Results from German Open 2004 - Junior I Standard 21 август 2004 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
Научи повече как да advertise your product при нас

German Open 2004
Германия - Stuttgart 17 август 2004 г.

Junior I Standard 21 август 2004 г.

Финал

1  Pavel Zvychaynyy & Anna Povazhnaya Русия
2  Luca Balestra & Krizia Balestra Италия
3  Taimonas Mazeika & Jekaterina Plikosova Литва
4  Ilya Bardakhan & Yana Agapova Молдова
5  Jacek Jeschke & Wiktoria Wior Полша
6  Semen Iatsenko & Anna Rozhkova Русия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Alessandro Bosco & Federica Bosco Италия
8  Vladislav Volkov & Mariya Krupina Русия
9  Cristian Radvan & Tatiana Silvestrova Молдова
10  Vyacheslav Golubkov & Tatyana Podakova Русия
11  Marek Bures & Kristyna Zizkova Чехия
12  Marius Toperczer Muresan & Andreea Bianca Muresan Румъния

Четвъртфинал

13  Jakub Havlicek & Veronika Jirku Чехия
13  Erik Imamov & Ecaterina Petrova Русия
15  Roman Zotov & Lidiya Chernova Русия
16  Edgars Orda & Tereza Kizlo Латвия
16  Yuri Soldatov & Valeriya Agikyan Русия
18  Vladimir Besarab & Inesa Voscoboinic Молдова
19  Georgy Laptiy & Svitlana Sovetchenko Украйна
19  Aleksandr Nasadik & Yana Demenok Русия
21  Cristian Marcel Tomsa & Andreea Diana Suciu Румъния
21  Nikita Zolotarev & Kseniya Tomak Русия
23  Krisjanis Putrins & Marta Kaleja Латвия
24  Mikhail Karbainov & Ekaterina Butenkova Русия

2-ри кръг (топ 47)

25  Filipp Borisenok & Vasilisa Melnikova Русия
25  Wojciech Jeschke & Anna Khrycheva Полша
27  Sergei Grigorev & Aleksandra Titova Русия
28  Maksim Bondar & Kristina Bespechnova Русия
28  Hristo Grachki & Diana Luchkova България
28  David Moretti & Francesca Sfascia Италия
31  Vitaliy Nalimov & Svetlana Atueva Русия
32  Nikita Melaschenko & Ekaterina Shalina Русия
33  Marius Balan & Gratiela Terlai Румъния
33  Konstantin Gorodilov & Tatjana Zitkovskaja Естония
33  Kirill Stupchenko & Anastasya Kuzmina Русия
36  Artem Luchin & Anastasia Alekhina Русия
36  Denis Meshkov & Diana Manon Русия
38  Edgaras Baltaragis & Evelina Kalkauskaite Литва
39  Mikhail Bretsok & Anna Granitskaya Русия
40  Denis Dmitrienko & Alina Samsonova Русия
40  Jakub Necpal & Lucie Strnadova Чехия
40  Frank Zegels & Danique Zegels Холандия
43  Roman Chetvergov & Danata Khasanova Русия
44  Nils Vamza & Luize Darzniece Латвия
45  Alexander Bliznyuk & Ekaterina Andreeva Русия
46  Rihards Dziedatajs & Ulla Koziola Латвия
47  Pavel Korenyuk & Olga Tuo Казакстан

1-ви кръг (топ 67)

48  Pawel Milcarz & Anna Piaseczna Полша
48  Mark Vdovin & Yaroslava Sokolova Русия
50  Justas Morkunas & Laura Uspaskyte Литва
51  Valeri Wolf & Christin Derichs Германия
52  Evgeni Kuzin & Anastasia Petelina Русия
52  Kirill Shishlyannikov & Ekaterina Saveleva Русия
54  Alexander Borisov & Ksenia Aleksandrova Русия
55  Minato Kojima & Megumi Morita Япония
55  Robert Schakirov & Ekaterina Lapteva Русия
57  Rami Schehimi & Lilli Hils Германия
58  Anton Popov & Sofya Filimonova Русия
58  Calin Rusnac & Ana Maria Ciura Румъния
60  Denis Denisenko & Marina Mikhalitsyna Русия
60  Timur Sultanov & Ekaterina Cherkasova Русия
62  Zaur Abalov & Aleksandra Romanenko Русия
62  Rustam Bashirov & Zarangiz Gusejnova Азърбейджан
62  Dmitriy Ivanov & Kristina Makarova Русия
65  Fiodor Vasiliev & Olga Vasilieva Русия
66  Artis Robalds & Laima Ozolina Латвия
67  Alex Gerlein & Karolina Bauer Германия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}