Results from German Open 1999 - Junior II Standard 28 август 1999 г.
Научи повече как да advertise your product при нас

German Open 1999
Германия - Mannheim 24 август 1999 г.

Junior II Standard 28 август 1999 г.

Финал

1  Dmitri Matveev & Anna Bokareva Русия
2  Valentin Rechetnikov & Polina Fomina Русия
3  Dmitri Krupnov & Anna Savelieva Русия
4  Mark Elsbury & Kerri Ann Donaldson Англия
5  Martin Parmas & Kaisa Oja Естония
6  Michal Towliszew & Aneta Piotrowska Полша
7  Mikhail Breev & Svetlana Zamolotskikh Русия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

8  Alexei Filippov & Larissa Doudnikova Русия
8  Piotr Wojda & Kinga Jurecka-Fiksa Полша
10  Kristofer Arendt & Polina Kolodizner Германия
10  Marko Soderznik & Alja Cverlin-ousnik Словения
12  Massimo Arcolin & Sabrina Piovan Италия
13  Pavel Bic & Silvie Konderlova Чехия

Четвъртфинал

14  Alex Sindila & Elena Custodio (aka Plescenco) Молдова
15  Jernej Brenholc & Daniela Pekic Словения
15  Marcus Kautzner & Ariane Ploetz Германия
15  Igors Kravcenko & Aleksandra Kurusova Латвия
18  Andrius Skambinas & Viktorija Brogatte Русия
19  Jakub Jalowicki & Magdalena Her Полша
20  Cosimo Caramia & Antonella Decarolis Италия
20  Hilmir Jensson & Ragnheidur Eiriksdottir Исландия
22  Alessio Altieri & Veronica Bonciolini Италия
23  Konstantin Bourjak & Natalia Cheltsova Украйна
23  Martin Dvorak & Ivana Chlupova Чехия
25  Rory Couper & Rachael Heron Англия

3-ти кръг (топ 36)

26  Matteo Caputo & Sabrina Caputo Италия
26  Gregor Karlovcec & Katja Korenjak Словения
28  Vladimir Karpov & Elena Erchova Русия
29  Oleg Shapiro & Natalia Ivanova Украйна
30  Pawel Szajda & Karina Hofmann Полша
31  Marcin Lewandowski & Ewelina Urbanska Полша
32  Pawel Bienkowski & Agnieszka Malinowska Полша
33  Ali Khan & Berta Bernburg Исландия
33  Ronak Spamer & Tasmin Spamer Германия
33  Michal Vlk & Zuzana Silhanova Чехия
36  Ilya Maleko & Snesana Shevyakova Русия

2-ри кръг (топ 61)

37  Yuriy Dodoncha & Olena Dodoncha Украйна
37  Kamil Luberecki & Joanna Chorak Полша
37  Petras Maciulis & Gabriele Dingelyte Литва
37  Serghei Pogonet & Elena Cataeva Молдова
41  Daniel Bartelik & Agnieszka Bajerowska Полша
41  Sergej Diemke & Katrin Genis Германия
41  Vytis Grigaliunas & Iveta Kovalenkaite Литва
41  Karol Kowalski & Dominika Zaprzala Полша
41  Regis Mastroianni & Aurelie Muller Франция
41  Gerrit Stoffer & Melanie Rixen Германия
47  Piotrek Lewandowski & Agnieszka Szklarz Полша
48  Michael Klahn & Theresa Leopold Германия
48  Igor Pokasanew & Susanne Miscenko Германия
48  Michael Seidel & Emilia Goldberg Германия
48  Roman Zedan & Marian Zedan Румъния
52  Janick Birkehoj & Stephanie Lorentzen Дания
52  Tomas Krch & Petra Kocova Чехия
52  Dmytro Zimnenko & Viktoria Nikulnikova Украйна
55  Dariusz Wasilewski & Angelika Jedraszek Полша
56  Anton Fillipov & Elena Kalouguina Русия
56  Péter Huszka & Gabriella Turi Унгария
56  Sorin Flaviu Mare & Krisztina Veibel Румъния
56  Ludvigs Surgofts & Eva Surgofte Литва
60  Jeremy Coblenzer & Regina Gutschmidt Германия
61  Aleksandr Ostrovsky & Natalia Grichakova Русия

1-ви кръг (топ 96)

62  Viktor Samonov & Olena Khablenko Украйна
62  Dmytro Solopov & Tetyana Ponochevna Украйна
64  Andrei Asarenko & Karina Bakenova Казакстан
64  Petr Kashinski & Tatiana Gorodilina Русия
64  Nazar Narov & Olessia Kharebina Русия
67  Keith Chircop & Annelise Chircop Малта
67  Mihai Ciobanu & Ana Guranda Молдова
69  Luca Bevilacqua & Veronica Tarantini Италия
69  Artem Yurchenko & Yanina Pysotska Украйна
71  Konstantin Volkmar & Sandra Heine Германия
72  Micki Chow & Asta Sigvaldadottir Дания
73  Sven Eric Heinemann & Nadine Ludwig Германия
73  Dennis Mosolf & Anna Hense Германия
73  Andriy Yakovenko & Nadiya Norenko Украйна
76  Nikolai Ivanov & Marina Bogatyreva Русия
76  Klaus Wonner & Larissa Bucher Германия
78  Robertas Januta & Kristina Loginova Литва
78  Vitalij Mikhailov & Katja Behrens Германия
80  Razvan Gabriel Manole & Cristina Georgiana Niculita Румъния
80  Dawid Swedrzynski & Magdalena Chomska Полша
82  Diogo Beirante & Marisa Ferreira Португалия
82  Ivan Boltnev & Julia Loboda Русия
82  Gylfi Salomonsson & Lilja Dörarinsdöttir Литва
85  Michal Banaszek & Magdalena Oleksiuk Полша
85  Maciej Bernardelli & Malgorzata Kopaczewska Полша
85  Benjamin Dähne & Katja Hallbauer Германия
85  Denis Gusarovs & Aleksandra Tostova Русия
85  Stefan Leetz & Maike Wende Германия
85  Ivan Soukhnov & Alina Tarabarinova Русия
85  Tobias Wochele & Anika Wochele Германия
92  Horia Struta & Sanziana Tarta Румъния
93  Christoph Will & Miriam März Германия
93  Dennis Yuji & Alexandra Wierzbicki Германия
95  Dominic Grohmann & Nadia Laurito Германия
95  George Struta & Raluca Frandes Румъния
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}