Results from German Open 2004 - Junior I 10 Dance 19 август 2004 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
Научи повече как да advertise your product при нас

German Open 2004
Германия - Stuttgart 17 август 2004 г.

Junior I 10 Dance 19 август 2004 г.

Финал

1  Pavel Zvychaynyy & Anna Povazhnaya Русия
2  Ilya Bardakhan & Yana Agapova Молдова
3  Taimonas Mazeika & Jekaterina Plikosova Литва
4  Semen Iatsenko & Anna Rozhkova Русия
5  Jacek Jeschke & Wiktoria Wior Полша
6  Vladimir Besarab & Inesa Voscoboinic Молдова
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Erik Imamov & Ecaterina Petrova Русия
8  Cristian Radvan & Tatiana Silvestrova Молдова
9  Vyacheslav Golubkov & Tatyana Podakova Русия
10  Yuri Soldatov & Valeriya Agikyan Русия
11  Maksim Bondar & Kristina Bespechnova Русия
12  Georgy Laptiy & Svitlana Sovetchenko Украйна

Четвъртфинал

13  Cristian Marcel Tomsa & Andreea Diana Suciu Румъния
14  Pawel Milcarz & Anna Piaseczna Полша
15  Roman Zotov & Lidiya Chernova Русия
16  Roman Chetvergov & Danata Khasanova Русия
17  Marius Toperczer Muresan & Andreea Bianca Muresan Румъния
18  Sergei Grigorev & Aleksandra Titova Русия
18  Rodion Sharoshyn & Natasha Boichenko Русия
20  Wojciech Jeschke & Anna Khrycheva Полша
21  Edgars Orda & Tereza Kizlo Латвия
22  Nikita Melaschenko & Ekaterina Shalina Русия
23  Konstantin Gorodilov & Tatjana Zitkovskaja Естония
24  Marek Bures & Kristyna Zizkova Чехия

2-ри кръг (топ 37)

25  Frank Zegels & Danique Zegels Холандия
26  Krisjanis Putrins & Marta Kaleja Латвия
27  Kirill Stupchenko & Anastasya Kuzmina Русия
28  Marius Balan & Gratiela Terlai Румъния
29  Filipp Borisenok & Vasilisa Melnikova Русия
29  Mark Vdovin & Yaroslava Sokolova Русия
29  Nikita Zolotarev & Kseniya Tomak Русия
32  Vladislav Volkov & Mariya Krupina Русия
33  Mikhail Bretsok & Anna Granitskaya Русия
34  Alexander Bliznyuk & Ekaterina Andreeva Русия
35  Vitaliy Nalimov & Svetlana Atueva Русия
36  Artem Luchin & Anastasia Alekhina Русия
37  David Moretti & Francesca Sfascia Италия

1-ви кръг (топ 58)

38  Denis Meshkov & Diana Manon Русия
39  Nils Vamza & Luize Darzniece Латвия
40  Ilya Karikh & Anna Zorina Русия
41  Rihards Dziedatajs & Ulla Koziola Латвия
42  Aleksandr Nasadik & Yana Demenok Русия
43  Mikhail Karbainov & Ekaterina Butenkova Русия
44  Evgeni Kuzin & Anastasia Petelina Русия
45  Edgaras Baltaragis & Evelina Kalkauskaite Литва
46  Minato Kojima & Megumi Morita Япония
47  Dmitriy Ivanov & Kristina Makarova Русия
47  Artis Robalds & Laima Ozolina Латвия
49  Denis Dmitrienko & Alina Samsonova Русия
50  Rustam Bashirov & Zarangiz Gusejnova Азърбейджан
50  Nikolay Belebeev & Victoria Yarovenko Русия
50  Justas Morkunas & Laura Uspaskyte Литва
53  Denis Denisenko & Marina Mikhalitsyna Русия
53  Alex Gerlein & Karolina Bauer Германия
53  Fiodor Vasiliev & Olga Vasilieva Русия
56  Zaur Abalov & Aleksandra Romanenko Русия
56  Anton Popov & Sofya Filimonova Русия
58  Andreas Freund & Viktoria Klein Германия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}