Results from German Open 2003 - Junior II Standard 19 август 2003 г.
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

German Open 2003
Германия - Mannheim 18 август 2003 г.

Junior II Standard 19 август 2003 г.

Финал

1  Andrey Sirbu & Anna Martsenko Русия
2  Artem Zubarev & Julia Davydova Русия
3  Eimantas Kalinauskas & Austeja Pukaite Литва
4  Ivan Novikov & Margarita Klimenko Русия
5  Imantas Joneckis & Martyna Mickute Литва
6  Evgeni Tereshyn & Anya Dvornikova Русия
7  Gleb Snimshchikov & Valeria Semochkina Русия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

8  Timur Namazbayev & Nadezhda Menshikova Русия
9  Arkadiusz Guzierowicz & Joanna Grudzien Полша
10  Martins Vargulis & Zane Lase Латвия
11  Alari Liiv & Veronika End (aka Korotnikova) Естония
12  Dmitri Poskochin & Valentina Kazakova Русия

Четвъртфинал

13  Maxim Furtuna & Ksenia Spinu Молдова
14  Alexander Meshcheryakov & Veronica Blagodarskaya Русия
15  Denis Balan & Irina Dolinta Молдова
15  Vassili Ivanov & Kristina Olimpieva Русия
17  Aleksander Dorofeev & Anna Korol Русия
17  Oleksandr Kravchuk & Anzhelika Kumar Индия
19  Igor Colac & Doina Milinceanu Молдова
20  Razvan Dorin Galban & Emilia Oprea Румъния
20  Ilia Yamschikov & Anna Mikhalovskaja Русия
23  Szymon Bozek & Michaela Riedlova Чехия
23  Egidijus Liaudanskas & Justina Inkrataite Литва
25  Anton Korolenko & Ekaterina Sarancha Русия

3-ти кръг (топ 40)

26  Andrey Chekmarev & Irina Zuykova Русия
26  Nikita Lyssenkov & Olga Samarova Русия
28  Vladimir Arkihipenko & Marina Kravtsova Русия
28  Pavel Borozdov & Ekaterina Kirillova Русия
28  Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Украйна
31  Jegors Sislo & Anastasija Gorbacenko Латвия
32  Tomas Skrodenis & Indre Kavaliauskaite Литва
33  Jaak Vainomaa & Irina Dresvjannikova Естония
33  Lars Weingarten & Sabine Vorbrodt Германия
35  Simeon Timov & Dimitra Nikiforova България
35  Oleg Vdovin & Anna Satsuk Русия
37  Sebastian Matheja & Sarah Ertmer Германия
37  Evgeny Urazgildeev & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Русия
39  Dmitri Kitaev & Yulia Tomilina Русия
40  Jonny Ruscito & Ilaria Campana Италия
41  Alexander Ponomarev & Anna Zelnekova Русия

2-ри кръг (топ 65)

42  Juri Agiejev & Veronika Golodneva Русия
42  Gordey Levchenko & Elena Kolyagina Русия
42  Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Литва
42  Pasquale Pirozzi & Rosa Anna Paone Италия
46  Alexander Egorov & Margarita Lukovnikova Русия
47  Kirill Spinu & Iulia Gurkina Молдова
48  Nikita Donichev & Ecaterina Petrova Русия
48  Oleg Tallalai & Tatiana Ivanova Русия
50  Adrian Bartczak & Joanna Sztajerowska Полша
50  Wen-bo Fan & Zhou Ya Xu Китай
50  Kaspars Logins & Madara Kumelina Латвия
53  Radim Brach & Hana Pikalova Чехия
53  Vasili Poplavskiy & Oxana Lavrinenco Молдова
55  Nicolae Colac & Ina Chicu Молдова
55  Tamás Varga & Petra Pandúr Унгария
57  Alexander Schneider & Anna Seltenreich Германия
58  Pol Chamorro & Lorena Bargallo Испания
59  Alexander Parhomovski & Jana Ritter Германия
59  Evgeni Vinkurov & Iulia Baturina Русия
61  Pavel Kokorin & Tasja Schulz Германия
61  Petru Moscaliuc & Olga Goncearuc Молдова
63  Denis Buga & Viktoria Mysnik Русия
63  Egor Schiry & Nina Bratusenko Русия
63  Stanislav Strinzha & Victoria Kazmina Казакстан
66  Nikita Bokarev & Irina Kukleva Русия

1-ви кръг (топ 80)

67  Rustam Galiullin & Yulia Shorokhova Русия
67  Dmytro Shumygay & Tetyana Terekhova Украйна
67  Vilius Stuopelis & Kristina Bagrova Литва
70  Vaisvila Dominykas & Monika Bliujute Литва
70  Dumitru Pascu & Marica Derdene Румъния
70  Guillem Pascual & Cristina Gomez Castro Испания
70  Benny Puder & Annika Spenger Германия
74  Zsolt Birta & Orsolya Deak Румъния
75  Dmitrij Niemann & Jasmin Ragtschaa Германия
76  Petr Plsek & Andrea Plskova Чехия
77  Sergej Orechkov & Julia Ebelt Германия
78  Willy Wursch & Adrienne Jugl Германия
79  Manuel Schöke & Melanie Schöke Германия
79  Jevgenijs Suvorovs & Nina Bezzubova Латвия
81  Sebastian Lucke & Ingrid Altmann Германия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}