Results from German Open 2003 - Juniors II Ten Dance 18 август 2003 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
Научи повече как да advertise your product при нас

German Open 2003
Германия - Mannheim 18 август 2003 г.

Juniors II Ten Dance 18 август 2003 г.

Финал

1  Artem Zubarev & Julia Davydova Русия
2  Igor Colac & Doina Milinceanu Молдова
3  Diego Martinez & Natalija Veremeeva Германия
4  Alexander Rebrov & Lyubov Mushtuk Русия
5  Andrey Sirbu & Anna Martsenko Русия
6  Alexander Meshcheryakov & Veronica Blagodarskaya Русия
7  Jegors Sislo & Anastasija Gorbacenko Латвия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

8  Eimantas Kalinauskas & Austeja Pukaite Литва
9  Vassili Ivanov & Kristina Olimpieva Русия
10  Andrea De Angelis & Virginia Nocella Италия
11  Anton Korolenko & Ekaterina Sarancha Русия
12  Evgeni Tereshyn & Anya Dvornikova Русия

Четвъртфинал

13  Andrey Chekmarev & Irina Zuykova Русия
13  Sebastian Matheja & Sarah Ertmer Германия
15  Denis Balan & Irina Dolinta Молдова
16  Gleb Snimshchikov & Valeria Semochkina Русия
17  Pavel Borozdov & Ekaterina Kirillova Русия
17  Szymon Bozek & Michaela Riedlova Чехия
17  Timur Namazbayev & Nadezhda Menshikova Русия
17  Martins Vargulis & Zane Lase Латвия
21  Oleksandr Kravchuk & Anzhelika Kumar Индия
22  Dmitri Kitaev & Yulia Tomilina Русия
23  Dmitri Poskochin & Valentina Kazakova Русия
24  Kirill Spinu & Iulia Gurkina Молдова

3-ти кръг (топ 40)

25  Vladimir Arkihipenko & Marina Kravtsova Русия
26  Imantas Joneckis & Martyna Mickute Литва
26  Simeon Timov & Dimitra Nikiforova България
26  Jaak Vainomaa & Irina Dresvjannikova Естония
26  Evgeni Vinkurov & Iulia Baturina Русия
30  Maxim Furtuna & Ksenia Spinu Молдова
30  Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Украйна
32  Nikita Donitchev & Katia Pietrova Русия
33  Juri Agiejev & Veronika Golodneva Русия
33  Vasili Poplavskiy & Oxana Lavrinenco Молдова
35  Ilia Yamschikov & Anna Mikhalovskaja Русия
36  Arkadiusz Guzierowicz & Joanna Grudzien Полша
36  Egidijus Liaudanskas & Justina Inkrataite Литва
38  Alexander Egorov & Margarita Lukovnikova Русия
39  Sergey Spiridonov & Maria Timokhina Русия
40  Alari Liiv & Veronika End (aka Korotnikova) Естония

2-ри кръг (топ 60)

41  Kirill Ganopolskyy & Nelli Reiser Германия
42  Adrian Bartczak & Joanna Sztajerowska Полша
42  Aleksander Dorofeev & Anna Korol Русия
42  Evgeny Urazgildeev & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Русия
45  Gordey Levchenko & Elena Kolyagina Русия
45  Alexander Parhomovski & Jana Ritter Германия
45  Oleg Tallalai & Tatiana Ivanova Русия
48  Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Литва
49  Guillem Pascual & Cristina Gomez Castro Испания
49  Tomas Skrodenis & Indre Kavaliauskaite Литва
51  Atanas Mesechkov & Iana Akimova България
51  Stanislav Strinzha & Victoria Kazmina Казакстан
53  Nikita Bokarev & Irina Kukleva Русия
54  Petru Moscaliuc & Olga Goncearuc Молдова
55  Tamás Varga & Petra Pandúr Унгария
56  Wen-bo Fan & Zhou Ya Xu Китай
57  Alexander Schneider & Anna Seltenreich Германия
58  Kaspars Logins & Madara Kumelina Латвия
59  Denis Buga & Viktoria Mysnik Русия
59  Pavel Kokorin & Tasja Schulz Германия

1-ви кръг (топ 77)

61  Alexander Ponomarev & Anna Zelnekova Русия
62  Pasquale Pirozzi & Rosa Anna Paone Италия
63  Nicolae Colac & Ina Chicu Молдова
64  Pol Chamorro & Lorena Bargallo Испания
64  Rustam Galiullin & Yulia Shorokhova Русия
64  Lars Weingarten & Sabine Vorbrodt Германия
67  Zsolt Birta & Orsolya Deak Румъния
67  Dumitru Pascu & Marica Derdene Румъния
69  Dmytro Shumygay & Tetyana Terekhova Украйна
70  Dmitrij Niemann & Jasmin Ragtschaa Германия
70  Willy Wursch & Adrienne Jugl Германия
72  Joel Gonzalez & Ariadna Gil Испания
72  Jie-si Li & Huan Huang Китай
74  Sergej Orechkov & Julia Ebelt Германия
75  Sebastian Lucke & Ingrid Altmann Германия
75  Manuel Schöke & Melanie Schöke Германия
77  Jevgenijs Suvorovs & Nina Bezzubova Латвия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}