Results from Europe-Asia Cup - Juvenile 1 Combination (6 dances) 28 ноември 2009 г.
Научи повече как да advertise your product при нас

Europe-Asia Cup
Русия - Ekaterinburg 28 ноември 2009 г.

Juvenile 1 Combination (6 dances) 28 ноември 2009 г.

Финал

1  Daniil Pisankin & Arina Marukhina Русия
2  Daniil Golyshev & Elizaveta Lykhina Русия
3  Grigoriy Ryabtsev & Anna Nevgad Русия
4  Anatoliy Petrov & Anna Veretnova Русия
5  Egor Matveev & Svetlana Loskutova Русия
6  Valentin Kravchenko & Anastasiya Belyakova Русия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  [39] Maksim Kulyashov & Ruslana Sultanova Русия
8  [32] Dmitriy Evdokimov & Darya Vakhlakova Русия
9  [17] Kirill Fedotov & Kamilla Rizaeva Русия
10  [16] Sergey Korobov & Darya Shubina Русия
11  [15] Vladislav Baturin & Snezhana Chernova Русия
12  [13] Ivan Korotaev & Polina Malkova Русия

Четвъртфинал

13  [39] Kirill Konnov & Margarita Gasparyan Русия
14  [37] Vyacheslav Pronchenkov & Karina Sufiyarova Русия
15  [33] Aleksey Kotegov & Anastasiya Golitsina Русия
16  [31] Nikolay Streltsov & Elizaveta Akimova Русия
17  [28] Mikhail Obryadov & Anastasiya Yakovleva Русия
18  [26] Evgeniy Magulaev & Diana Borodina Русия
19  [25] Maksim Egorov & Anna Zherebyateva Русия
19  [25] Semen Sukhov & Irina Kitsenko Русия
21  [19] Sergey Selyuk & Anastasiya Markova Русия
22  [18] Nikita Volkov & Kseniya Butakova Русия
23  [11] Yan Leontev & Natalya Degtyareva Русия
24  [8] Aleksey Senin & Aleksandra Chubarova Русия

2-ри кръг (топ 49)

25  [27] Aleksandr Stalyukov & Kseniya Dolgopolova Русия
26  [26] Denis Ageev & Inna Morozova Русия
26  [26] Arkadiy Borschevskiy & Olga Vinogradova Русия
26  [26] Artem Repin & Kseniya Agafonova Русия
29  [25] Aleksandr Karpov & Nadezhda Uraeva Русия
29  [25] Ivan Rusakov & Anastasiya Svoevolina Русия
29  [25] Daniil Sergeev & Sofiya Alekseeva Русия
32  [23] Sergey Khokhryakov & Polina Kalinina Русия
32  [23] Dmitriy Pozdnyakov & Mariya Melyukhnova Русия
34  [22] Maksim Marinenkov & Ekaterina Raspopova Русия
34  [22] Makar Mukharlyamov & Ekaterina Tristan Русия
36  [20] Artem Ivanov & Elizaveta Logacheva Русия
36  [20] Gleb Marin & Anna Samylova Русия
38  [18] Yan Smagin & Anastasiya Pegushina Русия
39  [17] Konstantin Nikolaev & Ekaterina Bikmaeva Русия
39  [17] Aleksey Ozhegov & Lada Artamonova Русия
41  [16] Yaroslav Mutallapov & Mariya Slobozhan Русия
42  [15] Danil Rudakov & Ekaterina Salimgarieva Русия
42  [15] Aleksandr Tarakanov & Darya Raschetina Русия
44  [13] Aleksandr Bakhilin & Viktoriya Kanyukova Русия
45  [9] Sergey Gurev & Tatyana Gileva Русия
46  [8] Viktor Shlepnev & Viktoriya Fomina Русия
47  [7] Georgiy Smirnov & Darya Mezentseva Русия
48  [6] Anton Gryaznov & Elena Ladyzhnikova Русия
49  [4] Stepan Bersenev & Elizaveta Sharova Русия

1-ви кръг (топ 56)

50  [40] Dmitriy Dzhumkov & Veronika Kopeykina Русия
50  [40] Evgeniy Starikov & Ekaterina Oshkukova Русия
52  [36] Konstantin Sharko & Anastasiya Kostyuk Русия
52  [36] Ivan Smirnov & Anastasiya Bublik Русия
54  [35] Kirill Zubarev & Darya Selezneva Русия
55  [34] Matvey Tishkov & Vladislava Mischenko Русия
56  [33] Yaroslav Elgushev & Anastasiya Smelova Русия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}