Results from German Open 2004 - Junior II Latin 17 август 2004 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

German Open 2004
Германия - Stuttgart 17 август 2004 г.

Junior II Latin 17 август 2004 г.

Финал

1  Roman Kovgan & Marina Sergeeva Русия
2  Andrea De Angelis & Virginia Nocella Италия
3  Guillem Pascual & Cristina Suarez Испания
4  Vladimirs Kurcevskijs & Elina Ozolina Латвия
5  Roman Rastorguev & Yuliya Kuznetsova Русия
6  Alibek Seiketov & Jana Ritter Германия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Evgeny Urazgildeev & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Русия
8  Andrei Kazlouski & Ekaterina Bychkovskaya Беларус
9  Dominykas Dauksas & Olga Nikolajeva Литва
10  Vasili Poplavskiy & Oxana Lavrinenco Молдова
11  Kirill Belorukov & Elena Zuzukina Русия
12  Artur Ananyev & Ekaterina Dolmatova Русия

Четвъртфинал

13  Pavel Zvychaynyy & Anna Povazhnaya Русия
14  Maxim Furtuna & Ksenia Spinu Молдова
15  Anton Azanov & Ekaterina Isakovich Русия
15  Ilia Lagutenko & Maria Kamenskaya Русия
15  Martins Vargulis & Anastasija Jerjomina Латвия
18  Mikhail Aniskin & Irina Suykova Русия
19  Denis Tagintsev & Svetlana Borisova Русия
20  Vadim Ivanov & Ekaterina Tsybrova Русия
21  Szymon Bozek & Michaela Riedlova Чехия
22  Aleksey Zhiganov & Milana Kurylenok Русия
23  Anton Smolyaninov & Olga Shelomizkaia Русия

3-ти кръг (топ 42)

24  Nikita Kolomeets & Jana Machackova Чехия
24  Tomas Marek & Martina Markova Чехия
26  Kyle Taylor & Jourdan Stone Англия
27  Jiri Gatnar & Simona Barankova Чехия
27  Anton Skuratov & Anna Seltenreich Германия
29  Reinis Boze & Elza Pole Латвия
29  Denis Buga & Yuliya Galenko Русия
31  Evgheni Cazacu & Svetlana Visinscaia Молдова
31  Artem Yarovoy & Alina Rudenko Русия
33  Stiapan Hurskiy & Alena Baranenkova Беларус
34  Mark Popkov & Svetlana Guggenbühl Швейцария
35  Ilya Bardakhan & Yana Agapova Молдова
35  Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Украйна
37  Vitaliy Novikov & Angelina Nechkhaeva Русия
38  Lauri Kriisa & Terje Piho Естония
39  Valentin Savin & Alina Glazkova Русия
40  Pavel Fomine & Darya Panferova Русия
41  Ivan Smirnov & Julia Grosheva Русия
42  Vladimir Besarab & Inesa Voscoboinic Молдова

2-ри кръг (топ 61)

43  Stig Bo Andersen & Sofie Koborg Дания
44  Victor Isacov & Nadejda Andronachii Молдова
45  Benedikt Grünberg & Nadja Knoth Германия
45  Mitja Huter & Tamara Sommer Швейцария
47  Vladimir Arkihipenko & Taisia Ruban Русия
47  Ivan Koshelev & Elena Gunina Русия
47  Ivan Patyutkin & Olesya Kanygina Русия
50  Philipp Clemens & Weronika Slotala Германия
50  Yuriy Petrov & Irina Guschina Русия
52  Daniel Ciml & Aneta Karlickova Чехия
52  Rares Cojoc & Beatrice Balasz Румъния
54  Andrey Patrushev & Margarita Deryabina Русия
54  Evaldas Sodeika & Viktorija Kunauskaite Литва
56  Marius-Andrei Balan & Gratiela Terlai Румъния
56  Florian Wanagas & Laura Meistermann Франция
58  Frank Zegels & Danique Zegels Холандия
59  Vyacheslav Golubkov & Tatyana Podakova Русия
59  Kyrill Kindsvater & Shari Stewen Германия
59  Roman Zotov & Lidiya Chernova Русия

1-ви кръг (топ 93)

62  Artem Budrin & Kristina Pozdnysheva Русия
62  Sergei Vladimirov & Emma-Leena Koger Естония
64  Aleksandr Kotov & Inna Tsyzman Русия
64  Johann Michaelis & Anna Chernova Германия
64  Eduard Unrau & Irina Rausch Германия
67  Nikita Melaschenko & Ekaterina Shalina Русия
68  Nelu Girbu & Iana Gorodianova Молдова
69  Lars Erik Pastor & Brenda-thembi Khumalo Германия
70  Denis Dmitrienko & Alina Samsonova Русия
71  Ruslan Khayuzko & Elizaveta Malolyetova Русия
71  Jan Seiter & Jessica Weinert Германия
73  Roman Malkov & Daria Demenkova Русия
74  Aidar Daukenov & Aziza Dossumova Казакстан
75  Ilia Tkachenko & Kristina Lyapina Русия
76  Mikhail Ostryakov & Olga Tarasova Русия
77  Kevin Butsch & Ilona Cutenco Германия
77  Denis Denisenko & Marina Mikhalitsyna Русия
77  Alen Pavlec & Katja Orgl Словения
80  Yakov Goldberg & Tamara Elsukova Русия
80  Sebastian Lucke & Ingrid Altmann Германия
82  Andreas Podlich & Darja Titowa Германия
83  Gena Aristov & Victoria Aidel Германия
83  Nikolai Kiefer & Laura Ugolini Германия
83  Felix Kunkel & Olga Ursol Германия
83  Ralph Schuster & Janina Rubin Германия
87  Mauritius Dalelane & Josephine Steininger Германия
87  Artem Ovchinnikov & Anastasiya Alekseeva Русия
89  Artur Brühler & Isabell Lehmann Германия
89  Simon Reitz & Jasmin Höfle Германия
91  Nicolas Pinel & Manon Felici Франция
93  Minato Kojima & Megumi Morita Япония
94  Sebastian Triebel & Michaela Kemnitzer Германия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}