Results from German Open 1997 - Youth Standard 29 август 1997 г.
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

German Open 1997
Германия - Mannheim 29 август 1997 г.

Youth Standard 29 август 1997 г.

Финал

1  Linas Koreiva & Aira Bubnelyte Литва
2  Enrico De Santis & Annalisa Guarda Италия
3  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Литва
4  Francesco Paris & Erika Buzzoni Италия
5  Julius Seniauskas & Neringa Joneliunaite Литва
6  Benedetto Ferruggia & Claudia Buldini Италия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Maksimas Davlecinas & Lina Petraityte Литва
7  Lee Portas & Joanna Spencer Англия
9  Mads Abildtrup & Mie Moltke Дания
10  Jurij Batagelj & Manica Kodric Словения
11  Harrold Engelmann & Christine Deck Германия
12  Marat Gimaev & Jana Pokrovskaya Русия

Четвъртфинал

13  Rosario Guerra & Stefania Di Giola Италия
13  Giuseppe Lamatrice & Lucia Lamatrice Италия
13  Filip Motyl & Patrycja Kuszpit Полша
16  Domen Krapez & Mateja Cuk Словения
16  Lukasz Miechowiecki & Dorota Makar Полша
18  Morton Larsen & Mette Steckhahn Дания
19  Evgueni Asmolov & Tatiana Belayeva Русия
20  Martino Zanibellato & Elisa Nasato Италия
21  Tomaz Vratar & Vesna Soster Словения
22  Saulius Valavichius & Rusne Barsauskaite Литва
23  Alexei Hristodulidi & Anna Koh Молдова
24  Mauro Favaro & Laura Nuzzi Италия
24  Donatas Nacajus & Ausra Paskauakaite Литва

3-ти кръг (топ 49)

26  Mathias Stagel & Gabi Suhadolnik Германия
26  Christoph Völcker & Kerstin Völcker Германия
28  Maxim Doubovsky & Polina Pavlinova Беларус
29  Michal Skawinski & Dominika Kublik Полша
30  Justinas Stucinskas & Asta Silvanaviciute Литва
30  Maciej Zahorodny & Julia Raew Полша
32  Martin Cech & Martina Opltova Чехия
32  Paul Mccann & Victoria Martin Ирландия
34  Goran Maric & Nina Geric Словения
34  Lukasz Pawlak & Katarzyna Horodecka Полша
34  Andrzej Sadecki & Katarzyna Witkowska Полша
37  Alexander Leontiev & Elena Koukareko (aka Feoktistava) Беларус
37  Jesper Lund Sörensen & Kirstine Olsen Дания
39  Marius Davidonis & Jurgita Cesnavicitute Литва
39  Frank Ekelmann & Lynn Müller-hegemann Германия
39  Marek Jezewski & Agnieszka Glowacka Полша
39  Rene Loft & Michelle Abildtrup Англия
43  Seguei Doboudko & Anastassia Zaporotskaia Русия
43  Evgeni Savatin & Elena Zakharova Русия
45  Piotr Wasinski & Katarzyna Galka Полша
46  Patrick Seefeldt & Kathrin Böhme Германия
47  Michal Herman & Anna Iwaniak Полша
47  Stawomir Roguz & Marta Ducka Полша
49  Stefano Massafra & Liana Darra Италия

2-ри кръг (топ 70)

50  Gunnar Klack & Anke Klack Германия
50  Adam Kowalik & Karina Nawrot Полша
52  Marcin Deba & Natalia Maciolek Полша
52  Kai Are Eidheim & Inger Lise Huseboe Норвегия
54  Bartosz Penkala & Anna Ramiaczek Полша
54  Miha Zveglic & Mojca Kodela Словения
56  Tadej Mihelcic & Iris Igic Словения
57  Giampaolo Patane & Rosalia Lupica Италия
57  Alexandru Sarov & Tatiana Malihin Молдова
59  Girts Andins & Jelena Bessonova Латвия
59  Pavel Ermakov & Alexandra Postelniak Русия
59  Nedas Grigaliunas & Zana Butrim Литва
59  Vadim Sokolov & Ekaterina Kazannikova Русия
63  Evgeni Almuratov & Marina Botina Русия
63  Robin Kaleta & Sabina Kaletova Чехия
65  Wojciech Wolinowski & Magdalena Forys Полша
66  Loutchian Dimitrash & Svetlana Basinschaia Молдова
66  Marcin Gorczyca & Katarzyna Kot Полша
68  Sergei Kamenko & Olga Stoliar Беларус
69  Dmitrii Panochek & Ecaterina Cernat Молдова
70  Christian Lange & Claudia Köhler Германия

1-ви кръг (топ 105)

71  Mateus Ploch & Barbara Hertnagel Германия
72  Valerio Perini & Cristina Rigoni Италия
73  Rafal Beldycki & Justyna Kondratowicz Полша
74  Valentin Butanche & Raluca Dumitrache (aka Ivan) Румъния
74  Vladislav Ivanovitch & Olessia Karpovitch Русия
76  Oktavian Para & Aliana Soldatkina Молдова
77  Mateusz Sznir & Joanna Kaczmarska Полша
78  Lukasz Szprengiel & Katarzyna Cieslak Полша
79  Florian Gschaider & Manuela Stoeckl Австрия
79  Patrick Misgaiski & Melanie Ahl Германия
79  Marcin Starzynski & Marta Plawiak Полша
82  Patrick Helm & Christin Pohl Германия
82  Bastian Henschel & Mascha Pietruska Германия
84  Florian Hitzer & Melanie Busch Германия
84  Jens Ejnar Höst & Pernille Frederiksen Дания
84  Alexei Serejnikov & Ekaterina Riaboukhina Русия
87  Andrej Habjan & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Словения
88  Iban Salgado & Francina Planas Испания
88  Markus Schmid & Isabel Gehring Германия
90  Dmitriy Petrushechkin & Galina Sokolova Русия
91  Guennadi Klotchikhine & Natalia Fridmanovich Русия
92  Evgeny Letinsky & Yulija Dikolov Израел
93  Tomas Cesal & Veronika Polaskova Чехия
93  Markus Heuberger & Sandra Trittmacher Германия
93  Ulf Schneider & Pirkko Hettrich Германия
96  Aleksander Dorofeev & Marina Alexandrova Русия
96  Ilia Litvinov & Ekaterina Murashova Русия
96  Joaquim Sole Fiquera & Fina Marti Espina Испания
99  Andrei Blinov & Oxana Fedorova Русия
99  Patrick Kampa & Jessica Nehling Германия
99  Gasper Krasevec & Tjasa Marcic Словения
99  Dmitri Mychaev & Ioulia Matiaj Русия
103  Volker Vorbrodt & Johanna Klisan (aka Hahn) Германия
104  Olivian Marian Badita & Simona Andrei Румъния
105  Sven Szekulla & Anna Fischer Германия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}