Results from German Open 2003 - Juniors II Ten Dance 18 август 2003 г.
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

German Open 2003
Германия - Mannheim 18 август 2003 г.

Juniors II Ten Dance 18 август 2003 г.

Финал

1  Artem Zubarev & Julia Davydova Русия
2  Igor Colac & Doina Milinceanu Молдова
3  Diego Martinez & Natalija Veremeeva Германия
4  Alexander Rebrov & Lyubov Mushtuk Русия
5  Andrey Sirbu & Anna Martsenko Русия
6  Alexander Meshcheryakov & Veronica Blagodarskaya Русия
7  Jegors Sislo & Anastasija Gorbacenko Латвия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

8  Eimantas Kalinauskas & Austeja Pukaite Литва
9  Vassili Ivanov & Kristina Olimpieva Русия
10  Andrea De Angelis & Virginia Nocella Италия
11  Anton Korolenko & Ekaterina Sarancha Русия
12  Evgeni Tereshyn & Anya Dvornikova Русия

Четвъртфинал

13  Andrey Chekmarev & Irina Zuykova Русия
13  Sebastian Matheja & Sarah Ertmer Германия
15  Denis Balan & Irina Dolinta Молдова
16  Gleb Snimshchikov & Valeria Semochkina Русия
17  Pavel Borozdov & Ekaterina Kirillova Русия
17  Szymon Bozek & Michaela Riedlova Чехия
17  Timur Namazbayev & Nadezhda Menshikova Русия
17  Martins Vargulis & Zane Lase Латвия
21  Oleksandr Kravchuk & Anzhelika Kumar Индия
22  Dmitri Kitaev & Yulia Tomilina Русия
23  Dmitri Poskochin & Valentina Kazakova Русия
24  Kirill Spinu & Iulia Gurkina Молдова

3-ти кръг (топ 40)

25  Vladimir Arkihipenko & Marina Kravtsova Русия
26  Imantas Joneckis & Martyna Mickute Литва
26  Simeon Timov & Dimitra Nikiforova България
26  Jaak Vainomaa & Irina Dresvjannikova Естония
26  Evgeni Vinkurov & Iulia Baturina Русия
30  Maxim Furtuna & Ksenia Spinu Молдова
30  Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Украйна
32  Nikita Donitchev & Katia Pietrova Русия
33  Juri Agiejev & Veronika Golodneva Русия
33  Vasili Poplavskiy & Oxana Lavrinenco Молдова
35  Ilia Yamschikov & Anna Mikhalovskaja Русия
36  Arkadiusz Guzierowicz & Joanna Grudzien Полша
36  Egidijus Liaudanskas & Justina Inkrataite Литва
38  Alexander Egorov & Margarita Lukovnikova Русия
39  Sergey Spiridonov & Maria Timokhina Русия
40  Alari Liiv & Veronika End (aka Korotnikova) Естония

2-ри кръг (топ 60)

41  Kirill Ganopolskyy & Nelli Reiser Германия
42  Adrian Bartczak & Joanna Sztajerowska Полша
42  Aleksander Dorofeev & Anna Korol Русия
42  Evgeny Urazgildeev & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Русия
45  Gordey Levchenko & Elena Kolyagina Русия
45  Alexander Parhomovski & Jana Ritter Германия
45  Oleg Tallalai & Tatiana Ivanova Русия
48  Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Литва
49  Guillem Pascual & Cristina Gomez Castro Испания
49  Tomas Skrodenis & Indre Kavaliauskaite Литва
51  Atanas Mesechkov & Iana Akimova България
51  Stanislav Strinzha & Victoria Kazmina Казакстан
53  Nikita Bokarev & Irina Kukleva Русия
54  Petru Moscaliuc & Olga Goncearuc Молдова
55  Tamás Varga & Petra Pandúr Унгария
56  Wen-bo Fan & Zhou Ya Xu Китай
57  Alexander Schneider & Anna Seltenreich Германия
58  Kaspars Logins & Madara Kumelina Латвия
59  Denis Buga & Viktoria Mysnik Русия
59  Pavel Kokorin & Tasja Schulz Германия

1-ви кръг (топ 77)

61  Alexander Ponomarev & Anna Zelnekova Русия
62  Pasquale Pirozzi & Rosa Anna Paone Италия
63  Nicolae Colac & Ina Chicu Молдова
64  Pol Chamorro & Lorena Bargallo Испания
64  Rustam Galiullin & Yulia Shorokhova Русия
64  Lars Weingarten & Sabine Vorbrodt Германия
67  Zsolt Birta & Orsolya Deak Румъния
67  Dumitru Pascu & Marica Derdene Румъния
69  Dmytro Shumygay & Tetyana Terekhova Украйна
70  Dmitrij Niemann & Jasmin Ragtschaa Германия
70  Willy Wursch & Adrienne Jugl Германия
72  Joel Gonzalez & Ariadna Gil Испания
72  Jie-si Li & Huan Huang Китай
74  Sergej Orechkov & Julia Ebelt Германия
75  Sebastian Lucke & Ingrid Altmann Германия
75  Manuel Schöke & Melanie Schöke Германия
77  Jevgenijs Suvorovs & Nina Bezzubova Латвия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}