Results from Embassy Ball Dancesport 2010 - IDSF Grand Slam Latin 04 септември 2010 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

Embassy Ball Dancesport 2010
САЩ - Irvine (CA) 02 септември 2010 г.

IDSF Grand Slam Latin 04 септември 2010 г.

Финал

1  Zoran Plohl & Tatsiana Lahvinovich Хърватска
2  Martino Zanibellato & Michelle Abildtrup Дания
3  Valentin Chmerkovskiy & Daria Chesnokova САЩ
4  Vitali Panteleev & Daria Glukhova Русия
5  Pavel Pasechnik & Francesca Berardi Италия
6  Gabriele Goffredo & Francesca Tocca Италия
7  Vincenzo Mariniello & Sara Casini Италия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

8  Troels Bager & Ina Ivanova Jeliazkova Дания
9  Zufar Zaripov & Anna Ludwig-Tchemodourova Австрия
10  Sergey Tatarenko & Viktoria Tatarenko (aka Lyschinska) Германия
11  Nikita Bazev & Marta Arndt Германия
12  Stefano Oradei & Veera Kinnunen Швеция

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Четвъртфинал

13  Jean Philippe Milot & Laurence Bolduc Канада
14  Armen Tsaturyan & Alina Zharullina Русия
15  Andrey Tarasov & Laura Kveladze САЩ
16  Björn Bitsch & Ashli Williamson Дания
16  Boris Rudenko & Aleksandra Bokova САЩ
18  Vitaliy Proskurin & Natia Kuprava САЩ
19  Anton Belyayev & Antoaneta Popova Канада
20  Pasha Pashkov & Daniella Karagach САЩ
21  Arthur Adamski & Ariel Oziewicz Канада
21  Valentin Lusin & Renata Busheeva Германия
23  Pavel Stepanchuk & Katya Gorokhovsky САЩ
24  Alon Gilin & Anastasia Trutneva Канада

2-ри кръг (топ 48)

25  Daniils Kutuzovs & Karolina Swietoniowska Канада
26  Aleksei Karaulov & Sasha Nissengolts САЩ
27  Evgeny Vinokurov & Christina Luft Германия
28  Christopher Nyemchek & Magda Fialek САЩ
29  Tal Livshitz & Vlada Semenova САЩ
30  Alexander Chernositov & Regina Maziarz САЩ
31  Winson Tam & Anna Nina Kus Канада
32  Leonid Proskurov & Samantha Safir САЩ
33  Vladyslav Bohdanov & Maryana Dudchenko Канада
34  Casey Treu & Rachel Pope САЩ
35  Laurence Moldavsky & Nicole Prosser Австралия
35  Artur Shvetsov & Nicole Liu САЩ
37  Taras Savitskyy & Liya Podokshik САЩ
38  Zsolt Katona & Tímea Potys САЩ
38  Artjom Smigeljuk & Stacey Chuang САЩ
40  Kyle Spinder & Allie Edgington САЩ
41  Ronen Cherniavski & Alexandra Sevastianova Канада
41  Valeriy Chirkov & Laura Xie Канада
41  Maksym Kapitanchuk & Elena Krifuks САЩ
41  Sergey Kiselev & Ekaterina Popova Беларус
41  Donovan Sung & Dianna Lee САЩ
46  Chris Cho & Alice Cho САЩ
46  Marlon Enriquez & Maegan Mendoza САЩ
46  An Hoang & Irina Senchilina САЩ

1-ви кръг (топ 60)

49  Shane Jensen & Shannon Edwards САЩ
50  Nick Bloxsom-carter & Brittany Cherry САЩ
51  Daniel Bennett & Callista Priest САЩ
51  Brenton Mitchell & Julie Poirier Канада
53  Lance Evanson & Ashley Nixon САЩ
54  Michael Currie & Clarice Yau Канада
55  Suneth Jayamanna & Joyce Chan САЩ
56  Bryan Nguyen & Jennifer Nguyen САЩ
57  Stefan Badea & Madalina Varlam Канада
58  Kyle Treu & Elisha Thompson САЩ
59  Jared Bukarau & Cortney Chadburn САЩ
59  David Chan & Kawaldeep Kaur Канада
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}