Results from German Open 2007 - Junior II 10 Dance 16 август 2007 г.
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

German Open 2007
Германия - Stuttgart 14 август 2007 г.

Junior II 10 Dance 16 август 2007 г.

Финал

1  Viktor Burchuladze & Vera Bondareva Русия
2  Yuri Soldatov & Irina Gogoladze Русия
3  Evgeni Kuzin & Valeriya Agikyan Русия
4  Cristian Radvan & Tatiana Silvestrova Молдова
5  Artem Gaylit & Viktoriya Iuleva Беларус
6  Andriy Pyatakha & Oksana Tsykalyuk Украйна
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Tobiasz Uniejewski & Ksenia Isakova Полша
8  Dmitri Kolobov & Kristin Vaha Естония
9  Simonas Stanevicius & Greta Laurinaityte Литва
10  Oleksiy Nuzhdov & Kateryna Kozma Украйна
11  Maksim Bondar & Kristina Bespechnova Русия
12  Aleksandr Shapovalov & Valeriya Ryabova Русия
13  Stefan Varlan & Natalia Luchiv Молдова
14  Marek Bures & Kristyna Zizkova Чехия
15  Michal Urbanski & Ewelina Mikolajewska Полша

Четвъртфинал

16  Alexander Borisov & Ksenia Aleksandrova Русия
17  Vyatseslav Molkin & Kristiina Prants Естония
18  Frank Zegels & Danique Zegels Холандия
19  Jan Skuhravy & Dominika Bergmannova Чехия
19  Marcin Sochacki & Maja Barczuk (aka Mlynek) Полша
21  Mateusz Piasecki & Weronika Mierzwa Полша
21  Rami Schehimi & Lilli Hils Германия
23  Evgeniy Barskiy & Anastasiya Ermishova Русия
24  Artem Bronnikov & Alena Loktyushina Русия
25  Aregaks Avetjans & Ulla Koziola Латвия
25  Ion Postolace & Alina Grozea Румъния
27  Denis Vieru & Marina Pinzaru Молдова
28  Oleksandr Gorbenko & Mariya Krivko Украйна
28  Ioan Bogdan Talpiga & Ana Mirela Talpiga Румъния
30  Marc Jimenez Blanch & Alba Feliu Orive Испания

2-ри кръг (топ 60)

31  Yuriy Kurilov & Nadezhda Molchanova Украйна
31  Nikita Lytchev & Elena Markova Русия
31  Oleksandr Polyak & Maryna Polyak Украйна
34  Vytautas Viluckis & Elena Milinauskyte Литва
35  Mykyta Novikov & Veronika Goloshivets Украйна
35  Dmitro Paley & Anastasiya Kuzmina Украйна
37  Milan Martinek & Katerina Krejcikova Чехия
37  Maksym Ryzhykov & Anna Ponomar Украйна
39  David Manukyan & Alina Fedotova Русия
40  Arturs Prikulis & Luize Darzniece Латвия
41  Georgi Ganev & Veronika Gadzheva България
42  Vladislav Bogdanov & Kateryna Makoviychuk Украйна
42  Daniil Kapitanov & Tatyana Nastechena Русия
44  Nicolae Robert Dumitru & Alexandra Madalina Maldaeanu Румъния
44  Aleksandr Shinelev & Anastasiya Chernykh Русия
46  Sigurdur Atlason & Sara Jakobsdottir Исландия
46  Aleksandr Bobrov & Tetyana Trubnikova Украйна
46  Nikita Gubaydullin & Yuliya Chubrakova Русия
49  Dan Capcelea & Doina Ignat Молдова
49  Robert Veskus & Jelena Vassiljeva Естония
51  Bartlomiej Hofman & Dominika Ryffa Полша
51  Frederik Lund & Cecilie Sejerbo (aka Willumsen) Дания
53  Kirill Pavlov & Mariya Kostyunina Русия
54  Kirill Medyanov & Eliza Lozhnikova Русия
54  Aleksandr Sologub & Nadezhda Artamonova Русия
56  Alex Gerlein & Karolina Bauer Германия
56  Oleksandr Petryshyn & Elizaveta Parshyna Украйна
58  Sergey Kravchenko & Kseniya Garaeva Русия
60  Matvey Shevelev & Vitalina Gigashvili Русия
61  Vladimir Pavlov & Yunona Gvozdeva Русия

1-ви кръг (топ 116)

62  Roman Gerbey & Ganna Poberezhnyk Украйна
62  Nauris Kalva & Zanda Gruba Латвия
62  Edgars Orda & Katarina Tumasevica Латвия
65  Christopher Costea & Angelika Mkrtchjan Германия
65  Edgars Kravalis & Veronika Dedjajeva Латвия
67  Daniel Artur Kolosin & Alexandra Elert Германия
68  Cristian Marcel Tomsa & Andreea Diana Suciu Румъния
69  Maris Loja & Madara Freiberga Латвия
69  Maxim Sosunov & Evgenia Kazarina Германия
71  Matvij Dvorkin & Tetyana Borovik Украйна
71  Nikita Golota & Asya Riger Русия
73  Oleksandr Savchenko & Anna Cherney Украйна
74  Stanislav Badanov & Olena Kovalenko Украйна
74  Mykola Voytsehovskiy & Maryna Lynko Украйна
76  Valters Boroviks & Diana Romancane Латвия
76  Nikita Bryzgalov & Ekaterina Ryabogina Русия
78  Sander Kalve & Anna Kustova Естония
79  Matej Prochazka & Lucie Kocianova Чехия
80  Michal Hornicek & Yana Grishchenko Чехия
80  Daniel Vasile Nutu & Raluca Iuliana Paiu Румъния
82  Mikhail Korabelschikov & Irina Ufimtseva Русия
82  Visa Moisio & Iida Hilska Финландия
82  Daniele Ruscito & Nicole Cartigiano Италия
85  Aleksandr Korenev & Elizaveta Zdorova Русия
85  Antonio Stan & Loredana Valsan Румъния
87  Petros Avetisjan & Ana Ivanova Русия
87  Roman Davydov & Yulia Feoktistova Русия
87  Mihai Marius Gherasim & Stefana Beatrice Andreica Румъния
87  Darius Ivanovas & Agne Valiukeviciute Литва
87  Artem Priemyshev & Margarita Staroletova Русия
87  Adam Smotlacha & Tereza Ripova Чехия
93  Sergey Chunikhin & Darya Yakovleva Русия
93  Matti Tauru & Jessica Ketonen Финландия
95  Jani Neulaniemi & Jenni Torvinen Финландия
95  Cheslav Novytskyy & Evgeniya Chernova Украйна
97  Xavi Fonolla Sopena & Carolina Sanchez Canovas Испания
98  Daniel Buschmann & Angelina Jenna Германия
98  Harijs Locs & Undine Papule Латвия
100  Vit Domorad & Anna Tobiasova Чехия
100  Martin Simek & Eva Kopecka Чехия
102  Andrius Backys & Laura Talmantaite Литва
102  Dmitriy Beloshitskiy & Ekaterina Knyazkova Русия
102  Gregor Ehrlich & Laura Korndörfer Германия
105  Radu Cristian & Simona Bolca Румъния
105  Eetu Hagman & Emmi Hagman Финландия
105  Petteri Pitkänen & Katariina Neumanen Финландия
105  Kasper Rauhala & Piri Lähdemaa Финландия
105  Shimpei Saito & Izuho Saito Япония
110  Ivan Krasnoperov & Anna Putilova Русия
111  Damien Cauvemberg & Anastasiya Bulayenko Франция
111  Joona Heikkila & Noora Juurinen Финландия
113  Jonni Peltola & Kastanja Rauhala Финландия
114  Calin Camarzan & Luminita Gliga Румъния
114  Alexandru Stoica & Catrinel Dima Румъния
116  Gonçalo Guerreiro & Raquel Ferreira Португалия
117  Walter Jorge & Anaize Jorge Португалия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}