Results from German Open 1997 - Junior II Latin 29 август 1997 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

German Open 1997
Германия - Mannheim 29 август 1997 г.

Junior II Latin 29 август 1997 г.

Финал

1  Evgeni Stepanov & Maria Goncharuk Русия
2  Blaz Bezek & Nina Medja Словения
3  Antonio Masella & Valentina Sainas Италия
4  Evgeni Nepomoeluev & Ekaterina Kozyreva Русия
5  Kevin Clifton & Joanne Clifton Англия
6  Dmitri Roschektaev & Elena Zverevschikova Русия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Denis Khadzhiev & Anna Suprun Русия
7  Janis Kukainis & Valentina Oseledko Латвия
9  Nikolai Dzhamberbaev & Yana Balabayeva Русия
10  Vladimir Melnikov & Ioulia Karimova Русия
11  Misa Cigoj & Katja Marc Словения
12  Vitali Ouroubkov & Anastassia Belikh Русия

Четвъртфинал

13  Alexei Aktcourine & Anastassia Novojilova Русия
13  Rasmus Hougaard & Tania Kehlet Дания
15  Alexei Silde & Daria Ivanova Русия
16  Leszek Golemienko & Barbara Palinska Полша
16  Emil Stolarczyk & Karolina Bilska Полша
18  Andrius Ivasauskas & Karolina Skorupskaite Литва
18  Michal Kostovcik & Eva Waniekova Чехия
20  Marcin Kostuch & Justyna Marciszewska Полша
21  Edgaras Adomaitis & Ruta Zajanckauskaite Литва
21  Andrius Brikmanis & Sandra Kniazeviciute Литва
21  Maksim Condratiev & Anastasiya Zhideleva Молдова
21  Marek Fiksa & Danuta Wittig Полша

2-ри кръг (топ 51)

25  Alessandro Camerotto & Zeudi Zanetti Италия
25  Denis Karankevitch & Nadya Khamitskaya Беларус
25  Janne Fabian Stiehler & Melissa Ortiz Gomez Германия
28  Dimitrij Mikulich & Milana Mikulich Германия
28  Andre Reinhardt & Nelly Van Overberghe Германия
28  Vladimir Slon & Anna Gortsurova Русия
28  Marcin Szuwarski & Katarzyna Kawalec Полша
32  Isak Halldorsson & Halldora Reynisdottir Исландия
33  Alexei Nikoulin & Anastassia Bengard Русия
33  Krzysztof Psciuk & Marta Zalewska Полша
35  Tomasz Kaczynski & Ewa Kostowska Полша
36  Dmytro Wloch & Olga Urumova Украйна
36  Zoufar Zapipov & Elena Sidorova Русия
38  Jean-Michel Giovinazzo & Julie Nobel Франция
38  Andrei Gorelov & Natalia Nagovitsina Русия
38  David Timpert & Jana Bartuschewitz Германия
41  Alessandro D'amora & Daniela De Martino Италия
41  Marat Khiziev & Elena Sobol Русия
41  Oleg Poukhov & Alla Bourkatovskaia Русия
44  Temirlan Atarbajew & Alfija Batyrowa Казакстан
44  Marius Kriukelis & Kristina Valiunaite Литва
46  Petr Polak & Hana Vitkova Чехия
47  Denis Banschikov & Anna Martynova Русия
48  Luis Pinto Quilez & Veronica Jimenez Blade Испания
48  Evgueni Tchetverik & Irina Khorochilova Русия
50  Mario Radinger & Jessica Mohr Германия
50  Arcadii Turcan & Olga Fedosenco Молдова

1-ви кръг (топ 105)

52  Pavel Bartosevitch & Natalia Tchoudnovskaia Русия
52  Danny Bell & Crystal Baird Шотландия
52  Damian Danielski & Martyna Pierz Полша
52  Evgeni Goubarev & Ekaterina Sapojkova Русия
52  Vitali Joukov & Anastassia Golenovskaia Русия
52  Yuri Rasin & Mirit Karduner Израел
58  Christoph Dambmann & Nadine Ludwig Германия
58  Luca Gherardi & Gretel Caricilli Италия
58  Yegor Zaostrovtsev & Evgenija Solopova Русия
61  Evgueni Izoev & Anna Guinko Русия
61  Dmitri Rodygine & Marina Koudriavtseva Русия
61  Thorsten Schneider & Angela Stuppia Германия
64  Sergiy Petruk & Natalija Vysochan Украйна
65  Rafael Berezowski & Agnieszka Szklarz Полша
65  Benjamin Gäbler & Aldona Nowakowski Германия
67  Bartosz Jakubczyk & Urszula Rosc Полша
68  Ivan Semenov & Veronika Vlassova Русия
69  Dmitri Chmaraev & Iouliana Cheviakova Русия
69  Indrek Verro & Katrin End Естония
71  Dmitri Karounine & Anna Frolova Русия
71  Michat Kawatkowski & Malgorzata Pawlak Полша
73  Radu Andrei & Florina Demidov Румъния
73  Vladislav Salnikov & Tatiana Bytchkova Русия
73  Giedrius Statulevicius & Rasa Pauliukeviciute Литва
76  Ole Dirks & Manuela Bindea Германия
76  Martin Müller & Ebru Kaba Германия
76  Daniele Muzi & Silvia Stipcevich Италия
79  Filip Moncel & Lucia Kubasova Словакия
79  Dumitru Muzlaev & Margarita Semeon Молдова
79  Konstantin Statnikov & Katherina Simonova Германия
82  Andrei Duca & Roxana Duca Румъния
82  Lukasz Grabowski & Justyna Masajlo Полша
82  Nemanja Todic & Ines Brandenburger Германия
82  Sebastjan Vodlan & Urska Klakooar Словения
86  Nazar Batih & Sabina Zaleska Украйна
86  Felix Solovei & Julia Kabanadze Германия
88  Evgueni Choumilo & Ekaterina Darovskaya Русия
88  Artur Olesinski & Milena Orlinska Полша
88  Bartosz Zagajewski & Natalia Matusiak Полша
91  Stefan Apostol & Anca Ionescu Румъния
91  Attila Kotlar & Katerina Boskovicova Словакия
93  Vitalii Contobinin & Iulia Damaschina Молдова
93  Michal Janc & Kristina Babikova Чехия
93  Ron Oknin & Liliya Eidelshtein Израел
93  Adam Podgorski & Karolina Jasiaczyk Полша
97  Julian Riemensperger & Sarah Schreiber Германия
98  Marius Barbu & Mirela Bratu Румъния
98  Arturs Sulte & Signe Vanaga Латвия
100  Peter Babony & Alena Faixova Словакия
100  Stefan Berg & Nadine Merker Германия
102  Karsten Hofmann & Katja Behrens Германия
103  Vadim Korovtchenko & Inna Korovtchenko Русия
103  Goran Kutrevac & Linda Bjedov Хърватска
103  Nicolai Springer & Simone Waldorf Германия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}