Results from German Open 2005 - Junior II Latin 16 август 2005 г.
Научи повече как да advertise your product при нас

German Open 2005
Германия - Stuttgart 16 август 2005 г.

Junior II Latin 16 август 2005 г.

Финал

1  Roman Kovgan & Marina Sergeeva Русия
2  Charles-Guillaume Schmitt & Elena Salikhova Франция
3  Dario Scuderi & Marina Mangione Италия
4  Anton Skuratov & Anna Seltenreich Германия
5  Anton Azanov & Ekaterina Isakovich Русия
6  Evgeny Vinokurov & Christina Luft Германия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Pavel Zvychaynyy & Anna Povazhnaya Русия
8  Evgheni Cazacu & Svetlana Visinscaia Молдова
9  Taimonas Mazeika & Greta Zaveckaite Литва
10  Kyle Taylor & Jourdan Stone Англия
11  Simone Vertuccio & Natalia Glosikova Словакия
12  Konstantin Gorodilov & Emma-Leena Koger Естония
13  Mikhail Aniskin & Valeria Morgucheva Русия

Четвъртфинал

14  Reinis Boze & Elza Pole Латвия
15  Maksim Valeev & Anya Balandina Русия
16  Alexey Glukhov & Marina Lyubimova Русия
16  Tomas Marek & Martina Markova Чехия
18  Andrey Gnedash & Elena Kulinicheva Русия
18  Pawel Milcarz & Anna Piaseczna Полша
20  Benedikt Grünberg & Nadja Knoth Германия
21  Rihards Eglitis & Elina Abolina Латвия
21  Mark Popkov & Svetlana Guggenbühl Швейцария
23  Yevgen Popov & Olena Bykova Украйна
24  Maksim Komarov & Anna Andryuschenko Русия
25  Evgeniy Kuznetsov & Taisa Finenkova Русия
26  Neiko Zhelev & Iana Akimova България

3-ти кръг (топ 49)

27  Maksym Kapitanchuk & Alisa Proshak Украйна
28  Ilya Bardakhan & Yana Agapova Молдова
28  Vladimir Besarab & Inesa Voscoboinic Молдова
30  Peter Gusev & Evgenia Andreevskikh Русия
30  David Werner & Katja Korotaeva Германия
32  Joel Gonzalez & Ariadna Gil Испания
33  Lasse Legaard & Milla Lykke Дания
34  Stiapan Hurskiy & Tasja Schulz Германия
34  Georgi Mihov & Dorina Mitkova Stoianova България
34  Roger Romero & Anna Mateu Closa Испания
37  Philipp Clemens & Weronika Slotala Германия
38  Mikko Matikka & Petra Mursu Финландия
39  Daniel Falkenberg & Louise Heise Дания
39  Peteris Lapins & Luize Darzniece Латвия
41  Andrew Escolme & Amy Louise Baker Англия
42  Edgars Linis & Eliza Ancane Латвия
43  Roman Medvedev & Anastasia Shestakova Русия
44  Ilya Mazurov & Elvira Skrylnikova Русия
45  Dzintars Jaundzeikars & Anna Budreiko Латвия
45  Viacheslav Korovin & Ksenia Stakhiryak Русия
47  Edgars Orda & Tereza Kizlo Латвия
48  Aigars Auzenbergs & Anete Paradniece Латвия
48  Vitaliy Novikov & Angelina Nechkhaeva Русия

2-ри кръг (топ 60)

50  Hristo Grachki & Diana Luchkova България
50  Valeri Wolf & Christin Derichs Германия
52  Vito Coppola & Manuela di Buono Италия
52  Marius Toperczer Muresan & Andreea Bianca Muresan Румъния
54  Lars Erik Pastor & Brenda-thembi Khumalo Германия
55  Andrey Kashtakov & Natalya Shevtsova Русия
55  Cristian Pontarelli & Jessica Di Russo Италия
57  Telmo Madeira & Sara Venturinha Португалия
57  Kevin Santana & Joana Diniz Португалия
59  Jacek Jeschke & Wiktoria Wior Полша
60  Ruben Fernandez & Laura Ordeig Испания

1-ви кръг (топ 106)

61  Mauritius Dalelane & Josephine Steininger Германия
61  Dominik Kittelberger & Jacqueline Cavusoglu Германия
61  Ott Sander Palm & Madli Pappa Естония
61  Andriy Plotkin & Denise Herber Германия
61  Frank Zegels & Danique Zegels Холандия
66  Maksim Efimtsev & Irina Gogoladze Русия
66  Andres Liiv & Vita-Viktoria Lyubimtseva Естония
66  Timur Takazov & Maria Shterkel Русия
69  Marc Marti & Merce Llorca Испания
69  Tadeusz Rey & Justyna Koltuniuk Полша
71  Artem Potapov & Darja Holavko Германия
72  Joao Martins & Susana Zambujo Португалия
72  Mikhail Ostryakov & Olga Tarasova Русия
74  Mihail Todiev & Cristina Vitan Молдова
75  Artur Brühler & Isabell Lehmann Германия
76  Vladimir Labunet & Ecaterina Petrova Молдова
76  Waldemar Trill & Louisa Sophie Schüler Германия
78  Aidas Dauksas & Dovile Sutaite Литва
79  Aregaks Avetjans & Ulla Koziola Латвия
79  Sergio Costa & Ana Rita Almeida Португалия
79  Artem Mansurov & Alisa Alyabeva Русия
79  Liu Tiawei & Cui Yutao Китай
83  Domenico Arces & Yasemin Pillich Германия
83  Gerds Ivuskans & Ketija Bardina Латвия
83  Felix Kunkel & Olga Ursol Германия
83  Edgars Silovs & Anete Melnalksne Латвия
83  Timur Sultanov & Ekaterina Cherkasova Русия
88  Sergey Korobchanu & Chezara Tofan Молдова
89  Dennis Holek & Lisa Dressler Германия
89  Joonas Rytkoenen & Iiris Uuttu Финландия
91  Stanislav Kestel & Maike Ferger Германия
91  Atanas Lozanov & Maria Delitoneva България
91  Kristaps Veikerts & Marta Kaleja Латвия
94  Roman Guertsman & Maren Sophia Rost Германия
94  Janis Mednis & Anna Berga Латвия
96  Kai Mrowinski & Jessica Kittelberger Германия
96  Andrei Viatkin & Anastasia Shepeleva Русия
96  Artur Wulfowitsch & Ernesta Majakauskaite Германия
99  Sergej Esau & Kira Mauss Германия
99  Andreas Freund & Viktoria Klein Германия
99  Mikhail Grigorev & Ekaterina Lapteva Русия
99  Minato Kojima & Megumi Morita Япония
99  Kevin Nietsch & Svenja Zeitz Германия
99  Edgars Ozerskis & Sendija Rudzite Латвия
99  Max Riedt & Sina Sawall Германия
99  Gonçalo Torres & Cristiana Pires Португалия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}