2009 г.

Youth Latin 12 ноември 2009 г.

Финал

1  Francesco Bertini & Sabrina Manzi Италия
2  Giuseppe Nonnis & Sara Zuddas Италия
3  Zhivko Ivanov & Milla Lykke Дания
4  Ilya Sizov & Irina Grishina Русия
5  Matteo Cossu & Laura Padroni Италия
6  Edvins Astahovs & Margarita Salasnaja Латвия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  [24] Konstantin Chigirev & Daria Mikhalskaya Русия
8  [21] Simone Vertuccio & Anastasiya Kuzmina Италия
9  [17] Dimitry Medevdev & Yaroslava Eliseeva Русия
9  [17] Luca Sulis & Sara Milia Италия
11  [15] Dmitriy Semeshkin & Kristina Beregova Русия
12  [12] Yaroslav Galay & Valentyna Otryshko Украйна

Четвъртфинал

13  [25] Andriy Pyatakha & Tetyana Borovik Украйна
13  [25] Illya Vinnikovskyy & Orsolya Horvath Унгария
15  [24] Denys Korostashov & Nataliya Kostyleva Украйна
15  [24] Dmitro Paley & Oksana Tsykalyuk Украйна
17  [18] Aleksandr Aksenov & Tatiana Bespalova Русия
18  [15] Evgen Kornievskyy & Yelyzaveta Savchenko Украйна
18  [15] Sebastian Mroz & Joanna Szumkowska Полша
20  [12] Dmytro Symenchuk & Diana Soroka Украйна
21  [11] Andriy Besyedin & Taisiya Statsenko Украйна
22  [10] Frank Zegels & Danique Zegels Холандия
23  [9] Anton Rybalchenko & Karina Alieva Украйна

2-ри кръг (топ 37)

24  [31] Alon Davidovsky & Lital Lehtman Израел
24  [31] Vladislav Kovtun & Anna Krasnishapka Украйна
24  [31] David Olsson & Valentina Rudenok Швеция
27  [28] Aleksandr Kartashov & Anastasiya Galkevich Украйна
28  [26] Aslak Nymand Amstrup & Lilja Gudmundsdottir Дания
29  [24] Vladislav Lutskyi & Mariya Evtoshuk Украйна
30  [20] Dmitriy Syromyatnikov & Darya Kravchuk Украйна
31  [19] Simon Thagaard Jensen & Line Smed Дания
32  [17] Vladislav Bykov & Yuliya Verevka Украйна
33  [8] Christoph Henkel & Olga Pereshitova Германия
34  [7] Mads Klyhn Andersen & Evangeline Norgaard Дания
35  [6] Ivan Upir & Valeriya Karachevtseva Украйна
36  [5] Dmitriy Chubanov & Sofya Razuvaeva Русия
37  [4] Dmytro Obukhov & Svitlana Lisna Украйна

1-ви кръг (топ 49)

38  [24] Mikhail Mashkov & Polina Shklyaeva Русия
38  [24] Dmitro Zhuk & Katya Parfenyuk Украйна
40  [22] Mikhaylo Yurchenko & Katerina Tanicheva Украйна
41  [20] Ariel Moreinis & Yana Padalka Израел
42  [19] Sander Bos & Ellen Timmer Холандия
42  [19] Oleg Ishbulatov & Ekaterina Vlasova Русия
44  [18] Mario Pistis & Alessia Loi Италия
45  [15] Yaroslav Shestoperov & Jana Bogdanova Русия
46  [12] Pavel Lidogoster & Moran Itzekzon Израел
47  [11] Mikhail Brylev & Aleksandra Polovtseva Украйна
47  [11] Alon Mugerman & Lital Opaets Израел
49  [10] Ilia Miasnick & Annabelle Perez Израел
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}